P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

PĻAVIŅŠ/REGŽA OLŠTINĀ CĪNĪSIES PAR 3. VIETU

Ziņas

PĻAVIŅŠ/REGŽA OLŠTINĀ CĪNĪSIES PAR 3. VIETU

Pasaules tūres posmā Olštinā (Polija) Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu apstādināja vien vācieši Larss Flīgens un Markuss Bekermans. Vācieši iekļuva finālā, latvieši cīnīsies par 3. vietu.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA IEKĻŪST VIĻŅAS SATELĪTTURNĪRA PUSFINĀLĀ

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) satelītturnīra pusfinālā pēc trim uzvarām iekļuvusi Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, bet sacensības ar dalītu 13. vietu beigušas Alise Lece un Marta Ozoliņa.

DALĪBU VIĻŅAS SATELĪTTURNĪRĀ BEIDZ CAICA UN LIEPIŅLAUSKA

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā šodien sākās Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) satelītturnīrs. Tā kvalifikācijas sacensību 2. kārtu neizdevās pārvarēt Agnesei Caicai un Ilzei Liepiņlauskai.

PĻAVIŅŠ/REGŽA OLŠTINĀ IEKĻŪST PLAY-OFF 2. KĀRTĀ

Pasaules tūres 4 zvaigžņu turnīra izslēgšanas spēļu 2. kārtā Olštinā (Polija) šodien iekļuvuši Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, bet Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu sacensības jau beiguši dalītā 17. vietā.

SOLOVEJS UN ŠMĒDIŅŠ IZSTĀJAS NO ĻUBĻANAS TURNĪRA

Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā notiekošā CEV Masters sērijas turnīra kvalifikāciju nav pārvarējis Toms Šmēdiņš pārī ar Aleksandru Soloveju.

TURNĪRS OLŠTINĀ SĀCIES AR UZVARĀM

Pasaules tūres 4 zvaigžņu turnīrā Olštinā (Polija) šodien uzvarēja gan Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, gan Haralds Regža ar Mārtiņu Pļaviņu.

PAMATTURNĪRĀ OLŠTINĀ BŪS VIEN DIVI LATVIJAS PĀRI

Pasaules tūres 4 zvaigžņu posmā Olštinā (Polija) šodien kvalifikācijas turnīra divu spēļu barjeru nepārvarēja neviens no četriem Latvijas duetiem.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv