Zēni U19 (99./2000.dz.g.+)

FINĀLPOSMS

 

 

1.FINĀLGRUPA

Datums: 15.-16.decembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

15.decembris - 1/2fināli

plkst.14:30 Kuldīgas NSS/Liepājas RSS - Rīgas Volejbola skola I

plkst.16:30 Daugavpils BJSS - Jēkabpils sporta skola

16.decembris

plkst.12:00 FINĀLS

 

2.FINĀLGRUPA

Datums: 16.-17.decembris

Vieta/Kalendārs: Koknese

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II Aivars Liniņš

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Daugavpils BJSS II E.Savickis/N.Čemodanovs

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Cēsu PSS/Siguldas VĢ Ģ.Mārtiņsons

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Aizkraukles NSS I.Māliņš

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
5. Jelgavas NSC J.Rihards/K.Baltruns

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

3.FINĀLGRUPA

Datums: 16.-17.decembris

Vieta/Kalendārs: Talsi

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu NSS A.Pekmans

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Viļakas novada BJSS E.Veļķers/A.Logins

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Sēlijas sporta skola O.Treine

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Rūjienas NSS V.Markins

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
5. Liepājas SSS G.Juriks/P.Juriks

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

____________________________________________________________________________________________________________________

PĀRSPĒLES

 

PĀRSPĒĻU 1.GRUPA

Datums: 3.-4.novembris

Vieta/Kalendārs: Jelgava

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC J.Rihards/K.Baltruns

1


1:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

4 1:12 5.
2. Aizkraukles NSS I.Māliņš

2


3:1

1


1:3

1


2:3

2


3:1

6 9:8 3.
3. Jēkabpils sp.sk. M.Obrumans/R.Obrumans

2


3:0

2


3:1

1


0:3

2


3:2

7 9:6 2.
4. Kuldīgas NSS/Liepājas RSS J.Jerumanis/G.Stiere

2


3:0

2


3:2

2


3:0

1


0:3

7 9:5 1.
5. Cēsu PSS/Siguldas VĢ Ģ.Mārtiņsons

2


3:0

1


1:3

1


2:3

2


3:0

6 9:6 4.

PĀRSPĒĻU 2.GRUPA

Datums: 3.-4.novembris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I J.Bomiņš/A.Liniņš

2


3:2

2


3:0

1


0:3

2


3:0

7 9:3 2.
2. Rīgas VS II A.Liniņš

1


2:3

2


3:0

1


0:3

1


0:3

5 5:9 4.
3. Talsu NSS A.Pekmans

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

4 0:12 5.
4. Daugavpils BJSS I B.Čolokjans/A.Adamovičs

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:1

8 12:1 1.
5. Daugavpils BJSS II E.Savickis/N.Čemodanovs

1


0:3

2


3:0

2


3:0

1


1:3

6 7:6 3.

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 14.oktobris

Vieta/Kalendārs: Cēsis

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu PSS/Siguldas VĢ Ģ.Mārtiņsons

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.
2. Rīgas VS II A.Liniņš

1


0:3

2


3:1

3 3:4 2.
3. Liepājas SSS G.Juriks/P.Juriks

1


0:3

1


1:3

2 1:6 3.

2.GRUPA

Datums: 14.oktobris
Vieta/Kalendārs: Jelgava

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC J.Rihards/K.Baltruns

2


3:2

1


0:3

3 3:5 2.
2. Talsu NSS A.Pekmans

1


2:3

1


0:3

2 2:6 3.
3. Daugavpils BJSS I B.Čolokjans/A.Adamovičs

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.

3.GRUPA

Datums: 29.-30.septembris
Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS/Liepājas RSS J.Jerumanis/G.Stiere

1


2:3

1


0:3

2


3:1

4 5:7 3.
2. Aizkraukles NSS I.Māliņš

2


3:2

1


1:3

2


3:0

5 7:5 2.
3. Rīgas VS I J.Bomiņš/A.Liniņš

2


3:0

2


3:1

2


3:0

6 9:1 1.
4. Rūjienas NSS V.Markins

1


1:3

1


0:3

1


0:3

3 1:0 4.

4.GRUPA

Datums: 13.-14.oktobirs
Vieta/Kalendārs: Jēkabpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils sp.sk. M.Obrumans/R.Obrumans

2


3:1

2


3:0

2


3:0

6 9:1 1.
2. Daugavpils BJSS II E.Savickis/N.Čemodanovs

1


1:3

2


3:0

2


3:0

5 7:3 2.
3. Sēlijas sporta skola O.Treine

1


0:3

1


0:3

1


2:3

3 2:9 4.
4. Viļakas novada BJSS E.Veļķers/A.Logins

1


0:3

1


0:3

2


3:2

4 3:8 3.

...