Piena Spēka kausa FINĀLISTI

N. Novadi, pilsēta

1.grupa

Jaunieši

2000./2003. dz.g.

2.grupa

Jaunietes    

2000./2003. dz.g.   

3.grupa

Zēni

2004./2007.dz.g.

4.grupa

Meitenes

2004./2007. dz.g.

1. posms

komandas

1 AIZKRAUKLES, KOKNESES, NERETAS novadi          
2 AIZPUTES, DURBES, GROBIŅAS, LIEPĀJAS p.     Aizputes vidusskola Aizputes vidusskola  
3 BALVU, VIĻAKAS, BALTINAVAS novadi Baltinavas vidusskola Baltinavas vidusskola Balvu Valsts ģimnāzija Balvu Valsts ģimnāzija  
4 BAUSKAS, RUNDĀLES, VECUMNIEKU novadi Vecumnieku vidusskolas 1. komanda Vecumnieku vidusskola Vecumnieku vidusskola Valles pamatskola 19
5 CĒSU, VECPIEBALGAS, PRIEKUĻU novadi Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums Cēsu Valsts ģimnāzija      
6 DAUGAVPILS pilsēta, DAUGAVPILS novads PIKC Daugavpils tehnikums Daugavpils Centra vidusskola      
7 GULBENES novads          
8 JELGAVAS pilsēta, JELGAVAS, OZOLNIEKU novadi Jelgavas tehnikums Jelgavas Valsts ģimnāzija     11
9 JĒKABPILS pilsēta, JĒKABPILS, AKNĪSTES novadi          
10 JŪRMALAS pilsēta     Mežmalas vidusskola Jūrmalas Valsts ģimnāzija  
11 KULDĪGAS, SKRUNDAS novadi Kuldīgas Centra vidusskola Skrundas vidusskola Kuldīgas Centra vidusskola Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola 7
12 KRĀSLAVAS, DAGDAS novadi          
13. LIMBAŽU, SALACGRĪVAS, ALOJAS novadi          
14. MADONAS, VARAKĻĀNU, LUBĀNAS novadi Ļaudonas vidusskola Ļaudonas vidusskola      
15. OGRES, LIELVĀRDES,ĶEGUMA, SALASPILS novadi Ogres tehnikums Madlienas vidusskola Ķeguma komercnovirziena vidusskola Salaspils 1. vidusskola 12
16. PREIĻU, LĪVĀNU, VĀRKAVAS novadi          
  RĪGAS pilsēta:          
17 KURZEMES  rajons Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Rīgas Valsts vācu ģimnāzija  
18 ZEMGALES priekšpilsēta Āgenskalna Valsts ģimnāzija Āgenskalna Valsts ģimnāzija Āgenskalna Valsts ģimnāzija Āgenskalna Valsts ģimnāzija  
19 LATGALES priekšpilsēta     Rīgas Lietuviešu vidusskola Rīgas Lietuviešu vidusskola  
20 CENTRA rajons Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Rīgas Valsts 3. ģimnāzija      
21 VIDZEMES priekšpilsēta   Rīgas 74. vidusskola   Rīgas Franču licejs  
22 ZIEMEĻU rajons   Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola Rīgas 46. vidusskola    
             
23. RĒZEKNES pilsēta, KĀRSAVAS, RĒZEKNES, VIĻĀNU novadi          
24. SMILTENES, VALKAS, ALŪKSNES, APES, JAUNPIEBALGAS, STRENČU novadi           
25. SIGULDAS, SAULKRASTU, ROPAŽU, MĀRUPES, ĀDAŽU novadi          
26 SALDUS, BROCĒNU novads Saldus tehnikums Druvas vidusskola      
27. TUKUMA, KANDAVAS, ENGURES novadi          
28 TALSU, DUNDAGAS novadi          
29 VALMIERAS pilsēta, BEVERĪNAS, BURTNIEKU, KOCĒNU, MAZSALACAS,NAUKŠĒNU,RŪJIENAS novadi