LVF kauss

Nolikums s Informācija par sporta skolu Sacensību laiki
Grupu sadalījums, spēļu sistēma Laiki, vietas, komandas

Datums

Zēni

Meitenes

 

 

 

1.10.

U-17 (2000.dz.g.)

U-19 (1 grupa)

 

 

U-14 (2 grupa) (2003.dz.g)

2.10.

U-17 (2000.dz.g.)

U-19 (1 grupa)

7.10.

U-19 (3;4 grupas) (1998./99.dz.g.)

U-17 (2000.dz.g.)

8.10

U-19 (1;2;3;4 grupas) (1998./99.dz.g.)

U-17 (2000.dz.g.)

 

U-15 (2002.dz.g.)

 

9.10.

U-15 (2002.dz.g.)

U-14 (1;3;4 grupa) (2003.dz.g)

15.10.

U-13 (2004.dz.g.)

U-19 (2;3;4;5 grupas)(1998./99.dz.g.)

16.10.

 

U-19 (2;3;4;5 grupas) (1998./99.dz.g.)

22.10.

U-14 (2003.dz.g.)

 

23.10.

U-12 (2005.dz.g.)

U-13 (2004.dz.g.)

24.10.

 

 

25.10.

 

 

26.10.

 

 

27.10

 

 

28.10

 

 

29.10.

U-16 (2001.dz.g.)

U-16 (2001.dz.g.)

30.10.

U-16 (2001.dz.g.)

U-16 (2001.dz.g.)

 

 

 

4.11.

 

U-15 (1;3;4;5 grupas) (2002.dz.g.)

5.11.

U-19 - pārspēles/fināls (1998./99.dz.g.)

U-15 (1;2;3;4;5 grupas) (2002.dz.g.)

 

U-13 - fināls(2004.dz.g.)

 

6.11.

U-19 - pārspēles/fināls(1998.99.dz.g.)

U-15(2grupa), (2002.dz.g.)

 

U-13 fināls (2004.dz.g.)

U-12 (2005.dz.g.)

12.11.

U-17 - fināls (2000.dz.g.)

U-16 - fināls (2001.dz.g.)

13.11.

U-17 - fināls (2000.dz.g.)

U-16 - fināls (2001.dz.g.)

19.11.

U-14 fināls (2003.dz.g.)

U-19 - pārspēles/fināls(1998./99.dz.g.)

20.11.

U-14 fināls (2003.dz.g.)

U-19 - pārspēles/fināls (1998./99.dz.g.)

26.11.

U-12 - fināls (2005.dz.g.)

U-17 - fināls, (2000.dz.g.)

 

 

U-13 - fināls (2004.dz.g.)

27.11.

U-12 - fināls (2005.dz.g.)

U-17 - fināls, (2000.dz.g.)

 

 

U-13 fināls( 2004.dz.g.)

 

 

 

3.12.

U-16 - fināls (2001.dz.g.)

U-15 - fināls (2002.dz.g.)

4.12.

U-16 - fināls (2001.dz.g.)

U-15 - fināls (2002.dz.g.)

10.12.

U-19 fināls (1998./99.dz.g.)

U-19 fināls (1998./99.dz.g.)

 

 

U-14 - fināls (2003.dz.g.)

11.12.

U-19 fināls (1998./99.dz.g.)

U-19 fināls (1998./99.dz.g.)

 

 

U-14 fināls (2003.dz.g.)

17.12.

U-15 -fināls (2002.dz.g.)

U-12 - fināls (2005.dz.g.)

18.12.

U-15 - fināls (2002.dz.g.)

U-12 fināls (2005.dz.g.)

 

 

 

Datums

Zēni

Meitenes

21.09.

A (1995./96.dz.g.)

A (1995./96.dz.g.)

22.09.

A (1995./96.dz.g.)

A (1995./96.dz.g.)

28.09.

 

C2 (2000.dz.g.)

