Sastāvs

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-15 Kohila SH 16:00 KOHILA VC TallTech/TRADEHOUSE 3-1 (21, -16, 14, 16)
2 2016-10-15 Jelgava SH 16:00 JELGAVA / LU TLU 3-2 (25, 15, -13, -20, 10)
3 2016-10-15 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU VK MILATSS 3-1 (20, -19, 13, 23)
4 2016-10-15 Alytus VC 16:00 ALYTUS Prekyba – Parama ACHEMA KKSC 3-0 (20, 21, 17)
5 2016-10-15 Rīgas Kultūru vsk. 18:00 RSU / MVS TU/BIGBANK 1-3 (-16, 27, -19, -21)
6 2016-10-15 Babīte SC 18:00 SK BABĪTE Famila/VORU VK 3-0 (10, 9, 16)
7 2016-10-16 Kohila SH 12:00 KOHILA VC TLU 3-0 (13, 12, 21)
8 2016-10-16 Jelgava SH 16:00 JELGAVA / LU TallTech/TRADEHOUSE 1-3 (-13, -21, 25, -14)
9 2016-10-16 ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU ACHEMA KKSC 3-1 (-25, 14, 19, 12)
10 2016-10-16 Alytus VC 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama VK MILATSS 3-1 (-18, 10, 19, 17)
11 2016-10-16 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS Famila/VORU VK 3-0 (14, 19, 17)
12 2016-10-16 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE TU/BIGBANK 3-2 (-23, -23, 11, 22, 13)
13 2016-10-29 TTU SH 14:00 TallTech/TRADEHOUSE TU/BIGBANK 0-3(-17,-20,-18)
14 2016-10-29 TLU SH 13:00 TLU Famila/VORU VK 3-2(-17,-21,18,19,11)
15 2016-10-29 Daugavpils SS 16:00 VK MILATSS RSU / MVS 3-0(16,18,22)
16 2016-10-29 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC SK BABĪTE 3-1(17,20,-16,23)
17 2016-10-29 Kohila SH 16:00 KOHILA VC TK Kaunas – VDU 3-1(23,18,-17,20)
18 2016-10-29 Jelgava SH 16:00 JELGAVA / LU ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(21,22,15)
19 2016-10-30 TTU SH 14:00 TallTech/TRADEHOUSE Famila/VORU VK 3-0(22,15,20)
20 2016-10-30 TLU 13:15 TLU TU/BIGBANK 1-3(-22,23,-21,-23)
21 2016-10-30 Daugavpils SS 12:00 VK MILATSS SK BABĪTE 3-1(-22,18,15,25)
22 2016-10-30 Jonava KKSC 13:00 ACHEMA KKSC RSU / MVS 3-1(22,22,-14,17)
23 2016-10-30 Kohila 12:00 KOHILA VC ALYTUS Prekyba – Parama 3-2(15,22,-19,-17,11)
24 2016-10-30 Jelgava SH 14:00 JELGAVA / LU TK Kaunas – VDU 1-3(-20,15,-12,-23)
25 2016-11-06 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE RSU / MVS 3-0(13,24,19)
26 2016-11-12 TLU 18:00 TLU TallTech/TRADEHOUSE 2-3(-22.16,12,-17,14)
27 2016-11-12 Alytus VC 14:00 ALYTUS Prekyba – Parama TK Kaunas – VDU 0-3(-18,-18,-19)
28 2016-11-12 Rīgas Kultūru vsk 18:00 RSU / MVS KOHILA VC 0-3(-17,-21,-21)
29 2016-11-12 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE JELGAVA / LU 3-2(18,-22,-23,14,12)
30 2016-11-12 TU SH 17:00 TU/BIGBANK VK MILATSS 3-1(-23,18,15,20)
31 2016-11-12 Kreutzwaldi 16, Voru 17:00 Famila/VORU VK ACHEMA KKSC 3-0(15,14,18)
32 2016-11-13 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS JELGAVA / LU 1-3(-23,-22,23,-12)
33 2016-11-13 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE KOHILA VC 0-3(-17,-19,-16)
34 2016-11-13 TU SH 13:00 TU/BIGBANK ACHEMA KKSC 3-1(-19,15,18,21)
35 2016-11-13 Voru SH 12:00 Famila/VORU VK VK MILATSS 3-2(21,-17,16,-18,11)
36 2016-11-19 Jelgavas SH 16:00 JELGAVA / LU KOHILA VC 0-3(-19,-18,-16)
37 2016-11-19 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU TallTech/TRADEHOUSE 3-0(19,14,18)
