P O T C P S Sv
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 29 30 31 1 2

Jaunumi

ROMĀNS SAUŠS PALIEK VĀCIJĀ UZ DIVĀM SEZONĀM

Ziņas

ROMĀNS SAUŠS PALIEK VĀCIJĀ UZ DIVĀM SEZONĀM

Latvijas izlases spēlētājs Romāns Saušs pagarinājis līgumu ar Vācijas Bundeslīgas klubu SWD Powervolleys Duren uz divām sezonām. Par to Romāns paziņojis savā instagram kontā.

KALENDĀRS, REZULTĀTI 25.MARTS

LIELĀ NEDĒĻAS NOGALE NACIONĀLAJĀS LĪGĀS

Dažāda svarīguma spēles brīvdienās notiks nacionālajās līgās vīriešiem un sievietēm. Kur pilnā sparā norisināsies izslēgšanas spēles, kur tiks noskaidroti to dalībnieki.

TE IR DARBS

Ja vēlies interesantu un aktīvu ikdienu, gatavs apgūt jaunas zināšanas, vēlies draudzīgus un atsaucīgus kolēģus, piedalīšanos nozīmīgākajos Latvijas sporta pasākumos, Tev ir atbilstoša darba pieredze un Tev piemīt visas īpašības, lai veiksmīgi pildītu uzticētos pienākumus, pievienojies Latvijas Volejbola Federācijas komandai!

JAUNATNES ČEMPIONĀTA PĀRSPĒLES U-16 GRUPĀ

Limbažos, 18. un 19. martā, U-16 meiteņu vecuma grupā pārspēlēs piedalījās 5 komandas - Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, Minusas Volejbola skola, Ozolnieki, Daugavpils Bērnu jaunatnes sporta skola un Zvejniekciema vidusskola/Ādažu BJSS, kuras sadalīja 2 ceļazīmes uz 1.līgas finālu, kur tās jau sagaida 3 spēcīgākās komandas no 1. līgas.

SVEICAM JUBILEJĀ

23. martā jubileju svin Eleonora Kovala-Staļevska un 24. martā Ludmila Ļuļa, volejbolistes svin 65 gadu jubilejas.

JELGAVAS UN OZOLNIEKU KOMANDAS UZVAR PIRMAJĀ LATVIJAS ČEMPIONĀTA CETURTDAĻFINĀLA SPĒLĒ

Ar pārliecinošu uzvaru Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālu vīriešiem savā laukumā uzsākusi VK Biolars/Jelgava un Poliurs/Ozolnieki.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv