Meitenes U15 (2003.dz.g.+)

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 25.-26.novembris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS O.Teivāne

2


3:0

2


3:2

2


3:0

2


3:0

8 12:2 1.
2. Rēzeknes BJSS A.Žogots/O.Žukovs

1


0:3

1


0:3

1


0:3

2


3:2

5 3:11 4.
3. Rīgas VS III K.Tene

1


2:3

2


3:0

2


3:0

2


3:0

7 11:3 2.
4. Rīgas VS II S.Cepurīte

1


2:3

2


3:0

1


0:3

2


3:0

6 6:6 3.
5. Kuldīgas NSS A.Megne

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

4 2:12 5.

2.FINĀLGRUPA

Datums: 25.-26.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I N.Lūsis

2


3:0

2


3:0

2


3:1

2


3:0

8 12:1 6.
2. Rīgas VS IV V.Korbuta

1


0:3

2


3:1

1


0:3

1


0:3

5 3:10 9.
3. Jelgavas NSC S.Roziņa

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


2:3

4 3:12 10.
4. Liepājas RSS I.Laškovs

1


1:3

2


3:0

2


3:0

1


1:3

6 8:6 8.
5. Līvānu BJSS V.Školina/L.Petkevičs

1


0:3

2


3:0

2


3:2

2


3:1

7 9:6 7.

3.FINĀLGRUPA

Datums: 25.-26.novembris

Vieta/Kalendārs: Cēsis

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas VS E.Pūliņš/A.Sidorova

2


3:1

2


3:2

1


1:3

2


3:1

7 10:7 12.
2. Sēlijas sp.sk. O.Treine

1


1:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

4 1:12 15.
3. Kuldīgas NSS/Skrunda J.KalniņaR.Kronlaka

1


2:3

2


3:0

1


0:3

2


3:1

6 8:7 13.
4. Cēsu PSS J.Kalniņa

2


3:1

2


3:0

2


3:0

2


3:0

8 12:1 11.
5. Gulbenes nov. BJSS S.Vīcupa/Ā.Samsonova

1


1:3

2


3:0

1


1:3

1


0:3

5 5:9 14.

___________________________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 20.-21.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II S.Cepurīte

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:2

8 12:2 1.
2. Kuldīgas NSS A.Megne

1


0:3

2


3:0

2


3:0

2


3:0

7 9:3 2.
3. Minusas VS E.Pūliņš/A.Sidorova

1


0:3

1


0:3

2


3:0

1


2:3

5 5:9 4.
4. Sēlijas sp.sk. O.Treine

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

4 0:12 5.
5. Līvānu BJSS V.Školina/L.Petkevičs

1


0:3

1


0:3

2


3:2

2


3:0

6 6:8 3.

2.GRUPA

Datums: 20.-21.oktobris

Vieta/Kalendārs: Vircava

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC S.Roziņa

1


0:3

1


0:3

2


3:0

2


3:0

6 6:6 3.
2. Daugavpils BJSS O.Teivāne

2


3:0

2


3:1

2


3:0

2


3:0

8 12:1 1.
3. Rēzeknes BJSS A.Žogots/O.Žukovs

2


3:0

1


1:3

2


3:0

2


3:0

7 10:3 2.
4. Cēsu PSS J.Kalniņa

1


0:3

1


0:3

1


0:3

2


3:0

5 3:9 4.
5. Kuldīgas NSS/Skrunda R.Kronlaka

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

4 0:12 5.

3.GRUPA

Datums: 20.-21.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas RSS I.Laškovs

1


1:3

2


3:1

1


0:3

2


3:2

6 7:9 3.
2. Rīgas VS III K.Tene

2


3:1

2


3:0

2


3:2

2


3:0

8 12:3 1.
3. Gulbenes nov. BJSS S.Vīcupa/Ā.Samsonova

1


1:3

1


0:3

1


0:3

1


1:3

4 2:12 5.
4. Rīgas VS I N.Lūsis

2


3:0

1


2:3

2


3:0

2


3:2

7 11:5 2.
5. Rīgas VS IV V.Korbuta

1


2:3

1


0:3

2


3:1

1


2:3

5 7:10 4.