Zēni U15 (2003.dz.g.+)

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 19.-20.novembris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS J.Jerumanis/A.Zankovskis

2


3:1

2


3:0

2


3:2

2


3:0

8 12:3 1.
2. Tukuma sporta skola A.Bindemanis

1


1:3

1


0:3

2


3:0

1


0:3

5 4:9 3.
3. Rīgas VS I G.Vanags/A.Liniņš

1


0:3

2


3:0

1


0:3

1


2:3

5 5:9 4.
4. Minusas VS S.Andrejevs

1


2:3

1


0:3

2


3:0

1


0:3

5 5:9 5.
5. Daugavpils BJSS N.Čemodanovs

1


0:3

2


3:0

2


3:2

2


3:0

7 9:5 2.

2.FINĀLGRUPA

Datums: 19.novembris

Vieta/Kalendārs: Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu NSS/Dundaga U.Sila

2


3:2

2


3:1

4 6:3 6.
2. Vecumnieku NDSS R.Zariņš

1


2:3

2


3:0

3 5:0 7.
3. Jēkabpils sp.sk. G.Grigalis

1


1:3

1


0:3

2 1:6 8.

3.FINĀLGRUPA

Datums: 19.-20.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II O.Aizporietis

2


3:0

2


3:0

1


1:3

5 7:3 10.
2. Sēlijas sporta skola O.Treine

1


0:3

2


3:2

1


0:3

4 3:8 11.
3. Dagdas NSS J.Vaišļa

1


0:3

1


2:3

1


0:3

3 2:9 12.
4. Cēsu PSS/Siguldas VĢ N.Šulte/M.Krams

2


3:1

2


3:0

2


3:0

6 9:1 9.

____________________________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 28.-29.oktobris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS J.Jerumanis/A.Zankovskis

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0 1.
2. Liepājas RSS I.Laškovs

1


0:3

1


1:3

2


3:0

4 4:6 3.
3. Vecumnieku NDSS R.Zariņš

1


0:3

2


3:1

2


3:0

5 6:4 2.
4. Dagdas NSS J.Vaišļa

1


0:3

1


0:3

1


0:3

3 0:9 4.

2.GRUPA

Datums: 28.-29.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I G.Vanags/A.Liniņš

2


3:0

2


3:0

1


1:3

5 7:3 2.
2. Rīgas VS II O.Aizporietis

1


0:3

1


1:3

1


0:3

3 1:9 4.
3. Talsu NSS/Dundaga U.Sila

1


0:3

2


3:1

1


0:3

4 3:7 3.
4. Daugavpils BJSS N.Čemodanovs

2


3:1

2


3:0

2


3:0

6 9:1 1.

3.GRUPA

Datums: 28.-29.oktobris

Vieta/Kalendārs: Sigulda

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu PSS/Siguldas VĢ N.Šulte/M.Krams

1


2:3

1


2:3

2


3:0

1


1:3

5 8:9 4.
2. Jēkabpils sp.sk. G.Grigalis

2


3:2

1


1:3

2


3:0

1


1:3

6 8:8 3.
3. Minusas VS S.Andrejevs

2


3:2

2


3:1

2


3:0

2


3:0

8 12:3 1.
4. Sēlijas sporta skola O.Treine

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


2:3

4 2:12 5.
5. Tukuma sporta skola A.Bindemanis

2


3:1

2


3:1

1


0:3

2


3:2

7 9:7 2.