P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

EEVZA čempionātos uz abām Latvijas komandām viena uzvara

Ziņas

EEVZA čempionātos uz abām Latvijas komandām viena uzvara

Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu ar uzvaru un zaudējumu Erevānā sākuši U-15 puiši, bet U-14 meitenes Olečko piekāpušās Ukrainai un Krievijai.

Rīgā uzvar Rīgas jaunie volejbolisti

Gan Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kausu U-17 grupā meitenēm (treneres – Natālija Deveikusa un Viktorija Korbuta), gan Rudens kausu U-12 grupā (treneris Māris Vensbergs) izcīnīja Rīgas Volejbola skolas pārstāvji.

Latvijas izlase spēlēs Eiropas Zelta līgā

Šodien Luksemburgā notikušajā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) apspriedē nolemts, ka nākamā gada Eiropas līgā Latvijas vīriešu izlase volejbolā startēs Eiropas Zelta līgā.

Graudiņa un Kravčenoka turpinās spēlēt kopā

Pēc tikšanās vakar Latvijas Volejbola federācijā pieņemts lēmums, ka Latvijas labākās pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka turpinās startēt kopā.

Par otru Latvijas kausa finālisti kļūst VK “Jelgava”

Latvijas kausa izcīņā sievietēm šodien Jelgavā notika otrā pusfinālspēle starp VK “Jelgava” un RSU/MVS. Ar vienu uzvarētu setu jelgavniecēm pietika, lai iekļūtu finālā, kas 23. decembrī notiks Sporta namā “Daugava”.

Limbažnieki spiesti atzīt Sāmsalas volejbolistu pārākumu

„Credit24” meistarlīgā šodien OC “Limbaži”/MSĢ savā laukumā trijos setos piekāpās “Saaremaa VK”.

EEVZA čempionāti U-15 zēniem un U-14 meitenēm

Uz Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu devušās divas Latvijas izlases. U-15 puiši spēlēs Erevānā un U-14 meitenes – Polijas pilsētiņā Olečko.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv