Sastāvs

ALYTUS Prekyba – Parama KOHILA VC RSU / MVS TallTech/TRADEHOUSE TK Aušrinė – KKSC (Jonava) TK Kaunas – VDU TLU TU/BIGBANK VK JELGAVA VK MILATSS

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 JELGAVAS SH 17:00 VK JELGAVA TLU 0-3(-17,-21,-23)
2 2017-10-07 ELEKTRUM OC 18:00 RSU / MVS TallTech 3-1(18,-20,20,18)
3 2017-10-07 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU VK MILATSS 3-1(16,-20,18,11)
4 2017-10-07 ALYTAUS 18:00 ALYTUS Prekyba – Parama TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 3-0(19,20,21)
5 2017-10-08 TU SH 17:00 TU/BIGBANK KOHILA VC 3-0(11;12;18)
6 2017-10-08 JELGAVAS SH 12:00 VK JELGAVA TallTech 1-3(-21,23,-23,-22)
7 2017-10-08 ELEKTUM OC 16:30 RSU / MVS TLU 1-3(-9;21;-11;-20)
8 2017-10-08 ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 3-1(23,20,-21,24)
9 2017-10-08 ALYTAUS 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama VK MILATSS 3-1(22,-20,13,18)
10 2017-10-21 DAUGAVPILS SC 14:00 VK MILATSS TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 0-3(-18,-17,-14)
11 2017-10-21 TLU SH 18:30 TLU TK Kaunas – VDU 3-0(13,23,19)
12 2017-10-21 Lillekula Gymnasium 18:00 TallTech ALYTUS Prekyba – Parama 0-3(-15,-22,-23)
13 2017-10-21 TU SH 17:00 TU/BIGBANK VK JELGAVA 3-0(13,17,15)
14 2017-10-21 KOHILA SH 17:00 KOHILA VC RSU / MVS 0-3(-23,-21,-15)
15 2017-10-22 TLU SH 11:00 TLU ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(15,21,19)
16 2017-10-22 TTU SH 13:00 TallTech TK Kaunas – VDU 3-2(9,-21,20,-25,9)
17 2017-10-22 TU SH 13:00 TU/BIGBANK RSU / MVS 3-0(15,19,22)
18 2017-10-22 KOHILA SH 12:00 KOHILA VC VK JELGAVA 2-3(23,22,-20,-23,-10)
19 2017-11-04 JEGAVAS SH 17:00 VK JELGAVA RSU / MVS 0-3(-11,-22,-16)
20 2017-11-04 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU TU/BIGBANK 2-3(-20,-21,22,26,-9)
21 2017-11-04 ALYTAUS 18:00 ALYTUS Prekyba – Parama KOHILA VC 3-1(16,17,-20,14)
22 2017-11-04 DAUGAVPILS SC 16:00 VK MILATSS TLU 0-3(-15,-24,-23)
23 2017-11-04 JONAVA SA 19:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) TallTech 3-1(25,-24,14,15)
24 2017-11-05 ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU KOHILA VC 3-1(-23,23.16,15)
25 2017-11-05 ALYTAUS 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama TU/BIGBANK 2-3(18,18,-22,-17,-11)
26 2017-11-05 DAUGAVPILS SC 13:00 VK MILATSS TallTech 3-1(20,15,-21,23)
27 2017-11-05 JONAVAS SA 13:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) TLU 3-2(-22,23,24,-27,9)
28 2017-11-18 TLU SH 15:00 TLU TallTech 3-0(15,15,18)
29 2017-11-18 TU SH 17:00 TU/BIGBANK VK MILATSS 3-0(20,14,19)
30 2017-11-18 KOHILA SH 17:00 KOHILA VC TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 0-3(-15,-16,-19)
31 2017-11-18 JELGAVAS SH 17:00 VK JELGAVA TK Kaunas – VDU 1-3(-18,-20,18,-23)
32 2017-11-18 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS ALYTUS Prekyba – Parama 0-3(-25,-12,-13)
33 2017-11-19 JELGAVAS SH 12:00 VK JELGAVA ALYTUS Prekyba – Parama 1-3(21,-18,-17,-18)
34 2017-11-19 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS TK Kaunas – VDU 1-3(24,-19,-22,-18)
35 2017-11-19 TU SH 13:00 TU/BIGBANK TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 3-2(12,-19,19,-24,10)
36 2017-11-19 KOHILA SH 12:00 KOHILA VC VK MILATSS 1-3(26,-20,-20,-14)
37 2017-12-02 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU ALYTUS Prekyba – Parama 3-0(9,20,24)
38 2017-12-02 DAUGAVPILS SC 14:00 VK MILATSS VK JELGAVA 1-3(-25,19,-22,-19)
39 2017-12-02 JONAVAS SA 15:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) RSU / MVS 3-1(16,13,-21,20)
40 2017-12-02 TLU SH 18:00 TLU TU/BIGBANK 1-3(-10,20,-17,-23)
