M U-14

FINĀLS

Datums: 7 - 8.decembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

FINĀLS

Datums: 7 - 8.decembris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS 2 Z.Ivanova

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola  J.Ivanovs,
R.Mizāns 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Minusas volejbola skola/ Jūrmalas SS A.Sidorova,
A.Misirova

 


 

 


 



 



 



 

     
4. Talsu NSS R. Kalniņš,
S. Roze

 


 

 


 

 


 



 



 

     
 
 
5. Kuldīgas NSS 2 I.Nečiporuka

 



 



 



 



 

     
6. Limbažu/ Salacgrīva NSS M. Sakārne

 



 



 



 

 

 

     

FINĀLS

Datums: 7 - 8.decembris

Vieta/Kalendārs: Tukums

 

 

1.grupa

Datums: 12.- 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Tukuma sporta skola A.Bērziņa,
A.Nikmane

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

5 0:10 6.
2. Daugavpils BJSS 1 Ž.Zaņegina

2


2:0

2


2:1

2


2:0

2


2:0

2


2:0

 

10 10:1 1.
3. Rīgas Volejbola skola 1 N. Lūsis

2


2:0

1


1:2

2


2:0

2


2:0

2


2:1

 

9 9:3 2.
4. Rīgas Volejbola skola 2 A.V.Kļaviņš,
J. Lielmane
2

2:0

1

0:2

1

0:2

1

0:2

1

1:2

6 3:8 5.
5. Minusas Volejbola skola/ Jūrmala A.Sidorova,
A.Misirova
2

2:0

1


0:2

1

0:2

2

2:0

2

2:1

8 6:5 3.
6. Limbažu un Salacgrīvas novada SS M. Sakārne

2


2:0

1


0:2

 

1


1:2

 

2


2:1

 

1


1:2

 

7 6:7 4.

2.grupa

Datums: 12.- 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS 1 I.Nečiporuka

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

10 10:0 1.
2. Kuldīgas NSS 2 I.Nečiporuka

1


0:2

2


2:0

1


0:2

2


2:1

2


2:0

8 6:5 3.
3. Kuldīgas NSS/ Skrunda R.Kronlaka

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

5 0:10 6.
4. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

 

2


2:0

 

9 8:2 2.
5. Talsu NSS R. Kalniņš,
S. Roze

1


0:2

1


1:2

2


2:0

1


0:2

2


2:0

7 5:6 4.
6. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

1


0:2

1


0:2

2


2:0

1


0:2

1


0:2

6 2:8 5.

3.grupa

Datums: 12.- 13.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 4 N.Deveikusa,
V.Korbuta

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

10 10:0 1.
2. Rīgas Volejbola skola 3 J.Ivanovs,
R.Mizāns 

1


0:2

2


2:0

2


2:0

1


0:2

1


0:2

7 4:6 4.
3. Cēsu pilsētas SS J.Kalniņa

1


0:2

1


0:2

2


2:1

1


0:2

1


0:2

6 2:9 5.
4. Rīgas Volejbola skola 5 V.Korbuta

1


0:2

1


0:2

1


1:2

1


0:2

1


0:2

5 1:10 6.
5. Daugavpils BJSS 2 Z.Ivanova

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

 

1


1:2

8 7:4 3.
6. Ādažu BJSS/ Zvejniekciema vsk. J.Smirnova,
Dz.Dulpiņa

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:1

9 8:3 2.