Z U-16

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 16.-17.novembris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS N.Čemodanovs

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola G.Vanags

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Zariņš

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Cēsu pilsētas sporta skola/ Siguldas VĢ N.Šulte, M.Krams

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

 


 

 


 

 


 

 


 

     

2.FINĀLGRUPA

Datums: 16. novembris

Vieta/Kalendārs: Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Sēlijas sporta skola J.Kokins, O.Treine

 


 

 


 

     
2. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda J.Jerumanis, A.Zankovskis

 


 

 


 

     
3. Talsu novada sporta skola/ Dundaga U.Sila

 


 

 


 

     

3.FINĀLGRUPA

Datums: 16.-17.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Tukuma sporta skola A.Bindemanis, A.Bērziņa

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola O.Aizporietis

 


 

 


 

 


 

     
3. Liepājas rajona sporta skola I.Laškovs

 


 

 


 

 


 

     
4. Jēkabpils sporta skola

G.Grigalis

 


 

 


 

 


 

   
 

_____________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 29.septembris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS N.Čemodanovs

2


3:0

2


3:1

4

6:1

1.

2. Sēlijas sporta skola J.Kokins, O.Treine

1


0:3

2


3:1

3

3:4

2.

3. Tukuma sporta skola A.Bindemanis, A.Bērziņa

1


1:3

1


1:3

2

2:6

3.

2.GRUPA

Datums: 29.septembris

Vieta/Kalendārs: Rīgas Volejbola skola

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 1.komanda G.Vanags

2


3:1

2


3:0

4

6:1

1.

2. Rīgas Volejbola skola 2.komanda O.Aizporietis

1


1:3

1


1:3

2

2:6

3.

3. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda J.Jerumanis, A.Zankovskis

1


0:3

2


3:1

3

3:4

2.

 

 

3.GRUPA

Datums: 29.septembris

Vieta/Kalendārs: Vecumnieki

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas rajona sporta skola I.Laškovs

1


2:3

1


0:3

2

2:6

3.

2. Talsu novada sporta skola/ Dundaga U.Sila

2


3:2

1


1:3

3

4:5

2.

3. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Zariņš

2


3:0

2


3:1

4

6:1

1.

 

4.GRUPA

Datums: 29.septembris

Vieta/Kalendārs: Jēkabpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils Sporta skola G.Grigalis

1


1:3

2


3:2

3

4:5

3.

2. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

2


3:1

1


1:3

3

4:4

2.

3. Cēsu pilsētas sporta skola/ Siguldas Valsts ģimnāzija N.Šulte, M.Krams

1


2:3

2


3:1

3

5:4

1.