41 2017-12-02 TTU SH 13:00 TallTech KOHILA VC 3-1(16,-21,18,20)
42 2017-12-03 DAUGAVPILS SC 13:00 VK MILATSS RSU / MVS 1-3(-23,-20,24,-25)
43 2017-12-03 Jonava KKSC 13:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) VK JELGAVA 3-0(10,21,23)
44 2017-12-03 TLU SH 13:00 TLU KOHILA VC 3-0(15,13,22)
45 2017-12-03 TTU SH 13:00 TallTech TU/BIGBANK 0-3(-20,-20,-23)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-20 Kohila SH 17:00 KOHILA VC TU/BIGBANK 0-3(-16,-23,-21)
2 2018-01-20 TLU SH 18:00 TLU VK JELGAVA 3-0(22,22,20)
3 2018-01-20 TTÜ SH 13:00 TallTech RSU / MVS 0-3(-17,-18,-21)
4 2018-01-20 Daugavpils Sport SC 17:00 VK MILATSS TK Kaunas – VDU 3-2(-20,18,-24,22,7)
5 2018-01-20 Jonovas Sport Arena 18:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) ALYTUS Prekyba – Parama 2-3(16,19,-24,-16,-9)
6 2018-01-21 TTÜ SH 13:00 TallTech VK JELGAVA 1-3(-21,18,-21,-26)
7 2018-01-21 TLU SH 12:00 TLU RSU / MVS 3-0(13,10,22)
8 2018-01-21 Jonovas Sport Arena 13:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) TK Kaunas – VDU 3-0(18,13,10)
9 2018-01-21 Daugavpils Sport SC 13:00 VK MILATSS ALYTUS Prekyba – Parama 3-1(23,19,-26,25)
10 2018-01-27 Jonovas Sport Arena 14:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) VK MILATSS 3-0(15,12,21)
11 2018-01-27 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU TLU 2-3(-21,23,32,-15,-9)
12 2018-01-27 Tinklinio Centers 18:00 ALYTUS Prekyba – Parama TallTech 2-3(19,17,-21,-21,-12)
13 2018-01-27 Jelgava SH 17:00 VK JELGAVA TU/BIGBANK 1-3(-24,-17,24,-21)
14 2018-01-27 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS KOHILA VC 3-1(17,25,-24,20)
15 2018-01-28 Tinklinio Centers 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama TLU 3-0(22,15,19)
16 2018-01-28 ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU TallTech 2-3(-21,-23,14,20,-14)
17 2018-01-28 ELEKTRUM OC 12:00 RSU / MVS TU/BIGBANK 2-3(-16,15,-17,12,-13)
18 2018-01-28 Jelgava SH 12:00 VK JELGAVA KOHILA VC 1-3(-19,-22,21,-18)
19 2018-02-03 ELEKTRUM OC 17:00 RSU / MVS VK JELGAVA 3-1(23,26,-22,23)
20 2018-02-03 TÜ SH 17:00 TU/BIGBANK TK Kaunas – VDU 3-0(22,18,13)
21 2018-02-03 Kohila SH 17:00 KOHILA VC ALYTUS Prekyba – Parama 0-3(-15,-14,-18)
22 2018-02-03 TLU SH 18:00 TLU VK MILATSS 3-0(7,21,21)
23 2018-02-03 Lilleküla Gymnasium 19:00 TallTech TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 2-3(13,23,-16,-25,-11)
24 2018-02-04 Kohila SH 12:00 KOHILA VC TK Kaunas – VDU 2-3(18,-18,-23,18,-7)
25 2018-02-04 TÜ SH 13:00 TU/BIGBANK ALYTUS Prekyba – Parama 1-3(-23,-18,18,-15)
26 2018-02-04 Lillekula Gymnasium 13:00 TallTech VK MILATSS 3-0(17,18,15)
27 2018-02-04 TLU SH 12:00 TLU TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 3-1(20,-23,17,19)
28 2018-02-14 Kohila SH 18:30 KOHILA VC TallTech 1-3(-20,21,-16,-18)
29 2018-02-17 Daugavpils Sport SC 16:00 VK MILATSS TU/BIGBANK 0-3(-18,-17,-21)
30 2018-02-17 Jonovas Sport Arena 18:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) KOHILA VC 3-0(20,16,16)
31 2018-02-17 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU VK JELGAVA 3-0(13,17,16)
32 2018-02-17 Tinklinio Centers 18:00 ALYTUS Prekyba – Parama RSU / MVS 3-1(-29,19,21,21)
33 2018-02-18 TTÜ SH 13:00 TallTech TLU 1-3(-15,-23,21,-20)
34 2018-02-18 Jonovas Sport Arena 13:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) TU/BIGBANK 0-3(-16,-20,-20)
35 2018-02-18 Daugavpils Sport SC 13:00 VK MILATSS KOHILA VC 3-1(-24,18,21,24)
36 2018-02-18 Tinklinio Centers 12:00 ALYTUS Prekyba – Parama VK JELGAVA 3-0(21,20,18)
37 2018-02-18 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas – VDU RSU / MVS 2-3(12,-24,20,-22,-11)
