LVF Ziemas kausā U-12 meitenēm uzvar Limbažu un Salacgrīvas NSS

Noslēgusies LVF Ziemas kausa izcīņa. Pēdējās godalgotās vietas sadalīja U-12 meitenes. 19 komandu turnīrā Rīgā tāpat kā Rudens kausā šajā grupā uzvarēja Inetas Sprancmanes trenētā Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola.

Ar U-12 meiteņu turnīru Rīgas volejbola skolā noslēgusies Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Ziemas kausa izcīņa. 19 komandu konkurencē uzvarēja Inetas Sprancmanes trenētās Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, atkārtojot panākumu Rudens kausā.

“Uztraukums bija liels, vismaz man pašai, jo mērķis pie sevis klusībā bija – noturēties augšgalā, vismaz labāko trijniekā,” par sacensībām Rīgā stāsta Ineta Sprancmane. “Meitenes ļoti koncentrējās spēlēm. Apakšgrupas spēlēs svinējām diezgan vieglas uzvaras, vienu setu atdodot vien Liepājas sporta spēļu skolai.  Meitenes uzdevumu izpildīja, kaut arī mums trūka viena pirmā četrinieka meitene, kurai volejbols sakrita ar dejošanas skati. Ieliku vietā vienu no otrā četrinieka meitenēm, un arī viņa labi nospēlēja. Izšķirīgajās cīņās visās uzvarējām četros setos. Uzvaras devās rokās ne viegli, bet arī ne grūti.

Meitenes maz kļūdījās, turklāt laukumā ir ļoti kustīgas. Man pašai bija zināms šoks, ka spējām uzvarēt atkārtoti. Finālā tikāmies ar Kuldīgas komandu, ar ko Rudens kausā tikāmies ceturtdaļfinālā. Tā ir spēcīga komanda, taču šoreiz to vinnējām vieglāk. Ļoti ātri mūsu pirmais četrinieks uzvarēja viņu spēcīgāko četrinieku, un likās, ka kuldīdznieces sašļuka. Treniņos meitenes strādā ar pilnu atdevi, un arī Pavasara kausā gribam cīnīties par titulu.”

Pavasarī jaunākajiem volejbolistiem vēl priekšā Pavasara kauss, bet vecākajiem turpinās Latvijas jaunatnes čempionāts.

Vairāk lasiet šeit.