Meitenes U13 (2005.dz.g.+)

FINĀLPOSMS

1.FINĀLGRUPA

Datums: 19.-20.novembris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS I N.Lūsis

6


2:2

8


4:0

8


4:0

7


3:1

7


3:1

8


4:0

5


1:3

49 21:7 2.
2. Rīgas VS II N.Deveikusa

6


2:2

7


3:1

7


3:1

7


3:1

8


4:0

8


4:0

8


4:0

51 23:5 1.
3. Liepājas SSS I.Čandere

4


0:4

5


1:3

5


1:3

6


2:2

6


2:2

7


3:1

5


1:3

38 10:18 7.
4. Tukuma sp.sk. A.Bērziņa

4


0:4

5


1:3

7


3:1

6


2:2

5


1:3

7


3:1

4


0:4

38 10:18 6.
5. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

5


1:3

5


1:3

6


2:2

6


2:2

6


2:2

6


2:2

7


3:1

41 13:15 4.
6. Gulbenes nov. BJSS Ā.Samsonova

5


1:3

4


0:4

6


2:2

7


3:1

6


2:2

7


3:1

4


0:4

39 11:17 5.
7. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

4


0:4

4


0:4

5


1:3

5


1:3

6


2:2

5


1:3

4


0:4

33 5:23 8.
8. Daugavpils BJSS K.Žuka

7


3:1

4


0:4

7


3:1

8


4:0

5


1:3

8


4:0

8


4:0

47 19:9 3.

2.FINĀLGRUPA

Datums: 19.novembris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu un Sal. NSS M.Sakārne/I.Mežgaile

7


3:1

7


3:1

5


1:3

19 7:5 10.
2. Liepājas RSS G.Stiere

5


1:3

7


3:1

4


0:4

16 4:8 11.
3. Kuldīgas NSS I.Ņečiporuka

5


1:3

5


1:3

5


1:3

15 3:9 12.
4. Aizkraukles NSS/Vecumnieku NDSS I.Silavs

7


3:1

8


4:0

7


3:1

22 10:2 9.

3.FINĀLGRUPA

Datums: 19.novembris

Vieta/Kalendārs: Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC I.Jursone/S.Roziņa

4


0:4

4


0:4

7


3:1

7


3:1

22 6:10 15.
2. Rīgas VS III A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

8


4:0

5


1:3

7


3:1

7


3:1

27 11:5 14.
3. Preiļu BJSS I.Rumaka

8


4:0

7


3:1

7


3:1

7


3:1

29 13:3 13.
4. Līvānu BJSS A.Livmanis/L.Petkevičs

5


1:3

5


1:3

5


1:3

5


1:3

20 4:12 17.
5. Minusas VS A.Sidorova

5


1:3

5


1:3

5


1:3

7


3:1

22 4:12 16.

___________________________________________________________________________________________________________________

1.POSMS

1.GRUPA

Datums: 22.oktobris

Vieta/Kalendārs: Zvejniekciems

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

7


3:1

4


0:4

6


2:2

17 5:7 2.
2. Liepājas RSS G.Stiere

5


1:3

5


1:3

6


2:2

16 4:8 3.
3. Rīgas VS II N.Deveikusa

8


4:0

7


3:1

8


0:4

23 11:1 1.
4. Rīgas VS III A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

6


2:2

6


2:2

4


0:4

16 4:8 4.

2.GRUPA

Datums: 22.oktobris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS K.Žuka

8


4:0

8


4:0

8


4:0

23 11:1 1.
2. Gulbenes nov. BJSS Ā.Samsonova

4


0:4

6


2:2

7


3:1

17 5:7 2.
3. Preiļu BJSS I.Rumaka

4


0:4

6


2:2

6


2:2

16 4:8 4.
4. Aizkraukles NSS/Vecumnieku NDSS I.Silavs

5


1:3

5


1:3

6


2:2

16 4:8 3.

3.GRUPA

Datums: 22.oktobris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS I.Ņečiporuka

4


0:4

4


0:4

7


3:1

15 3:9 3.
2. Rīgas VS I N.Lūsis

8


4:0

8


4:0

7


3:1

23 11:1 1.
3. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

8


4:0

4


0:4

7


3:1

19 7:4 2.
4. Līvānu BJSS A.Livmanis/L.Petkevičs

5


1:3

5


1:3

5


1:3

15 3:9 4.

4.GRUPA

Datums: 22.oktobris

Vieta/Kalendārs: Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas NSC I.Jursone/S.Roziņa

6


2:2

4


0:4

6


2:2

4


0:4

20 4:12 4.
2. Limbažu un Sal. NSS M.Sakārne/I.Mežgaile

6


2:2

6


2:2

7


3:1

4


0:4

23 7:9 3.
3. Liepājas SSS I.Čandere

8


4:0

6


2:2

8


4:0

6


2:2

28 12:4 2.
4. Minusas VS A.Sidorova

6


2:2

5


1:3

4


0:4

4


0:4

19 3:13 5.
5. Tukuma sp.sk. A.Bērziņa

8


4:0

8


4:0

6


2:2

8


4:0

30 14:2 1.