Z U-14

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 24.-25.novembris

Vieta/Kalendārs: Cēsis

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         6. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS A.Adamovičs, V.Priščeps

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

9 8:2 2.
2. Kuldīgas NSS Z.Milzarājs

2


2:0

2


2:0

2


2:1

1


0:2

2


2:0

9 8:3 1.
3. Cēsu PSS/ Sigulda N.Šulte, M.Krams

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

2


2:0

6 2:8 5.
4. Jelgavas NSC S.Belte, I.Kulmane

1


0:2

1


1:2

2


2:0

2


2:1

1


1:2

7 6:7

4.

 
5. Jēkabpils SS G.Grigalis, R.Obrumans

1


0:2

2


2:0

2


2:0

1


1:2

2


2:1

8 7:5  3.
 
6. Vecumnieku DSS R.Plēsnieks, R.Zariņš 1

0:2

1


0:2

 

1

0:2

2

2:1

1

1:2

6 3:9 6.
 

2.FINĀLGRUPA

Datums: 15.-16. decembris

Vieta/Kalendārs: Rīga (MVS)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS V.Švanbergs

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Sēlijas sporta skola O.Treine

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Rīgas volejbola skola  Gatis Vanags

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Minusas volejbola skola A.Reliņš

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Rīgas volejbola skola O.Aizporietis

 


 

 


 

 


 

 


 

     
 
 
 
 

3.FINĀLGRUPA

Datums: 25.novembris

Vieta/Kalendārs: Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

2


2:0

2


2:0

4 4:0 13.
2. Rīgas volejbola skola 3  M.Vensbergs

1


0:2

2


2:1

3 2:3 14.
3. Zvejniekciema vidusskola Dz.Dulpiņa

1


0:2

1


1:2

2 1:4  15.

_____________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 20.oktobris

Vieta/Kalendārs: Zvejniekciems

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Zvejniekciema vidusskola Dz.Dulpiņa

1


0:2

1


0:2

1


0:2

3 0:6 4.
2. Rīgas Volejbola skola 4.komanda J.Janišonis

2


2:0

1


1:2

1


0:2

4 3:4 3.
3. Vecumnieku novada Domes sporta skola R.Plēsnieks, R.Zariņš

2


2:0

2


2:1

1


0:2

5 4:3 2.
4. Jēkabpils sporta skola

G.Grigalis, R.Obrumans

2


2:0

2


2:0

2


2:0

6 6:0 1.

2.GRUPA

Datums: 20.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2.komanda O.Aizporietis

1


1:2

2


2:0

1


0:2

4 3:4 3.
2. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda V.Švanbergs

2


2:1

2


2:0

1


0:2

5 4:3 2.
3. Talsu novada sporta skolas/ Dundaga U.Sila

1


0:2

1


0:2

1


0:2

3 0:6 4.
4. Daugavpils BJSS

A.Adamovičs, V.Priščeps

2


2:0

2


2:0

2


2:0

6 6:0 1.

 

3.GRUPA

Datums: 20.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 1.komanda G.Vanags

2


2:0

1


1:2

1


0:2

4 3:4 3.
2. Rīgas Volejbola skola 3.komanda M.Vensbergs

1


0:2

1


1:2

1


0:2

3 1:6 4.
3. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

2


2:1

2


2:1

1


0:2

5 4:4 2.
4. Cēsu pilsētas sporta skola/ Siguldas Valsts ģimnāzija

N.Šulte, M.Krams

2


2:0

2


2:0

2


2:0

6 6:0 1.

 

4.GRUPA

Datums: 20.oktobris

Vieta/Kalendārs: Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs S.Belte, I.Kulmane

1


0:2

2


2:0

3 2:2 2.
2. Kuldīgas novada sporta skola Z.Milzarājs

2


2:0

2


2:0

4 4:0 1.
3. Sēlijas sporta skola O.Treine

1


0:2

1


0:2

2 0:4 3.