38 2018-02-24 Tinklinio Centers 13:00 ALYTUS Prekyba – Parama TK Kaunas – VDU 3-2(18,-21,-21,18,11)
39 2018-02-24 Jelgava SH 17:00 VK JELGAVA VK MILATSS 3-0(23,26,21)
40 2018-02-24 ELEKTRUM OC 13:00 RSU / MVS TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 2-3(-17,23,-18,21,-9)
41 2018-02-24 TÜ SH 17:00 TU/BIGBANK TLU 3-0(21,18,26)
42 2018-02-25 ELEKTRUM OC 13:00 RSU / MVS VK MILATSS 1-3(23,-24,-15,-20)
43 2018-02-25 Jelgava SH 12:00 VK JELGAVA TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 3-1(-17,27,22,20)
44 2018-02-25 Kohila SH 12:00 KOHILA VC TLU 0-3(-16,-19,-17)
45 2018-02-25 TÜ SH 18:00 TU/BIGBANK TallTech 3-1(-16,15,20,20)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
IZSLĒGŠANAS SPĒLES
1 2018-02-28 TTU SH 20:00 TallTech TLU 3-2 (-13,19,-16,23,14)
2 2018-03-03 ASU SC 18:00 TK Kaunas – VDU TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 3-0(22,27,18)
3 2018-03-04 Robezsardze Coll.SH 12:00 VK MILATSS TU/BIGBANK 1-3(24,-18,-21,-14)
4 2018-03-04 Hanza sch SH 16:00 RSU / MVS ALYTUS Prekyba – Parama 2-3(-12,21,-12,21,-14)
5 2018-03-08 TLU SH 19:00 TLU TallTech 3-0(25,20,13)
6 2018-03-10 TU SH 13:00 TU/BIGBANK VK MILATSS 3-0(17,22,15)
7 2018-03-10 Volleyball center 18:00 ALYTUS Prekyba – Parama RSU / MVS 3-2(17,-22,-24,23,9)
8 2018-03-10 Jonava Sport Arena 18:00 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) TK Kaunas – VDU 2-3(20,-24,-13,14,-3)
9 2018-03-10 TLU SH 13:00 TLU TallTech 0-3(-17,-24,-24)
10 2018-03-17 TU SH- II hall 13:00 TU/BIGBANK TallTech/TRADEHOUSE 3-0(20,27,16)
11 2018-03-17 TU SH- II hall 16:00 ALYTUS Prekyba – Parama TK Kaunas – VDU 3-1(14,-22,21,23)
12 2018-03-18 TU SH- II hall 13:00 TallTech/TRADEHOUSE TK Kaunas – VDU 0-3(-22,-14,-15)
13 2018-03-18 TU SH- II hall 16:00 TU/BIGBANK ALYTUS Prekyba – Parama 3-2(21,-20,21,-23,11)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
LATVIJAS ČEMPIONĀTS
1 2018-02-24 RDC sz 12:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE SK BABĪTE 3-2(-20,-22,20,22,10)
2 2018-02-25 Babītes SK 14:00 SK BABĪTE LATVIJAS UNIVERSITĀTE 3-0(23,24,24), z.s.25-22
3 2018-02-27 Limbažu 3.vsk 20:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK JELGAVA 0-3(-23,-20,-13)
4 2018-03-02 Jelgavas NSC sz 20:00 VK JELGAVA OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 3-2(-12,-18,15,22,12)
5 2018-03-22 Jelgavas NSC sz 20:00 VK JELGAVA VK MILATSS 1-3(-14,-21,20,-12)
6 2018-03-22 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RSU / MVS 0-3(-13,-20,-23)
7 2018-03-29 Daugavpils BJSS sz 19:00 VK MILATSS VK JELGAVA 1-3(-17,-20,19,-18) z.s.22-25
8 2018-03-29 Elektrum OC sz 19:30 RSU / MVS SK BABĪTE 1-3(22,-24,-23,-17) z.s.18-25
9 2018-04-04 Daugavpils BJSS sz 19:00 VK MILATSS RSU / MVS 3-0(17,26,16)
10 2018-04-05 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE VK JELGAVA 3-1(16,-21,27,13)
11 2018-04-11 RSU sz 19:00 RSU / MVS VK MILATSS 2-3(20,-23,22,-26,-9)
12 2018-04-12 Jelgavas SH 20:00 VK JELGAVA SK BABĪTE 0-3(-20,-21,-17)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 TU/BIGBANK 47 18 17 1 52 14 3,71 1534 1275 1,20
2 TLU 42 18 14 4 45 17 2,65 1466 1237 1,19
3 ALYTUS Prekyba – Parama 39 18 13 5 44 24 1,83 1550 1382 1,12
4 TK Aušrinė – KKSC (Jonava) 32 18 11 7 40 29 1,38 1548 1404 1,10
5 TK Kaunas – VDU 30 18 8 10 38 37 1,03 1540 1560 0,99
6 RSU / MVS 25 18 8 10 33 36 0,92 1461 1552 0,94
7 TallTech/TRADEHOUSE 19 18 7 11 29 42 0,69 1503 1579 0,95
8 VK MILATSS 17 18 6 12 22 43 0,51 1378 1522 0,91
9 JELGAVA / LU 14 18 5 13 21 44 0,48 1346 1509 0,89
10 KOHILA VC 5 18 1 17 14 52 0,27 1276 1582 0,81

