U-19 Meitenes 2021/2022

PĀRSPĒLES: 

Datums: 16.01.2022. 

Kreisā Krasta grupas: Rīgas Volejbola skola

 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2 Olga Bogdanova 1
-----
1:3
2
-----
3:0
2
-----
3:0
5 7:3 1.
2. Rīgas Volejbola skola 4 Andris V. Kļaviņš 2
-----
3:1
2
-----
3:1
1
-----
1:3
5 7:5 2.
3. Jūrmalas Sporta skola Katrīna Kaupāne 0
-----
0:3
1
-----
1:3
1
-----
1:3
2 2:9 4.
4. Dienvidkurzemes Sporta skola / Aizpute Indulis Laškovs 1
-----
0:3
2
-----
3:1
2
-----
3:1
5 6:4 3.
 

Labā Krasta grupas: Daugavpils (labots)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS Jānis Sudārs
-----
 
1
-----
0:3
1
-----
0:3
2 0:6 3.
2. Rīgas Volejbola skola 1 Normunds Lūsis
-----
 
1
-----
0:3
1
-----
0:3
2 0:6 2.
3. Rīgas Volejbola skola 3 Svetlana Cepurīte 2
-----
3:0
2
-----
3:0

-----
 
4 6:0 1.
4. Daugavpils BJSS Olga Teivāne 2
-----
3:0
2
-----
3:0

-----
 
4 6:0 4.

KREISĀ KRASTA 1. GRUPA 

Datums: 10.12. - 11.12.2021.

Norises vieta un laiks: Rīgas Volejbola skola

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola Andris V. Kļaviņš 2
-----
3:1
1
-----
1:3
2
-----
3:0
5 7:4 2.
2. Minusas Volejbola skola Edmunds Pūliņš 1
-----
1:3
2
-----
3:2
2
-----
3:0
5 7:5 3.
3. Dienvidkurzemes Sporta skola / Aizpute Indulis Laškovs 2
-----
3:1
1
-----
2:3
2
-----
3:1
5 8:4 1.
4. Kuldīgas novada SS Agnese Megne 1
-----
0:3
1
-----
0:3
1
-----
1:3
3 1:9 4.

LABĀ KRASTA 1. GRUPA

Datums: 10. - 11.12.2021. 

Vieta un laiks: Adamovas muižas sporta zāle

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rēzeknes novada pašvaldības BJSS Oļegs Žukovs 1
-----
0:3
1
-----
0:3
2
-----
3:1
4 3:7 3.
2. Madonas BJSS Jānis Sudārs 2
-----
3:0
1
-----
0:3
2
-----
3:2
5 6:5 2.
3. Rīgas Volejbola skola Normunds Lūsis 2
-----
3:0
2
-----
3:0
2
-----
3:0
6 9:0 1.
4. Gulbenes novada BJSS Ārija Samsonova 1
-----
1:3
1
-----
2:3
1
-----
0:3
3 3:9 4.

KREISĀ KRASTA 2. GRUPA

Datums: 10. - 11.12.2021. 

Vieta un laiks: Liepājas Olimpiskais centrs

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas SSS Gatis Špakovskis 2
-----
3:0
1
-----
2:3
1
-----
0:3
4 5:6  
2. Tukuma Sporta skola Andromeda Bērziņa 1
-----
0:3
1
-----
1:3
1
-----
0:3
3 1:3  
3. Jūrmalas Sporta skola Katrīna Kaupāne 2
-----
3:2
2
-----
3:1

-----
 
4 6:3  
4. Rīgas Volejbola skola Olga Bogdanova 2
-----
3:0
2
-----
3:0

-----
 
4 6:0  

LABĀ KRASTA 2. GRUPA

Datums: 07.01.2022. 

Vieta un laiks: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rēzeknes  BJSS Arnis Žogots 1
-----
0:3
1
-----
0:3
2 0:6 3.
2. Rīgas Volejbola skola 3 Svetlana Cepurīte 2
-----
3:0
2
-----
3:1
4 6:1 1.
3. Daugavpils BJSS Olga Teivāne 2
-----
3:0
1
-----
1:3
3 4:3 2.