XVII SKOLU KOMANDU SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ NOTIKS ZEM “TOP!” ZĪMES

Līdz ar ģenerālsponsora maiņu Latvijas Volejbola federācijas rīkotās sacensības vispārizglītojošo skolu komandām kļūs par “top! kausu”. Nosaukums oficiāli tiks mainīts no 2018. gada, uzsākot turnīra XVII sezonu.

Populārās jaunatnes sacensības volejbolā pazīsim kā “top!”kauss”

Nākamā gada pavasarī Latvijas Volejbola federācijas rīkotās sacensības vispārizglītojošo skolu skolēniem, kas līdz šim bija zināmas kā “Lāses” kauss, iegūs citu nosaukumu. Par jauno ģenerālsponsoru kausam kļuvis vietējais veikalu tīkls “top!”. Tāpēc vienas no populārākajām jaunatnes sacensībām Latvijā kopš nākamā gada pazīsim ar nosaukumu “top!” kauss.

2018. gadā – jauni panākumi un talanti

Gandarījumu par panākto vienošanos pauž Latvijas Volejbola federācija. “Priecājamies, ka sadarbībā ar veikalu tīklu “top!” skolu jaunatnei volejbolā arī turpmāk būs iespēja samērot spēkus visas Latvijas mērogā. “Lāses” kauss pagātnē un “top!” kauss nākotnē turpina kopt Latvijas volejbola tradīcijas, sekmējot jaunus panākumus. Latvijas volejbolistu kontā ir gan olimpiskās medaļas, gan pasaules un Eiropas čempionu tituli, un “top!” var kļūt par pirmo pakāpienu kāda jaunieša sportiskajā karjerā, kā arī veicināt bērnos vispusīgu attīstību un veselīgu dzīvesveidu. Savulaik šajās sacensībās ir piedalījušies tādi teicami Latvijas volejbolisti kā, piemēram, Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Romāns Saušs, Toms Vanags, Ingars Ivanovs, Aleksandrs Kudrjašovs, Edvarts Buivids, Edvīns Skrūders, Vladimirs Visockis. Mēs ticam, ka gan 2018. gada, gan nākamo sezonu sacensības atklās jaunus talantus, kas ar laiku pārstāvēs Latvijas krāsas un liks skanēt Latvijas himnai,” pamatu nākotnes panākumiem redz Latvijas Volejbola federācijas jaunatnes koordinatore Sandra Budkēviča.

Arī veikalu tīkla "top!" pārstāve pauž savu atbalstu kopīgu mērķu sasniegšani: "Mums kā lielākajam vietējiem uzņēmējiem piederošajam veikalu tīklam ir īpašs gandarījums sniegt ieguldījumu reģionu jauniešu izaugsmē un veselīga dzīvesveida veicināšanā. Volejbols ir komandas spēle, kurā neiztikt bez savstarpējas sadarbības un uzticēšanās. Tādas pašas īpašības nepieciešamas arī veiksmīgā biznesā. Sportistiem vēlam cīņas sparu un iedvesmojošus panākumus “top!” kausā. Lai uzvar spēcīgākā komanda," uzsver veikalu tīkla "top!" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte.

 

Par “top! kausu”

Pirmā kausa izcīņa notika 2001. gadā, kad finālturnīrā Olimpiskajā “Skonto” hallē, kas tradicionāli bijusi finālturnīra mājvieta, piedalījās 660 dalībnieki 66 komandās. Sacensības tradicionāli ir kā volejbola festivāls, kurā jaunieši ne tikai spēlē volejbolu, bet arī piedalās dažādās atrakcijās un viktorīnās ar atbalstītāju sarūpētām veltēm, un finālsacensībās skolēnus ar muzikālo pavadījumu priecē populāri mākslinieki kā, piemēram, Aija Andrejeva, Nikolajs Puzikovs, Evija Sloka, Musiqq, Liene Candy. 2017.gadā finālturnīrs norisinājās jau 16. reizi. Finālturnīrā no 618 komandām ar 5430 dalībniekiem iekļuva 123 labākās komandas. 2018. gada sezonas pirmais posms tiks uzsākts 9. janvārī un lielais fināls norisināsies 7. aprīlī Skonto hallē.

Sacensību kalendārs un rezultāti atrodami Latvijas Volejbola federācijas mājaslapā http://volejbols.lv/jaunatnes-volejbols/top-kauss-2018