P O T C P S Sv
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
28 29 30 31 1 2 3

Jaunumi

Šodien sākas balsošana par Latvijas gada volejbolistiem

Ziņas

Šodien sākas balsošana par Latvijas gada volejbolistiem

Otrdien tīmekļa vietnē volejbols.lv un delfi.lv piecās kategorijās sācies balsojums par 2020. gada Latvijas Gada volejbolistiem un pludmales volejbolistiem. Vēl četru balvu ieguvējus noteiks Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Latviešu divcīņā Somijā uzvar Saušs, Pekmans rezultatīvs Francijā

Somijā divu Latvijas izlases volejbolistu pārstāvēto līderklubu cīņā Sauša pārstāvētā Sastamalas vienība sagādāja pirmo zaudējumu sezonā Cielava “Savo Volley”. Punkts tabulā Krievijā tika Petrovam, uzvara Čehijā – Vanagam, divas Ukrainā – Krastiņam, kā arī visām četrām Latvijas “leģionārēm” Eiropas klubos. Šveicē Buivids aizvadīja visu spēli, bet rezultatīvākais šonedēļ ar 21 punktu Francijas otrajā līgā bija Pekmans.

SK “Jēkabpils Lūši” volejbolisti uzvar piecu setu cīņā Pērnavā

“Credit24” meistarlīgā ar diviem punktiem no izbraukuma Tartu un Pērnavā atgriezusies SK “Jēkabpils Lūši” vienība, kas pēc zaudējuma ceturtdien “Bigbank Tartu” vienībai sestdien piecos setos pieveica latviešu “kolonijas” Igaunijā mītnes vietas Pērnavas klubu.

RVS/LU piekāpjas čehietēm arī otrajā CEV Izaicinājuma kausa spēlē

CEV Izaicinājuma kausa 1/16 finālā atbildes mačā Rīgas Volejbola skola/ Latvijas Universitāte komanda (RVS/LU) šovakar otrajā spēlē piekāpās TJ “Ostrava” komandai no Čehijas un noslēdza Latvijas sieviešu volejbola dalību CEV Izaicinājuma kausā. Pirmā šī kausa spēle tika zaudēta ar rezultātu 1:3, tāpēc šodienas spēlē bija nepieciešams gūt uzvaru ar 3:0 vai 3:1, lai tad spēlētu zelta setu, kas noteiktu, kura no komandām tiktu 1/8 finālā.

RVS/LU atbildes spēle CEV izaicinājuma kausā šovakar

Šodien RVS/LU komanda aizvadīs otro CEV Izaicinājuma kausa spēli, kurā būs jāsniedz atbilde TJ “Ostrava” komandai, kas vakar guva uzvaru 3-1. Spēle sāksies plkst. 19:00 un tiešraide būs skatāma Sportacentrs TV kanālā un Sportacentrs.com

RVS/LU komanda CEV Izaicinājuma kausā parāda pretestību, tomēr piekāpjas TJ “Ostrava” ar rezultātu 1:3

Šodien, 25. novembrī, RVS/LU komanda Daugavas Sporta namā aizvadīja CEV izaicinājuma kausa pirmo spēli. Šajā spēlē RVS/LU komanda, piekāpās TJ “Ostrava” klubam ar 1:3. Atbildes spēle jau rīt plkst. 19:00. Tiešraide Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.

CEV Izaicinājuma kausa pirmā spēle RVS/LU - TJ “Ostrava” jau šovakar

Šovakar RVS/LU komanda Daugavas Sporta namā aizvadīs pirmo spēli CEV izaicinājuma kausā, kur tiksies ar TJ “Ostrava” komandu no Čehijas. RVS/LU komandu šajā spēlē vadīs Andrejs Odinokovs, un viņam asistēs olimpiskais čempions Pāvels Seļivanovs. Spēles sākums plkst. 19:00. Tiešraide Sportacentrs.com kanālā.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv