M U-19

FINĀLS

Datums: 21.- 22.decembris

Vieta/Kalendārs: Madona

 

 

1.grupa

Datums: 16.- 17.novembris

Vieta/Kalendārs: Stende

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola, Jūrmala E.Pūliņš,
A.Misirova

1


0:3

2


3:1

2


3:0

2


3:1

7 9:2 2.
2. Rīgas Volejbola
skola 1
N. Lūsis

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:0

8 12:0 1.
3. Talsu NSS A.Pekmans,
R.Kalniņš

1


1:3

1


0:3

2


3:0

2


3:1

6 7:7 3.
4. Liepājas rajona SS I.Laškovs 1

0:3

1


0:3

1

0:3

1

0:3

4 0:12 5.
5. Gulbenes novada BJSS S.Vīcupa Ulme 1

1:3

1


0:3

1

1:3

2

3:0

5 5:9 4.

2.grupa

Datums: 16.- 17.novembris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS J.Sudārs,
E.Sproģe

1


1:3

1


0:3

1


2:3

2


3:1

5 6:10 4.
2. Daugavpils BJSS 2 L.Loskote

2


3:1

1


0:3

2


3:2

2


3:0

7 9:6 2.
3. Rīgas Volejbola skola 2 N.Deveikusa,
V.Korbuta

2


3:0

2


3:0

2

3:0

2

3:0

8 12:0 1.
4. Kuldīgas NSS,
0
R.Kronlaka,
A.Megne

2


3:2

1


2:3

1


0:3

2

3:0

6 8:8 3.
5. Līvānu BJSS V.Školina,
L.Petkevičs
1

1:3

1


0:3

1

0:3

1

0:3

4 1-12 5.

3.grupa

Datums: 16.- 17.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 4 A.Odinokovs

1


1:3

1


2:3

2


3:1

4 6:7 3.
2. Rīgas Volejbola skola 3 A.Kļaviņš,
J.Lielmane

2


3:1

2


3:0

2


3:0

6 9:1 1.
3. Liepājas sporta spēļu skola I.Valdmane,
G.Špakovskis

2


3:2

1


0:3

2

3:0

5 6:5 2.
4. Rēzeknes BJSS A.Žogots,
O.Žukovs

1


1:3

1


0:3

1


0:3

3 1:9 4.

4.grupa

Datums: 16.- 17.novembris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Dagdas NSS H.Kavinskis

1


0:3

2


3:1

1


0:3

4 3:7 3.
2. Limbažu un Salacgrīvas NSS I.Mežgaile

2


3:0

2


3:1

2


3:0

6 9:1 1.
3. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

1


1:3

1


1:3

1

2:3

3 4:9 4.
4. Daugavpils BJSS 1 N.Novikova

2


3:0

1


0:3

2


3:2

5  6:5  2.