29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

Trešo vietu pirms Latvijas čempionāta “play-off” iegūst DU/“Ezerzeme”

Ziņas

Tā sauktajos reitinga mačos nedēļas nogalē trešo vietu pirms Latvijas čempionāta izslēgšanas spēlēm ieņēma “Daugavpils Universitāte”/“Ezerzeme” (DU/“Ezerzeme”) komanda, divu maču summā apspēlējot VK “Biolars”/“Jelgava” komandu.

RVS/LU iegūst Baltijas sieviešu volejbola līgas sudrabu

“Rīgas Volejbols skola”/“Latvijas Universitāte” (RVS/LU) komanda Baltijas sieviešu volejbola līgas (BSVL) turnīra finālā zaudēja Tallinas “TalTech”/“Tradehouse” un izcīnīja sudraba godalgas.

SK “Jēkabpils Lūši” “Credit24” meistarlīgas pamatturnīru beidz ar zaudējumu

“Credit24” meistarlīgā SK “Jēkabpils Lūši” viesos piekāpās Klaipēdas “Amber Volley” un savu vietu pamatturnīrā būs spiesta gaidīt, līdz konkurente “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” aizvadīs divas atlikušās spēles.

RVS/LU iekļūst finālā, VK “Jelgava” finišē sestajā vietā

Sestdien Baltijas Sieviešu volejbola līgas (BSVL) turnīrs ar sesto vietu beidzās VK“Jelgavas” komandai, bet “Rīgas Volejbols skola”/“Latvijas Universitāte” (RVS/LU) pusfinālā pārspēja “Kaunas”-VDU vienību un otro sezonu pēc kārtas cīnīsies par zeltu.

Latvijas komandām mainīgas sekmes Baltijas līgas izšķirošo spēļu ievadā

Igaunijas pilsētā Tartu šodien startējis “Final 6” turnīrs Baltijas sieviešu līgā. Ar mainīgām sekmēm ceturtdaļfinālu spēles aizvadījušas Latvijas komandas. RVS/LU volejbolistes trijos setos pieveica Igaunijas “Audentes”, bet VK “Jelgava” četros setos atzina mājinieču TU/”Bigbank” pārākumu.

“RTU Robežsardze”/“Jūrmala” volejbolistus skāris Covid-19, komanda devusies karantīnā

“RTU Robežsardze”/“Jūrmala” informē, ka komandā ir fiksēti vairāki Covid-19 saslimšanas gadījumi, kā rezultātā visa komanda un komandas personāls devies desmit dienu karantīnā, Latvijas Volejbola federāciju informēja komandas menedžeris Arnis Tunte.

Volejbola zināšanu viktorīnā U-16/17 vecuma grupā visas pareizās atbildes priekšsacīkstēs zināja Kronbergs un Kupča

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) rīkotajās sacensībās volejbola teorētiskajās zināšanās U16/17 vecuma grupā divi no dalībniekiem – Kaspars Kronbergs un Estere Kupča – atbildēja pilnīgi precīzi uz visiem jautājumiem.