Meitenes U16 (2002.dz.g.+)

FIINĀLPOSMS

 

1. FINĀLGRUPA

Datums: 4.-5.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I N.Deveikusa/V.Korbuta

2


3:0

2


3:1

2


3:0

2


3:0

8 12:1 1.
2. Rīgas VS II N.Lūsis

1


0:3

1


1:3

2


3:0

1


2:3

5 6:9 3.
3. Rīgas VS III A.Odinokovs

1


1:3

2


3:1

1


2:3

1


2:3

5 8:10 4.
4. Tukuma sp.sk. A.Bērziņa

1


0:3

1


0:3

2


3:2

1


0:3

5 3:11 5.
5. Daugavpils BJSS N.Novikova

1


0:3

2


3:2

2


3:2

2


3:0

7 9:7 2.

 

2. FINĀLGRUPA

Datums: 4.-5.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Līvānu BJSS H.KavinskisA.Žogots/O.Žukovs

2


3:2

2


3:2

1


2:3

1


1:3

6 9:10 8.
2. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

1


2:3

1


0:3

1


0:3

1


1:3

4 3:12 10.
3. Minusas VS E.Pūliņs

1


2:3

2


3:0

1


0:3

1


1:3

5 6:9 9.
4. Kuldigas NSS/Skrunda R.Kronlaka

2


3:2

2


3:0

2


3:0

1


0:3

7 9:5 7.
5. Gulbenes novada BJSS S.Vīcupa

2


3:1

2


3:1

2


3:1

2


3:0

8 12:3 6.

3. FINĀLGRUPA

Datums: 4.-5.novembris

Vieta/Kalendārs: Talsi

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS IV A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

2


3:0

2


3:0

2


3:1

2


3:0

8 12:1 11.
2. Liepājas SSS I.Valdmane

1


0:3

1


0:3

1


0:3

2


3:0

5 3:9 14.
3. Talsu NSS A.Pekmans

1


0:3

2


3:0

1


1:3

2


3:1

6 7:7 13.
4. Rēzeknes BJSS A.Žogots/O.Žukovs

1


1:3

2


3:0

2


3:1

2


3:2

7 10:4 12.
5. Kuldīgas NSS A.Megne

1


0:3

1


0:3

1


1:3

1


2:3

4 3:12 15.

4. FINĀLGRUPA

Datums: 4.novembris

Vieta/Kalendārs: Valle

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Vecumnieku NDSS J.Plūme

2


3:0

2


3:0

4 6:0 16.
2. Liepājas RSS I.Laškovs

1


0:3

2


3:1

3 3:4 17.
3. Dagdas NSS H.Kavinskis

1


0:3

1


1:3

2 1:6 18.

 

5. FINĀLGRUPA

Datums: 4.novembris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

1


2:3

2


3:0

3 5:3 20.
2. Smiltenes pil. BJSS G.Brālēna

2


3:2

2


3:0

4 6:2 19.
3. Rūjienas NSS V.Markins

1


0:3

1


0:3

2 0:6 21.

____________________________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 7.-8.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I N.Deveikusa/V.Korbuta

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0 1.
2. Rīgas VS IV A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

1


0:3

2


3:0

1


1:3

4 4:7 3.
3. Vecumnieku NDSS J.Plūme

1


0:3

1


0:3

1


2:3

3 2:9 4.
4. Līvānu BJSS V.Školina/L.Petkevičs

1


0:3

2


3:1

2


3:2

5 6:6 2.

2.GRUPA

Datums: 7.-8.oktobris

Vieta/Kalendārs: Gulbene

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Gulbenes novada BJSS S.Vīcupa

1


1:3

0\2


3:0

2


3:0

2


3:2

7 10:5 2.
2. Rīgas VS II N.Lūsis

2


3:1

2


3:0

2


3:0

2


3:0

8 12:1 1.
3. Smiltenes pil. BJSS G.Brālēna

0


0:3

0


0:3

0


0:3

0


0:3

0 0:12 5.
4. Dagdas NSS H.Kavinskis

1


0:3

1


0:3

2


3:0

1


0:3

5 3:9 4.
5. Rēzeknes BJSS H.KavinskisA.Žogots/O.Žukovs

1


2:3

1


0:3

2


3:0

2


3:0

6 8:6 3.

3.GRUPA

Datums: 7.-8.oktobris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

1


1:3

1


0:3

1


0:3

3 1:9 4.
2. Liepājas SSS I.Valdmane

2


3:1

1


0:3

1


1:3

4 4:7 3.
3. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0 1.
4. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

2


3:0

2


3:1

1


0:3

05 6:4 2.

4.GRUPA

Datums: 7.-8.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS III A.Odinokovs

2


3:1

2


3:0

2


3:0

6 9:1 1.
2. Minusas VS E.Pūliņs

1


1:3

2


3:0

2


3:0

5 7:3 2.
3. Talsu NSS A.Pekmans

1


0:3

1


0:3

2


3:1

4 3:7 3.
4. Rūjienas NSS V.Markins

1


0:3

1


0:3

1


1:3

3 1:9 4.

5.GRUPA

Datums: 7.-8.oktobris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS A.Megne

2


3:1

1


0:3

1


0:3

4 3:7 3.
2. Liepājas RSS I.Laškovs

1


1:3

1


1:3

1


0:3

3 2:9 4.
3. Tukuma sp.sk. A.Bērziņa

2


3:0

2


3:1

2


3:1

6 9:2 1.
4. Kuldigas NSS/Skrunda R.Kronlaka

2


3:0

2


3:0

1


1:3

5 7:3 2.