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/450?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/415?t=games

Ziņas

JELGAVAS PILĪ ATZĪMĒ VOLEJBOLA SEZONAS NOSLĒGUMU

Kamēr Latvijas junioru izlases Melnkalnē un Vācijā cīnās par iekļūšanu attiecīgi Eiropas U-20 un U-19 čempionāta finālturnīrā, Jelgavas pilī noticis 2017./2018. gada sezonas noslēguma pasākums, kurā sumināti labākie.

Labākie martā: R. Puķītis, Pastare, Šepte, Kudrova un Dambergs

Noteikti Latvijas klubu labākie spēlētāji piecās līgās, kā arī Latvijas čempionāta spēlēs martā. Atkārtoti pie atzinības šosezon tikusi Alise Pastare un Kristaps Šepte.

PAR LATVIJAS ČEMPIONĒM VOLEJBOLĀ KĻŪST SK „BABĪTE” VOLEJBOLISTES

Arī otrajā Latvijas čempionāta finālspēlē SK „Babīte” pārspēja VK „Jelgava”, šoreiz uzvarot izbraukumā – 3:0 (20, 21, 17) un divu spēļu sērijā uzvarot ar 2-0.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA BRONZU IZCĪNA VK „miLATss”

Arī otrajā Latvijas čempionāta finālspēlē par 3. vietu VK „miLATss” apspēlēja RSU/MVS volejbolistes, šoreiz izbraukumā ar 3:2 (-20, 23, -22, 26, 9), un izcīnīja bronzas medaļas.

VAI SK „BABĪTE” LATVIJAS KAUSAM PIEVIENOS ČEMPIONA TITULU?

12. aprīlī ne tikai atzīmēs pirmā kosmonauta došanos izplatījumā un Ķīpsalā Latvijas Volejbola federācijas kopsapulcē vētīs Latvijas volejbola stratēģiju. Vakarā Jelgavā noskaidrosies, kura no komandām – VK “Jelgava” vai SK “Babīte” - saņems Latvijas čempionāta zeltu un kura – sudrabu.

PIRMO SPĒLI CĪŅĀ PAR LATVIJAS ČEMPIOŅU TITULU UZVAR SK „BABĪTE”

Pirmajā Baltijas Volejbola Līgas 3.posma - Latvijas čempionāta finālspēlē SK „Babīte” savā laukumā ar 3:1 (16, -21, 27, 13) pieveica VK „Jelgava”.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS SIEVIETĒM SK BABĪTE - VK JELGAVA ŠODIEN 20:00

Šodien tiks aizvadīta pirmā fināla spēle Latvijas čempionātā sievietēm.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLĀ SIEVIETĒM SPĒLĒS SK „BABĪTE” UN VK “JELGAVA”

Latvijas čempionāta finālā iekļuvušas VK “Jelgava” un SK „Babīte” volejbolistes, kuras otrajā spēlē „Zelta” setā pārspēja attiecīgi VK „miLATss” un RSU/MVS volejbolistes.

