M U-19

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 22.-23.decembris

Vieta/Kalendārs: Rīga (Daugavas sporta nams)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas volejbola skola 3 N.Lūsis

 


 

 


 

       
2. Rīgas volejbola skola 2 N.Deveikusa,   S.Cepurīte

 


 

 


 

       
3. Limbažu un Salcgrīvas novadu sporta skolas I. Mežgaile, M.Sakārne

 


 

 


 

       
 
4. Minusas volejbola skola/ Jūrmalas sporta skola E. Pūliņš, I.Minusa

 


 

 


 

 


 

     

2.FINĀLGRUPA

Datums: 22.-23.decembris

Vieta/Kalendārs:

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas volejbola skola 2 A.V. Kļaviņš, J.Ļeļeva

 


 

 


 

     
2. Daugavpils BJSS 1 O. Teivāne

 


 

 


 

     
3. Daugavpils BJSS 2 L. Loskote

 


 

 


 

     

3.FINĀLGRUPA

Datums: 22.-23.decembris

Vieta/Kalendārs:

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas sporta spēļu skola  

 


 

 


 

     
2. Gulbenes novada BJSS S. Vīcupa- Ulme

 


 

 


 

     
3. Cēsu pilsētas sporta skola J. Kalniņa

 


 

 


 

     

____________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 20.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1.

Rīgas Volejbols skola 3.komanda

N. Lūsis

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.
2. Rīgas Volejbols skola 1.komanda

A.V. Kļaviņš, J.Ļeļeva

1


0:3

2


3:1

3 3:4 2.
3. Liepājas sporta spēļu skola  

1


0:3

1


1:3

2 1:6 3.

2.GRUPA

Datums: 20.oktobris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1.

Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola

I. Mežgaile, M.Sakārne

1


2:3

2


3:0

3 5:3 2.
2. Minusas Volejbola skola/ Jūrmalas sporta skola E. Pūliņš, I.Minusa

2


3:2

2


3:1

4 6:3 1.
3.

Daugavpils BJSS 2.komanda

L. Loskote

1


0:3

1


1:3

2 1:6 3.

3.GRUPA

Datums: 20.-21.oktobris

Vieta/Kalendārs: Gulbene

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Gulbenes novada BJSS S. Vīcupa- Ulme

1


0:3

2


3:2

1


0:3

4 3:8 3.
2. Daugavpils BJSS 1.komanda O. Teivāne

2


3:0

2


3:0

1


0:3

5 6:3 2.
3. Cēsu pilsētas sporta skola J. Kalniņa

1


2:3

1


0:3

1


0:3

3 2:9 4.
4. Rīgas Volejbola skola 2.komanda

N.Deveikusa, S.Cepurīte

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0 1.