“Kinder+SPORT Volley Fest” – svētdien!

Svētdien, 19. augustā, pirms “gadsimta cīņas” “Arēnā Rīga” starp Latvijas un Igaunijas volejbolistiem “Skonto” stadionā norisināsies gadskārtējās jauniešu vasaras spēļu finālsacensības volejbolā “Kinder+Sport Volley Fest”. Tajās piedalīsies 127 komandas no visas Latvijas, Igaunijas un Lietuvas ar apmēram 750 dalībniekiem.

Sacensības Vasaras spēļu formātā notiks jau 13. gadu, rīkotāja lomā esot Latvijas Volejbola federācijai (LVF).

Finālposmā startēs ne tikai 109 labākās Latvijas komandas, bet arī 17 komandas no Igaunijas un 1 komanda – no Lietuvas. No pulksten 10:00 līdz 17:00 “Skonto” stadionā apmēram 750 dalībnieki noskaidros uzvarētājus 8 vecuma grupās. Uz Rīgu brauc tikai labākie, kas “izkarojuši” vietas finālā atlases sacensībās Madonā, Kuldīgā, Stāmerienē un Aizputē. Finālā iekļuva 32 Latvijas novadu un pilsētu pārstāvētās komandas.

“Kinder+Sport Volley Fest” – Vasaras spēļu volejbolā fināls vienlaicīgi norisināsies uz 16 volejbola laukumiem. Un dienas garumā “Čikarikas”, “Makaroni”, “Irčas”, “Rokeri”, “Turbo gliemeži”, “Burlaki”, “Trīs čigāni, “Barkavas latvāņi” un vēl 119 komandas aizvadīs 400 spēles. Pēc tam gan – visi uz “gadsimta maču” “Arēnā Rīga” atbalstīt Latvijas vilkus cīņā ar Igaunijas valstsvienību! Igaunijas un Lietuvas komandām atbalstīšanā – izvēles brīvība.

Sacensības tiks aizvadītas starptautiskā sociālās atbildības projekta “Kinder+Sport Joy of Moving” (bērni+kustību prieks sportā) ietvaros, kas izveidots, lai ikviens bērns savā dzīvē varētu izjust kustību prieku. Tā pamatā ir spēles un sporta pasākumi, taču projekts ietver arī tehnisko palīdzību skolām un tikšanos ar izciliem sportistiem. Pašlaik 2005. gadā aizsāktais projekts aptver 4,4 miljonus bērnu 28 pasaules valstīs.

Vairāk par “Kinder+Sport Joy of Moving” programmu lasiet šeit.

Vasaras spēles atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Ogres, Aizputes, Gulbenes, Kuldīgas un Maddonas pašvaldības, un “Mangaļi” ūdens.