Meitenes U19 (99./2000.dz.g.+)

PĀRSPĒLES

PĀRSPĒĻU 1.GRUPA

Datums: 11.-12.novembris

Vieta/Kalendārs:

 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS I.Ņēciporuka/R.Kronlaka

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Rīgas VS III S.Cepurīte

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Rīgas VS IV N.Lūsis

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Jelgavas NSC S.Roziņa

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
5. Rīgas VS II A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

 

PĀRSPĒĻU 2.GRUPA

Datums: 11.-12.novembris

Vieta/Kalendārs:

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugvapils BJSS I Ž.Zanegina

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Daugavpils BJSS II O.Teivāne

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Rīgas VS I K.Tene/V.Korbuta

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Minusas VS I.Minusa

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
5. Liepājas SSS G.Špakovskis

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

_____________________________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 14.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I K.Tene/V.Korbuta

1


1:3

2


3:0

3 4:3 2.
2. Kuldīgas NSS I.Ņēciporuka/R.Kronlaka

2


3:1

2


3:0

4 6:1 1.
3. Gulbenes novada BJSS S.Vīcupa

1


0:3

1


0:3

2 0:6 3.

2.GRUPA

Datums: 14.oktobris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugvapils BJSS I Ž.Zanegina

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.
2. Jelgavas NSC S.Roziņa

1


0:3

2


3:0

3 3:3 2.
3. Cēsu PSS J.Kalniņa

1


0:3

1


0:3

2 0:6 3.

3.GRUPA

Datums: 14.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

2


3:0

1


0:3

3 3:3 2.
2. Talsu NSS A.Pekmans

1


0:3

1


0:3

2 0:6 3.
3. Daugavpils BJSS II O.Teivāne

2


3:0

2


3:0

4 6:0 1.

4.GRUPA

Datums: 30.septembris-1.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.

Rīgas VS III

S.Cepurīte

2


3:2

2


3:0

2


3:0

6 9:2 1.
2. Minusas VS I.Minusa

1


2:3

2


3:0

2


3:0

5 8:3 2.
3. Aizkraukles NSS I.Benjava

1


0:3

1


0:3

2


3:0

4 3:6 3.
4. Sēlijas sporta sk. O.Treine

0


0:3

0


0:3

1


0:3

1 0:9 4.

5.GRUPA

Datums: 14.-15.oktobris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu un Sal. NSS I.Sprancmane/I.Mežgaile

2


3:0

1


0:3

1


2:3

4 5:6 3.
2. Balvu sporta skola V.Gamazins/I.Šnepers

1


0:3

1


0:3

1


0:3

3 0:9 4.
3. Rīgas VS IV N.Lūsis

2


3:0

2


3:0

2


3:1

6 9:1 1.
4. Liepājas SSS G.Špakovskis

2


3:2

2


3:0

1


1:3

5 7:5 2.