Meitenes U14 (2004.dz.g.+)

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 9.-10.decembris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


2:0

2


2:0

2


2:0

1


0:2

2


2:0

9 8:2 3.
2. Cēsu PSS J.Kalniņa

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


1:2

5 1:10 6.
3. Minusas VS/Jūrmalas sp.sk. A.Sidorova/E.Pūliņš

1


0:2

2


2:0

1


0:2

1


1:2

2


2:1

7 5:7 4.
4. Rīgas VS S.Cepurīte

1


0:2

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

9 8:2 1.
5. Liepājas SSS I.Čandere

2


2:0

2


2:0

2


2:1

1


0:2

2


2:0

9 8:3 2.
6. Limbažu un Sal. NSS I.Mežgaile

1


0:2

2


2:1

1


1:2

1


0:2

1


0:2

6 3:9 5.

 

2.FINĀLGRUPA

Datums: 10.decembris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Aizkraukles NSS I.Silavs

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Rēzeknes BJSS A.Žogots/O.Žukovs

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Liepājas RSS G.Stiere

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

2.FINĀLGRUPA

Datums: 9.decembris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Preiļu BJSS I.Rumaka

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
2. Gulbenes nov. BJSS Ā.Samsonova

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
3. Kuldīgas NSS/Skrunda R.Kronlaka

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -
4. Tukuma sporta sk. A.Bērziņa

0


0:0

0


0:0

0


0:0

0 0:0 -

1.GRUPA

Datums: 28.-29.oktobris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

2


2:0

1


0:2

1


0:2

2


2:0

6 4:4 3.
2. Tukuma sporta sk. A.Bērziņa

1


0:2

1


0:2

1


0:2

2


2:0

5 2:6 4.
3. Cēsu PSS J.Kalniņa

2


2:0

2


2:0

1


0:2

2


2:0

7 6:2 2.
4. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

8 8:0 1.
5. Preiļu BJSS I.Rumaka

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

4 0:8 5.

2.GRUPA

Datums: 29.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS S.Cepurīte

1


0:2

2


2:1

2


2:0

5 4:3 2.
2. Minusas VS A.Sidorova/E.Pūliņš

2


2:0

2


2:1

1


1:2

5 5:3 1.
3. Aizkraukles NSS I.Silavs

1


1:2

1


1:2

2


2:0

4 4:4 3.
4. Liepājas RSS G.Stiere

1


0:2

2


2:1

1


0:2

4 2:5 4.

3.GRUPA

Datums: 28.-29.oktobris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu un Sal. NSS I.Mežgaile

2


2:1

2


2:0

2


2:0

1


0:2

7 6:3 2.
2. Gulbenes nov. BJSS Ā.Samsonova

1


1:2

1


1:2

2


2:0

1


0:2

5 4:6 4.
3. Rēzeknes BJSS A.Žogots/O.Žukovs

1


0:2

2


2:1

2


2:0

1


0:2

6 4:5 3.
4. Kuldīgas NSS/Skrunda R.Kronlaka

1


0:2

1


0:2

1


0:2

1


0:2

4 0:8 5.
5. Liepājas SSS I.Čandere

2


2:0

2


2:0

2


2:0

2


2:0

8 8:0 1.