M U-15

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 10.-11.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

2.FINĀLGRUPA

Datums: 10.-11.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga RSU

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5.         Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas volejbola skola E.Pūliņš, A.Sidorova

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola 1 A.V.Kļaviņš, J.Ļeļeva

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Aizkraukles novada BJSS I.Silavs

 


 

 


 

 


 

 


 

   

 

 

 
5. Madonas BJSS J.Sudārs

 


 

 


 

 


 

 


 

     

3.FINĀLGRUPA

Datums: 10.-11.novembris

Vieta/Kalendārs: Tukums

_____________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 30.septembris

Vieta/Kalendārs: Preiļi

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


3:0

2


3:0

4

6:0

1.

2. Minusas Volejbola skola/ Jūrmalas sporta skola E.Pūliņš, A.Sidorova

1


0:3

2


3:1

3

3:4

2.

3. Preiļu novada BJSS I.Rumaka

1


0:3

1


1:3

2

1:6

3.

2.GRUPA

Datums: 30.septembris

Vieta/Kalendārs: Liepāja

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandere

1


0:3

1


2:3

2

2:6

3.

2. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere

2


3:0

2


3:2

4

6:2

1.

3. Rīgas Volejbola skola 1.komanda A.V.Kļaviņš, J.Ļeļeva

2


3:2

1


2:3

3

5:5

2.

 

3.GRUPA

Datums: 30.septembris

Vieta/Kalendārs: Rīgas Volejbola skola

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2.komanda S.Cepurīte

2


3:0

2


3:2

4

6:2

1.

2. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

1


0:3

2


3:0

3

3:3

2.

3. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

1


2:3

1


0:3

2

2:6

3.

4.GRUPA

Datums: 5.oktobris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skola I.Mežgaile, M.Sakārne

2


3:1

2


3:0

4 6:1 1.
2. Aizkraukles novada sporta skola I.Silavs

1


1:3

2


3:1

3 4:4 2.
3. Rēzeknes BJSS A.Žogots, O.Žukovs

1


0:3

1


1:3

2 1:6  3.

5.GRUPA

Datums: 29.-30.septembris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu pilsētas sporta skola J.Kalniņa

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6

9:0

1.

2. Madonas BJSS J.Sudārs

1


0:3

2


3:0

2


3:0

5

6:3

2.

3. Līvānu BJSS V.Škoļina, L.Petkevičs

1


0:3

1


0:3

2


3:2

4

3:8

3.

4. Bauskas BJSS

G.Mašinskis

1


0:3

1


0:3

1


2:3

3

2:9

4.