P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

PASAULES UN LATVIJAS RANGĀ JOPROJĀM PIRMIE – JĀNIS ŠMĒDIŅŠ UN ALEKSANDRS SAMOILOVS

Ziņas

PASAULES UN LATVIJAS RANGĀ JOPROJĀM PIRMIE – JĀNIS ŠMĒDIŅŠ UN ALEKSANDRS SAMOILOVS

Arī pēc CEV Masters turnīra Bādenē (Austrija) 1. vietu pasaules rangā saglabājuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Sievietēm visaugstāk no Latvijas šobrīd ir Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras ieņem 60. vietu.

SAMOILOVS/ŠMĒDIŅŠ UZVAR PIRMAJĀ PASAULES TŪRES POSMA SPĒLĒ

Šodien Horvātijas pilsētā Porečā Samoilovs/Šmēdiņš veiksmīgi uzsāka Pasaules tūres posmu ar 2:0 (21:8,21:9) uzvaru pār mājiniekiem Karaula/Jercic.

ERGO OPEN 2017 POSMS ALŪKSNĒ OTRO GADU PĒC KĀRTAS - UZ SALAS

No 30. jūnija līdz 2. jūlijam Alūksnes Pilssalā norisināsies Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017 ceturtais posms, kurā sacentīsies gan vīriešu, gan sieviešu dueti.

NOSKAIDROTI LATVIJAS PĀRI JAUNATNES KONTINENTĀLĀ KAUSA SACENSĪBĀM

Par Latvijas pārstāvjiem Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotā Jaunatnes Kontinentālā kausa kvalifikācijas turnīrā pludmales volejbolā kļuvuši Jānis Jansons/Roberts Kļaviņš un Anete Namiķe/Vanesa Grosberga.

POREČAS PAMATTURNĪRĀ TIKAI ŠMĒDIŅŠ/SAMOILOVS

Iespēju iekļūt Porečas (Horvātija) Major sērijas pamatturnīrā šodien neizmantoja Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kas kvalifikācijā piekāpās austrāliešiem Kristoferam Makjū un Demjenam Šūmanam. Rīt pamatsacensībās Latviju pārstāvēs vien ranga līderi Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.

AIVARS PETRUŠEVICS SPĒLĒS SOMIJĀ

Par spēlēšanu Somijas klubā Karelian Hurmos vienojies Latvijas izlases spēlētājs Aivars Petruševics. Klubu trenēs Aigars Birzulis.

KADETI EEVZA ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ OTRIE

Latvijas kadetu izlase Ukrainas pilsētā Čerkasos Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā ar 3:0 vinnēja Gruziju un izcīnīja otro vietu.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv