Zēni U14 (2004.dz.g.+)

FINĀLPOSMS

 

1.FINĀLGRUPA

Datums: 11.-12.novembris

Vieta/Kalendārs: Jēkabpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS I F.Naidjonoks

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

10 10:0 1.
2. Daugavpils BJSS II F.Naidjonoks

1


0:2

1


0:2

1


1:2

2


0:2

1


0:2

5 1:10 6.
3. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis

1


0:2

2


2:1

1


0:2

1


0:2

1


0:2

6 2:9 5.
4. Tukuma sporta skola A.Bindemans

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

1


0:2

8 6:4 3.
5. Kuldīgas NSS Z.Milzarājs

1


0:2

2


2:0

2


2:0

1


0:2

2


2:1

8 6:5 4.
6. Minusas VS S.Andrejevs

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

1


1:2

8 7:4 2.

2.FINĀLGRUPA

Datums: 11.-12.novembris

Vieta/Kalendārs: Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC I.Jursone

2


2:0

2


2:1

2


2:0

1


0:2

7 6:3 8.
2. Talsu NSS/Dundaga U.Sila

1


0:2

2


2:1

1


0:2

1


0:2

5 2:7 10.
3. Liepājas RSS G.Stiere

1


1:2

1


1:2

2


2:0

1


0:2

5 4:6 11.
4. Kuldīgas NSS/Skrunda V.Švānbergs

1


0:2

2


2:0

1


0:2

2


2:0

6 4:6 9.
5. Cēsu PSS/Siguldas VĢ N.Šulte/M.Krams

2


2:0

2


2:0

2


2:0

1


0:2

7 6:2 7.

____________________________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 7.-8.okotbirs

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC I.Jursone

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


1:2

4 1:8 5.
2. Minusas VS S.Andrejevs

2


2:0

2


2:0

1


1:2

2


2:0

7 7:2 2.
3. Cēsu PSS/Siguldas VĢ N.Šulte/M.Krams

2


2:0

1


0:2

1


0:2

1


1:2

5 3:6 4.
4. Daugavpils BJSS I F.Naidjonoks

2


2:0

2


2:1

2


2:0

2


2:0

8 8:1 1.
5. Daugavpils BJSS II F.Naidjonoks

2


2:1

1


0:2

2


2:1

1


0:2

6 4:5 3.

2.GRUPA

Datums: 7.-8.oktobris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS Z.Milzarājs

2


2:0

2


2:0

2


2:1

2


2:1

2


2:0

10 10:2 1.
2. Kuldīgas NSS/Skrunda V.Švānbergs

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

2


2:0

6 2:8 5.
3. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis

1


0:2

2


2:0

2


2:0

1


1:2

2


2:0

8 7:4 3.
4. Talsu NSS/Dundaga U.Sila

1


1:2

2


2:0

1


0:2

1


0:2

2


2:0

7 5:6 4.
5. Tukuma sporta skola A.Bindemanis

1


1:2

2


2:0

2


2:1

2


2:0

2


2:0

9 9:3 2.
6. Liepājas RSS G.Stiere

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

5 0:10 6.