38 2016-11-19 Alytus VC 16:00 ALYTUS Prekyba – Parama TLU 3-0(21,19,21)
39 2016-11-19 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK TU/BIGBANK 1-3(-17,23,-21,-23)
40 2016-11-20 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU TLU 3-0(15,17,18)
41 2016-11-20 Alytus VC 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama TallTech/TRADEHOUSE 0-3(-22,-21,-14)
42 2016-11-22 Jonava KKSC 17:30 ACHEMA KKSC VK MILATSS 1-3(23,-23,-19,-24)
43 2016-11-26 TTU SH 16:00 TallTech/TRADEHOUSE VK MILATSS 2-3(16,-16,-25,12,-10)
44 2016-11-26 TLU SH 17:00 TLU ACHEMA KKSC 1-3(-25,20,-17,-19)
45 2016-11-26 Kohila SH 16:00 KOHILA VC TU/BIGBANK 3-1(24,17,-19,23)
46 2016-11-26 Jelgavas SH 16:00 JELGAVA / LU Famila/VORU VK 3-1(13,13,-15,19)
47 2016-11-26 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU RSU / MVS 3-0(11,17,23)
48 2016-11-26 Alytus VC 16:00 ALYTUS Prekyba – Parama SK BABĪTE 3-2(20,-15,22,-20,12)
49 2016-11-27 TTU SH 13:00 TallTech/TRADEHOUSE ACHEMA KKSC 2-3(24,-21,-18,21,-16)
50 2016-11-27 TLU SH 13:00 TLU VK MILATSS 0-3(-13,-22,-11)
51 2016-11-27 Kohila SH 15:00 KOHILA VC Famila/VORU VK 3-2(-22,-14,17,17,10)
52 2016-11-27 Jelgavas SH 14:00 JELGAVA / LU TU/BIGBANK 3-2(27,22,-22,-22,12)
53 2016-11-27 ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU SK BABĪTE 3-1(15,-12,18,11)
54 2016-11-27 Alytus VC 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama RSU / MVS 1-3(20,-18,-10,-16)
55 2016-12-03 Rīgas 49.vsk 18:00 RSU / MVS TallTech/TRADEHOUSE 0-3(-11,-20,-29)
56 2016-12-03 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE TLU 3-2(18,18,-19,-22,13)
57 2016-12-03 TU SH 17:00 TU/BIGBANK TK Kaunas – VDU 0-3(-16,-20,-18)
58 2016-12-03 Voru SH 17:00 Famila/VORU VK ALYTUS Prekyba – Parama 0-3(-17,-23,-23)
59 2016-12-03 Daugavpils OC 14:00 VK MILATSS KOHILA VC 0-3(-13,-20,-26)
60 2016-12-03 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC JELGAVA / LU 3-2(20,18,-16,-22,3)
61 2016-12-04 Rīgas 49.vsk 12:00 RSU / MVS TLU 3-1(24,22,-27,22)
62 2016-12-04 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE TallTech/TRADEHOUSE 1-3(19,-20,-19,-19)
63 2016-12-04 TU SH 13:00 TU/BIGBANK ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(21,20,22)
64 2016-12-04 Voru SH 12:00 Famila/VORU VK TK Kaunas – VDU 0-3(-15,-19,-13)
65 2016-12-04 Daugavpils SS 12:00 VK MILATSS JELGAVA / LU 1-3(19,-13,-17,-16)
66 2016-12-04 Jonava KKSC 13:00 ACHEMA KKSC KOHILA VC 3-1(23,23,-17,21)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2016-12-13 Joanva KKSC 19:00 ACHEMA KKSC TK Kaunas – VDU 0-3(-7,-21,-15)
2 2016-12-17 Viljandi Maagümnaasium 17:00 TallTech/TRADEHOUSE KOHILA VC 0-3(-19,-18,-18)
3 2016-12-17 TLU SH 17:00 TLU JELGAVA / LU 3-1(-18,22,25,17)
4 2016-12-17 Daugavpils SS 18:00 VK MILATSS TK Kaunas – VDU 2-3(-22,-19,23,23,-9)
5 2016-12-17 TU SH 17:00 TU/BIGBANK RSU / MVS 3-1(26,16,-20,19)
6 2016-12-17 Kreutzwaldi 16, Voru 17:00 Famila/VORU VK SK BABĪTE 1-3(-24,19,-19,-18)
7 2016-12-18 Viljandi Maagümnaasium 13:00 TallTech/TRADEHOUSE JELGAVA / LU 3-1(17,-19,11,19)
8 2016-12-18 TLU SH 12:00 TLU KOHILA VC 0-3(-23,-15,-22)
9 2016-12-18 Daugavpils SS 15:00 VK MILATSS ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(20,22,20)
