P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 29 30 1 2 3

Jaunumi

Rīgas Mērs sveic galvaspilsētas sportistus par augstiem sasniegumiem sportā

Ziņas

Rīgas Mērs sveic galvaspilsētas sportistus par augstiem sasniegumiem sportā

Vakar, 23. septembrī Rātsnamā notika pieņemšana pie Rīgas Mēra Mārtiņa Staķa, kurš pasniedza naudas balvas galvaspilsētas sportistiem un viņu treneriem, par augstiem sasniegumiem sportā 2020. gadā, kā arī par sasniegumiem Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs Tokijā.

Latvijas vadošo volejbola līgu komandas piesaka sevi jaunajai sezonai

22. septembrī “Studio69” telpās un Volejbols Latvija Facebook un Youtube kanālos bija iespējams vērot prezentācijas pasākumu, kurā Credit24 Meistarlīgas vīriešu un Optibet Baltijas Līgas sieviešu komandas iepazīstināja ar sevi, saviem plāniem un kopējo sagatavotības līmeni 2021./2022. gada sezonai.

Latvijas labākās vīriešu un sieviešu volejbola komandas cīnīsies par Superkausu

Jau 25. septembrī Jēkabpils Sporta namā un Best4Sport tiešraidē norisināsies cīņas par Optibet Superkausu vīriešiem un sievietēm, pagājušās sezonas labāko volejbola komandu izpildījumā. Divas spēcīgākās sieviešu komandas laukumā dosies plkst. 17.00, savukārt vīri maču uzsāks plkst. 20.00.

Aicinām pieteikties volejbola tiesnešu semināram Daugavpilī

Svētdien, 26. septembrī Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola uzņems trešo tiesnešu semināru. Tajā aicināti pieteikties visi volejbola interesenti, kuri vēlas iesaistīties spēļu tiesāšanā un iegūt vērtīgu pieredzi.

Latvijas Volejbola federācijas Ģenerālsekretāra vietu ieņems Arnis Tunte

15. septembra Padomes sēdes laikā, vienbalsīgi tika pieņemts lēmums par Latvijas Volejbola federācijas Ģenerālsekretāru iecelt Arni Tunti.

Olimpisko spēļu ceturtās vietas ieguvēji Pļaviņš un Točs neturpinās spēlēt kopā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs nolēmuši neturpināt sadarbību, līdz ar to 6.-10. oktobrī ieplānotais Pasaules tūres finālposms būs viņu pēdējais kopīgais turnīrs.

Tiesnešu semināram Rīgā aicināti pieteikties visi interesenti

Sestdien, 18. septembrī Rīgas Volejbola skolas telpās tiks aizvadīts jau otrais tiesnešu seminārs, kurā aicināti pieteikties visi volejbola interesenti, kuri vēlas iesaistīties spēļu tiesāšanā un iegūt vērtīgu pieredzi.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv