M U-13

Spēļu kalendārs

n.k.

Komanda

Treneris

 

A grupa

 

1.

Gulbenes novada BJSS

Ā.Samsonova

2.

Talsu novada sporta skola

R.Kalniņš, S.Roze

3.

Rīgas Volejbola skola 2.komanda

V.Korbuta

 

B grupa

 

1.

Kuldīgas novada sporta skola 1.komanda

I.Nečiporuka

2.

Rīgas Volejbola skola 3.k.

J.Ivanovs, R.Mizāns

3.

Minusas Volejbola skola/Jūrmalas sporta skola

A.Sidorova

 

C grupa

 

1.

Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola

M.Sakārne, I.Mežgaile

2.

Rīgas Volejbola skola 4.komanda

N.Lūsis

3.

Rīgas Volejbola skola 5.komanda

A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

 

D grupa

 

1.

Daugavpils BJSS 1.komanda

Z.Ivanova

2.

Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola

I.Sprancmane

3.

Rīgas Volejbola skola 1.komanda

V.Korbuta, N.Deveikusa

 

E grupa

 

1.

Zvejniekciema vidusskola/Ādažu sporta skola

Dz.Dulpiņa, J.Smirnova

2.

Cēsu pilsētas sporta skola

A.Krama, A.Dolženko

3.

Kuldīgas novada sporta skola 2.komanda

I.Nečiporuka

 

F grupa

 

1.

Līvānu BJSS

V.Škoļina, L.Petkevičs

2.

Daugavpils BJSS 2.komanda

Ž.Zaņegina

3.

Liepājas sporta spēļu skola

I.Čandere

 

Komandas savās grupās izspēlē apli.

Pārspēles:

·      Komandas, kuras savās grupās izcīnījušas 1. vietu un 2  otro vietu izcīnījušās komandas ar labāko koeficentu (kopā 8 komandas) spēlē finālgrupā  par iespējām cīnīties par 1-4 vietu.

·      Tiek izlozēti komandu pāri (nosacījums nedrīkt būt komanda ar kuru jau spēlēts grupā). 

·      Uzvarētājkomandas veido  grupu (4) , spēlē savā starpā apli un cīnās par 1-4.vietu.

·      Zaudētājkomandas veido grupu (4 komandas), spēlē savā starpā apli un cīnās par 5-8.vietu.

--------------------------------------------

·      Komandas ,kuras pēc spēlēm savā grupā izcīnīja 2. vietu (4) un neiekļuva ar koeficentu  finālgrupā veido grupu I, izspēlē savās starpā apli un cīnās par 9.-12.vietu.

​--------------------------------------------

·      Komandas, kuras pēc spēlēm savā grupā izcīnīja 3. vietu, spēlē pārspēlesun izlozē pretinieku komandu.

·      Uzvarētājkomandas veido grupu J, (3) spēlē savā starpā apli un cīnās par 13.-15. vietu.

·      Zaudētājkomandas veido grupu (3), spēlē savā starpā apli un cīnās par 16.-18vietu.

 

Ja pārspēlēs setu attiecība ir 2:2, uzvarētājkomandu nosaka  ņemot vērā mazos setu punktus, ja šis rādītājs ir vienāds , tad pēc pirmā seta rezultāta!