10 2016-12-18 TU SH 15:00 TU/BIGBANK SK BABĪTE 3-1(21,-15,13,23)
11 2016-12-18 Kreutzwaldi 16, Voru 12:00 Famila/VORU VK RSU / MVS 2-3(-14,22,-16,22,-13)
12 2017-01-14 TU SH 17:00 TU/BIGBANK TallTech/TRADEHOUSE 3-2(23,-14,13,- 21,10)
13 2017-01-14 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK TLU 0-3(-24,-18,-17)
14 2017-01-14 Kultūru vsk. sz 18:00 RSU / MVS VK MILATSS 3-1(23,-18,16,20)
15 2017-01-14 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE ACHEMA KKSC 1-3(-19,-16,23,-22)
16 2017-01-14 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU KOHILA VC 3-2(-21,19,22, -19,13)
17 2017-01-14 Alytus VC 16:00 ALYTUS Prekyba – Parama JELGAVA / LU 1-3(-26;-14;15,-21)
18 2017-01-15 TU SH 15:00 TU/BIGBANK TLU 3-1(19,17,-24,16)
19 2017-01-15 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK TallTech/TRADEHOUSE 3-2(-18,-22,22,22,10)
20 2017-01-15 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS ACHEMA KKSC 1-3(-20,-24,26,-18)
21 2017-01-15 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE VK MILATSS 3-1(25,16,-22,21)
22 2017-01-15 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU JELGAVA / LU 3-1(-17,16,18,20)
23 2017-01-15 Alytus VC 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama KOHILA VC 3-2(-10,17,-14,19,18)
24 2017-01-28 TTU SH 14:00 TallTech/TRADEHOUSE TK Kaunas – VDU 3-2(19;-22;22;-17;13)
25 2017-01-28 TLU SH 17:00 TLU ALYTUS Prekyba – Parama 0-3(-16;-17;-17)
26 2017-01-28 Kohila SH 16:00 KOHILA VC RSU / MVS 3-0(20;13;13)
27 2017-01-28 Jelgavas nov SC 16:00 JELGAVA / LU SK BABĪTE 3-1(-26;24;15;20)
28 2017-01-28 Daugavpils SS 16:00 VK MILATSS TU/BIGBANK 3-0(20;14;23)
29 2017-01-28 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC Famila/VORU VK 3-0(22;17;21)
30 2017-01-29 TTU SH 14:00 TallTech/TRADEHOUSE ALYTUS Prekyba – Parama 3-1(24;15;-22;24)
31 2017-01-29 TLU SH 13:00 TLU TK Kaunas – VDU 0-3(-21;-21;-12)
32 2017-01-29 Kohila SH 12:00 KOHILA VC SK BABĪTE 3-1(-10;23;10;20)
33 2017-01-29 Jelgavas nov SC 14:00 JELGAVA / LU RSU / MVS 3-0(17;22;12)
34 2017-01-29 12:00 VK MILATSS Famila/VORU VK 3-0(12;17;11)
35 2017-01-29 Jonava KKSC 13:00 ACHEMA KKSC TU/BIGBANK 1-3(-16;-23;10;-19)
36 2017-02-04 Daugavpils SS 14:00 VK MILATSS TallTech/TRADEHOUSE 3-0(18;18;21)
37 2017-02-04 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC TLU 3-1(-17,15,22,21)
38 2017-02-04 TU SH 13:00 TU/BIGBANK KOHILA VC 3-0(20;19;25)
39 2017-02-04 Voru SH 17:00 Famila/VORU VK JELGAVA / LU 1-3(-19,-12,17,-15)
40 2017-02-04 Rīgas Kultūru vsk 18:00 RSU / MVS TK Kaunas – VDU 0-3(-17;-15;-24)
41 2017-02-04 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(28,20,22)
42 2017-02-05 Daugavpils SS 12:00 VK MILATSS TLU 3-0(12,23,18)
43 2017-02-05 Joanva KKSC 13:00 ACHEMA KKSC TallTech/TRADEHOUSE 3-1(17;13;-21;22)
44 2017-02-05 TU SH 12:00 TU/BIGBANK JELGAVA / LU 3-2(-21;-10;22;23;12)
45 2017-02-05 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK KOHILA VC 0-3(-23;-19;-15)
46 2017-02-05 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS ALYTUS Prekyba – Parama 1-3(23;-24;-19;-18)
47 2017-02-05 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE TK Kaunas – VDU 0-3(-19;-15;-21)
