Meitenes U12 (2006.dz.g.+)

U-12 meitenes "Kausa izcīņa 2017"

Datums: 25.-26.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga

 

IZCĪNĪTĀS VIETAS

Izslēgšanas spēļu rezultāti

Grupas spēles

1.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS IV J.Ivanovs

5


1:3

5


1:3

4


0:4

14 2:10 4.
2. Gulbenes nov. BJSS Ārija Samsonova

7


3:1

7


3:1

4


0:4

18 6:6 2.
3. Kuldīgas NSS II I.Ņečiporuka

7


3:1

5


1:3

4


0:4

16 4:8 3.
4. Daugavpils BJSS I Z.Ivanova

8


4:0

8


4:0

8


4:0

24 12:0 1.

2.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II N.Lūsis

6


2:2

8


4:0

5


1:3

19 7:5 3.
2. Limbažu un Sal. NSS I.Sprancmane/I.Mežgaile

6


2:2

7


3:1

6


2:2

19 7:5 2.
3. Minusas VS/Jūrmalas sp.sk. A.Sidorova/A.Tihovska

4


0:4

5


1:3

5


1:3

14 2:10 4.
4. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

7


3:1

6


2:2

7


3:1

20 8:4 1.

3.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS III V.Korbuta

7


3:1

6


2:2

8


4:0

21 9:3 1.
2. Liepājas SSS I.Čandere

5


1:3

4


0:4

7


3:1

16 4:8 3.
3. Kuldīgas NSS I I.Ņečiporuka

6


2:2

8


4:0

7


3:1

21 9:3 2.
4. Preiļu BJSS I.Rumaka

4


0:4

5


1:3

5


1:3

14 2:10 4.

4.grupa

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS II Ž.Zanegina

8


4:0

6


2:2

6


2:2

20 8:4 2.
2. Rīgas VS I J.Ļeļeva/A.V.Kļaviņš

4


0:4

4


0:4

4


0:4

12 0:12 4.
3. Talsu NSS R.Kalniņš, A.Pekmans

6


2:2

8


4:0

8


4:0

22 10:2 1.
4. Kuldīgas NSS/Skrunda R.Kronlaka

6


2:2

8


4:0

8


0:4

18 6:6 3.

Grupas spēles:

Komandas grupās savā starpā izspēlē apli.

Izslēgšanas spēles (I kārta):

  • Pamatojoties uz grupas rezultātiem:
  • Komandas, kuras izcīnīja savās grupās 2-3. vietu, cīnās par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Izslēgšanas spēles:

  • Pamatojoties uz 1.un 2. posma rezultātiem:
  • Komandas, kuras izcīnīja savās grupās 1. Vietu un I kārtas uzvarētāji, kvalificējas ceturtdaļfinālam un cīnās par 1.-8.vietu.
  • Komandas, kuras izcīnīja savās grupās 4.vietu un I kārtas zaudētāji izslēgšanas spēlēs cīnās par 9.-16.vietu.

*Gadījumos, kad izslēgšanas spēlēs rezultāts pa setiem ir 2:2, tiek spēlēts 5.sets līdz 11 punktiem.