Z U-15

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 9.-10.novembris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Minusas volejbola skola/ Jūrmalas sporta skola A.Reliņš

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzarājs, V.Švanbergs

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Tukuma sporta skola A.Bindemanis, A.Bērziņa

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Cēsu pilsētas sporta skola/ Siguldas Valsts ģimnāzija M.Krams, N.Šulte

 


 

 


 

 


 

 


 

     

2.FINĀLGRUPA

Datums: 9.-10.novembris

Vieta/Kalendārs: Jelgava

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis, R.Obrumans

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Aizpute/ Liepājas rajona sporta skola G.Stiere

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Smiltenes pilsētas BJSS G.Brālēna

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Rīgas Volejbola skola O.Aizporietis

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš, S.Belte

 


 

 


 

 


 

 


 

     

 

_____________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 6.oktobris

Vieta/Kalendārs: Jēkabpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis, R.Obrumans

1


0:3

1


1:3

2 1:6 3.
2. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.
3. Cēsu pilsētas sporta skola/ Siguldas Valsts ģimnāzija M.Krams, N.Šulte

2


3:1

1


0:3

3 3:4 2.

2.GRUPA

Datums: 6.-7.oktobris

Vieta/Kalendārs: Aizpute

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Aizpute/ Liepājas rajona sporta skola G.Stiere

1


2:3

1


1:3

2


3:0

4 6:6 3.
2. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzarājs, V.Švanbergs

2


3:2

1


2:3

2


3:0

5 8:5 2.
3. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

2


3:1

2


3:2

2


3:0

6 9:3 1.
4. Rīgas Volejbola skola

O.Aizporietis

1


0:3

1


0:3

1


0:3

3 0:9 4.

3.GRUPA

Datums: 6.oktobris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Tukuma sporta skola A.Bindemanis, A.Bērziņa

2


3:0

2


3:1

4 6:1 1.
2. Smiltenes BJSS G.Brālēna

1


0:3

2


3:2

3 3:5 2.
3. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš, S.Belte

1


1:3

1


2:3

2 3:6 3.