48 2017-02-11 TTU SH 14:00 TallTech/TRADEHOUSE RSU / MVS 3-1(-21,23,11,17)
49 2017-02-11 TLU SH 18:00 TLU SK BABĪTE 3-2(-22,23,10,-23,9)
50 2017-02-11 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU TU/BIGBANK 2-3(-21,-19,23,16,-9)
51 2017-02-11 Alytus VC 16:00 ALYTUS Prekyba – Parama Famila/VORU VK 3-0(20,15,20)
52 2017-02-11 Kohila SH 16:00 KOHILA VC VK MILATSS 3-0(14,18,13)
53 2017-02-11 Jelgavas SH 16:00 JELGAVA / LU ACHEMA KKSC 3-1(-21,18,19,19)
54 2017-02-12 TTU SH 14:00 TallTech/TRADEHOUSE SK BABĪTE 3-2(24,-26,-24,22,4)
55 2017-02-12 TLU SH 12:00 TLU RSU / MVS 0-3(-15,-20,-19)
56 2017-02-12 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU Famila/VORU VK 3-0(11,11,17)
57 2017-02-12 Alytus VC 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama TU/BIGBANK 3-2(14,-24,-25,23,10)
58 2017-02-12 Kohila SH 12:00 KOHILA VC ACHEMA KKSC 3-0(18,16,14)
59 2017-02-12 Jelgavas SH 14:00 JELGAVA / LU VK MILATSS 3-0(23,8,18)
60 2017-02-18 Kohila SH 16:00 KOHILA VC JELGAVA / LU 3-0(16;12;14)
61 2017-02-18 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(24,21,19)
62 2017-02-18 Rīgas Olimpiskais SC 18:00 RSU / MVS SK BABĪTE 1-3(22,-27,-23,-15)
63 2017-02-18 TTU SH 13:00 TallTech/TRADEHOUSE TLU 3-0(14,20,20)
64 2017-02-18 Daugavpils SS 14:00 VK MILATSS ACHEMA KKSC 3-1 (22,23,-24,5)
65 2017-02-18 TU SH 13:00 TU/BIGBANK Famila/VORU VK 3-0(19,19,23)
66 2017-02-19 Jonava KKSC 14:00 ACHEMA KKSC ALYTUS Prekyba – Parama 0-3(-20,-19,-23)
67 2018-02-18 ASU SC 00:00 TK Kaunas – VDU RSU / MVS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY OFF
1 2017-03-03 JKKSC 16:30 KOHILA VC ALYTUS Prekyba – Parama 3-1(19,10,-22,17)
2 2017-03-03 JKKSC 19:00 JELGAVA / LU TallTech/TRADEHOUSE 3-0(21,20,21)
3 2017-03-03 Jonavos arena 19:00 TU/BIGBANK VK MILATSS 3-1(16,-16,13,24)
4 2017-03-03 Jonavos arena 16:30 TK Kaunas – VDU ACHEMA KKSC 3-0(29,23,23)
5 2017-03-04 Jonavos arena 13:30 ALYTUS Prekyba – Parama VK MILATSS 0-3(-23,-21,-20)
6 2017-03-04 Jonavos arena 18:30 KOHILA VC TU/BIGBANK 3-0(11,22,15)
7 2017-03-04 Jonavos arena 11:00 ACHEMA KKSC TallTech/TRADEHOUSE 3-0(18,22,21)
8 2017-03-04 Jonavos arena 16:00 TK Kaunas – VDU JELGAVA / LU 3-0(23,18,11)
9 2017-03-05 JKKSC 13:30 ACHEMA KKSC VK MILATSS 2-3(19,19,-20,-15,-11)
10 2017-03-05 Kauno sporto hale 11:00 JELGAVA / LU TU/BIGBANK 2-3(-15,21,-17,21,-11)
11 2017-03-05 Kauno sporto hale 13:30 TK Kaunas – VDU KOHILA VC 3-0(20,18,16)
12 2017-03-05 JKKSC 11:00 TallTech/TRADEHOUSE ALYTUS Prekyba – Parama 3-1(21,21,-16,22)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 TK Kaunas – VDU 57 22 19 3 62 18 3,44 1820 1466 1,24
2 KOHILA VC 54 22 18 4 59 20 2,95 1617 1307 1,24
3 TU/BIGBANK 48 22 16 6 55 33 1,67 1908 1806 1,06
4 JELGAVA / LU 37 22 12 10 47 41 1,15 1750 1735 1,01
5 TallTech/TRADEHOUSE 37 22 12 10 46 41 1,12 1640 1583 1,04
6 VK MILATSS 34 22 11 11 43 38 1,13 1732 1732 1,00
7 ALYTUS Prekyba – Parama 31 22 11 11 38 41 0,93 1221 1158 1,05
8 ACHEMA KKSC 31 22 11 11 39 45 0,87 1587 1696 0,94
9 SK BABĪTE 27 22 9 13 31 48 0,65 1624 1660 0,98
10 RSU / MVS 17 22 5 17 26 53 0,49 1503 1692 0,89
11 TLU 13 22 4 18 23 59 0,39 1603 1825 0,88
12 Famila/VORU VK 10 22 3 19 19 61 0,31 1603 1692 0,95

