Zēni U12 (2006.dz.g.+)

U-12 zēnu "Kausa izcīņa 2017"

Datums: 22.-23.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

 

Grupas spēles

1.grupa

 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS III G.Vanags/M.Vensbergs

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Viļakas novada BJSS E.Veļķers, A.Logins

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Minusas VS A.Reliņš

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Daugavpils BJSS II V.Priščeps

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

2.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Mārupes SC K.Jansone

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Jelgavas novada SC I.Jursone, S.Roziņa

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

 

3.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II J.Janišons

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Kuldīgas NSS Z.Milzarājs/V.Švānbergs

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Viļakas novada BJSS E.Veļķers/A.Logins

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Daugavpils BJSS I F.Naidjonoks

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

 

4.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS D. Dulpiņa,G. Lācis

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Talsu NSS/Dundaga U. Sila,G. Lapiņa

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Cēsu PSS/Siguldas VĢ A.Dolženko,M.Krams

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

Grupas spēles:

Komandas grupās savā starpā izspēlē apli.

Izslēgšanas spēles (I kārta):

  • Pamatojoties uz grupas rezultātiem:
  • Komandas, kuras izcīnīja savās grupās 2-3. vietu, cīnās par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Izslēgšanas spēles:

  • Pamatojoties uz 1.un 2. posma rezultātiem:
  • Komandas, kuras izcīnīja savās grupās 1. Vietu un I kārtas uzvarētāji, kvalificējas ceturtdaļfinālam un cīnās par 1.-8.vietu.
  • Komandas, kuras izcīnīja savās grupās 4.vietu un I kārtas zaudētāji izslēgšanas spēlēs cīnās par 9.-16.vietu.

*Gadījumos, kad izslēgšanas spēlēs rezultāts pa setiem ir 2:2, tiek spēlēts 5.sets līdz 15 punktiem.