PIRMAJĀS PUSFINĀLA SPĒLĒS UZVAR RSU/MVS UN VK “MILATSS”

Pirmajā no divām Latvijas čempionāta pusfināla spēlēm viesos uzvarēja rangā augstāk izsētās VK “miLATss” un RSU/MVS volejbolistes.

VOLEJBOLA FEDERĀCIJA APBALVO LABĀKOS

Pirmoreiz Latvijas Volejbola federācija (LVF) atsevišķā pasākumā sveikusi pamatturnīra labākos „Credit24” meistarlīgā, Baltijas līgā un trijās nacionālajās līgās.

UZVAR „TU/EEDEN”, NOSAUKTAS LABĀKĀS SPĒLĒTĀJAS

Baltijas līgā volejbolā 2017./2018. gada sezonā panākumu svinējusi Igaunijas „TU/Eeden”, otrā finišēja Lietuvas „Alytaus-Jotvingiai”, trešā – „TK-Kaunas ASU”.

FINĀLČETRINIEKS BEZ LATVIJAS KOMANDĀM

Baltijas līgā volejbolā sievietēm labāko četriniekā neizdevās iekļūt ne RSU/MVS, ne VK “miLATss”.

BALTIJAS LĪGĀ BŪS JĀATSPĒLĒJAS VIESOS

Baltijas sieviešu līgā volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā pretinieču pārākumu bija spiestas atzīt gan VK “miLATss”, gan RSU/MVS volejbolistes. Atbildes spēles 10. martā.

PĒDĒJO VIETU IZSLĒGŠANAS SPĒLĒS REZERVĒ VK “MILATSS”

Baltijas sieviešu līgā volejbolā laimīgo lozi uz play-off turnīru izvilka VK “miLATss”, kas pieveica RSU/MVS. VK “Jelgava” uzvara pār “Jonava KKSC” augstāk par 9. vietu šogad pacelties neļāva.

SAVSTARPĒJĀ SPĒLĒ VK “JELGAVA” PIEVEIC VK “MILATSS”

Baltijas līgā volejbolā sievietēm cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs saglabāja Jelgavas komanda, kas pieveica tiešo konkurenti no Daugavpils. 6. vietu pamatturnīrā nodrošināja RSU/MVS.

BALTIJAS LĪGĀ VK “MILATSS” UZVAR MĀJĀS, RSU/MVS – LIETUVĀ

Baltijas līgā volejbolā sievietēm uzvaras priekus baudīja VK “miLATss”, kas savā laukumā četros setos apspēlēja līgas pastarīti “Kohila VC”, un RSU/MVS, kas piecu setu cīņā uzvarēja Kauņā. VK “Jelgava” nācās atzīt pretinieču pārākumu Alītā.

NEVEIKSMĪGA DIENA BALTIJAS LĪGĀ

Baltijas līgā volejbolā sievietēm šodien zaudējuma rūgtumu nācās atzīt visām trijām Latvijas komandām.

VK „MILATSS” VIESOS PIEKĀPJAS „TTU/TRADEHOUSE”

Baltijas līgā volejbolā sievietēm šodien no Latvijas klubiem spēlēja vien VK „miLATss”, kas Igaunijā trijos setos piekāpās „TTU/Tradehouse”.

BALTIJAS LĪGAS SEZONU AR UZVARU SĀK RSU/MVS

Šodien tika atklāta Baltijas līgas sezona volejbolā sievietēm. Ar uzvaru savā laukumā sacensības uzsāka Latvijas čempiones RSU/MVS.

BALTIJAS LĪGAS SEZONAI VOLEJBOLĀ SIEVIETĒM STARTS TIKS DOTS ARĪ JELGAVĀ UN RĪGĀ

Sestdien ar četrām spēlēm sāksies Baltijas līgas sezona volejbolā sievietēm. 10 komandu vidū četras pārstāvēs Igauniju, pa trijām – Latviju un Lietuvu. Pirmajā mačā VK Jelgava uzņems Tallinna Ulikool, RSU/MVS – TTU/Tradehouse, bet VK miLATss dosies vizītē pie līgas čempionēm TK-Kaunas ASU.