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/345?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/345?t=games

Ziņas

APBALVOTI SEZONAS LABĀKIE VOLEJBOLISTI

Pēc sezonas beigām tika noteikti un apbalvoti labākie treneri, tiesnesis un spēlētāji vīriešiem, un sievietēm Latvijas čempionātā, kā arī abās Nacionālajās divīzijās vīriešiem un Nacionālajā līgā sievietēm.

PIRMO VIETU LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SIEVIETĒM IZCĪNA RSU/MVS

Latvijas čempionāta finālā sievietēm pietika ar divām spēlēm, jo arī šodien RSU/MVS pārspēja SK Babīte, sērijā uzvarot ar 2-0.

JELGAVAI/LU BRONZA, FINĀLĀ PIRMO CĪŅU UZVAR RSU/MVS

Arī otrajā spēlē mačā par 3. vietu Jelgavas/LU volejbolistes, šoreiz viesos, pārspēja VK miLATss un izcīnīja bronzas medaļas. Finālsēriju par 1. vietu ar uzvaru uzsāka RSU/MVS, kas viesos ar 3:0 apspēlēja SK Babīte.

NEDĒĻAS NOGALĒ VISĀS LĪGĀS NOTIKS IZSLĒGŠANAS MAČI

Sestdien un svētdien visās piecās Latvijas čempionāta līgās vīriešiem un sievietēm notiks izslēgšanas spēles. Sestdien pēdējos divus pusfinālistus noskaidros Nacionālajā 2. divīzijā, ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā sievietēm tikai sāksies, Latvijas čempionātā sievietēm dalīs medaļas, bet citās līgās norisināsies pusfināli.

LABĀKIE FEBRUĀRĪ – PĀVELS JEMEĻJANOVS, IEVA TETERE UN ĢIRTS MĀRTIŅSONS

Februārī labākie no Latvijas volejbolistiem savās līgās bija Pāvels Jemeļjanovs (Jēkabpils lūši), Ieva Tetere (SK Babīte) un Ģirts Mārtiņsons (SK Fono).

PĒC MEDAĻĀM UZ LIETUVU

Baltijas līgā sievietēm rīt Lietuvā ar ceturtdaļfināliem sāksies medaļu dalīšana. 2016./2017. gada sezonas godalgu ieguvējas kļūs zināmas svētdien.