M U-17

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 8.-9.decembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas volejbola skola A.Odinokovs

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas volejbola skola N.Lūsis

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Rīgas volejbola skola  N.Deveikusa, V.Korbuta

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Daugavpils BJSS N.Novikova

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš, A.Pekmans

 


 

 


 

 


 

 


 

     
 
 
 

2.FINĀLGRUPA

Datums: 8.-9.decembris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Rēzeknes BJSS A.Žogots, O.Žukovs

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas volejbola skola A.V.Kļaviņš, J.Ļeļeva

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Madonas BJSS J.Sudārs, E.Sproģe

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda R.Kronlaka

 


 

 


 

 


 

 


 

     
 
 
 

3.FINĀLGRUPA

Datums: 8.-9.decembris

Vieta/Kalendārs: Līvāni

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Līvānu BJSS V.Škoļina, L.Petkevičs

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Liepājas sporta spēļu skola I.Valdmane

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Vecumnieku novada domes sporta skola J.Plūme

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Liepājas rajona sporta skola I.Laškovs

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Dagdas novada sporta skola H.Kavinskis

 


 

 


 

 


 

 


 

     
 
 
 

_____________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 1.komanda V.Korbuta, N.Deveikusa

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.
2. Rīgas Volejbola skola 2.komanda A.V.Kļaviņš, J.Ļeļeva

1


0:3

2


3:0

3 3:3 2.
3. Liepājas sporta spēļu skola I.Valdmane

1


0:3

1


0:3

2 0:6 3.

2.GRUPA

Datums: 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Līvāni

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 3.komanda A.Odinokovs

2


3:1

2


3:0

4 6:1 1.
2. Līvānu BJSS V.Škoļina, L.Petkevičs

1


1:3

1


1:3

2 2:6 3.
3. Rēzeknes BJSS A.Žogots, O.Žukovs

1


0:3

2


3:1

3 3:4

2.

 

3.GRUPA

Datums: 14.oktobris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.
2. Madonas BJSS J.Sudārs, E.Sproģe

1


0:3

2


3:1

3 3:4 2.
3. Vecumnieku novada domes sporta skola J.Plūme

1


0:3

1


1:3

2 1:6 3.

4.GRUPA

Datums: 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Talsi

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš, A.Pekmans

2


3:1

2


3:1

4 6:2 1.
2. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

1


1:3

2


3:2

3 4:5 2.
3. Liepājas rajona sporta skola I.Laškovs

1


1:3

1


2:3

2 3:6 3.

5.GRUPA

Datums: 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2.komanda N.Lūsis

2


3:0

2


3:1

4 6:1 1.
2. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda R.Kronlaka

1


0:3

2


3:0

3 3:3 2.
3. Dagdas novada sporta skola H.Kavinskis

1


1:3

1


0:3

2 1:6 3.