29.09.

C1(1999.dz.g.)

B2 (1998.dz.g.)

 

 

 

05.10.

B1 (1997.dz.g.)

D1(2001.dz.g.)

06.10.

C2 (2000.dz.g.)

 

12.10.

B2 (1998.dz.g.)

B1 (1997.dz.g.)

13.10.

D1 (2001.dz.g.)

C1 (1999.dz.g.)

19.10.

A (1995./96.dz.g.) - pārspēles

A (1995./96.dz.g.) - pārspēles

20.10.

A (1995./96.dz.g.) – pārspēles

A (1995./96.dz.g.) - pārspēles

26.10.

C1 (1999.dz.g.) - fināls

D2 (2002.dz.g.)

27.10.

C1 (1999.dz.g.) - fināls

B2 (1998.dz.g. ) fināls

28.10.

D2 (2001.dz.g.)

B2 (1998.dz.g.) fināls

29.10.

 

 

30.10.

 

 

31.10.

 

 

 

 

 

01.11.

 

 

02.11.

C2 (2000.dz.g.)-fināls

C2 (2000.dz.g.) fināls

03.11.

C2 (2000.dz.g.)- fināls

C2 (2000.dz.g.) fināls

09.11.

B2 (1998.dz.g.) - fināls

D1 (2001.dz.g.) fināls

10.11.

B2 (1998.dz.g.) - fināls

D1 (2001.dz.g.) fināls

16.11.

B1 (1997.dz.g.) - fināls

C1 (1999.dz.g. ) fināls

17.11.

B1 (1997.dz.g.) - fināls

C1 (199.dz.g.) fināls

23.11.

D1 (2001.dz.g.) - fināls

D2 (2002 dz.g.) fināls

24.11.

D1 (2001.dz.g.) - fināls

D2 (2002.dz.g.) fināls

 

 

 

30.11.

D2 (2001.dz.g.) - fināls

B1 (1997.dz.g.) fināls

01.12.

D2 (2001.dz.g.) - fināls

B1 (1997.dz.g.) fināls

 

 

 

14.12

A grupa (1995./96.) fināls

A grupa (1995./96.)fināls

15.12

A grupa (1995./96.) fināls

A grupa (1995./96.) fināls

 

Kvalifikācija

 

ZĒNI

U-19 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Jēkabpils (07.10.2016)

2.grupa Rīga (07.10.2016)

3.grupa Aizpute (07.-08.10.2016)

4.grupa Daugavpils (07.-08.10.2016)

Pārspēles Cēsis (05.-06.11.2016)

 

 

 

U-17 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Jelgava (01.-02.2016)

2.grupa Cēsis (30.-01.2016)

 



 

U-16 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Rīga (29.10.2016)

2.grupa Rīga (29.-30.10.2016)

3.grupa Jēkabpils (29.-30.10.2016)

 

 

 

U-15 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga (08.10.2016)

2.grupa Cēsis (08.-09.10.2016 )

3.grupa Talsi (08.-09.10.2016)

 

 

U-13 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Daugavpils (15.10.2016)

2.grupa Zvejniekciems (15.10.2016)

3.grupa Kuldīga (15.10.2016)

 

U-14 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga (22.10.2016)

2.grupa Ozolnieki (22.10.2016)

3.grupa Jēkabpils (22.10.2016)

 

 

 

U-12 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga (23.10.2016)

2.grupa Zvejniekciems (23.10.2016)

3.grupa Jēkabpils (23.10.2016)

 

MEITENES

U-19 grupa


Rezultātu tabula

1.grupa Rīga (01.-02.10.2016)

2. grupa Daugavpils (15.-16.10.2016)

3. grupa Rīga (15.-16.10.2016)

4. grupa Rīga (15.-16.10.2016)

5. grupa Limbaži (15.-16.10.2016)

 


 

U-17 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Ādaži 08.10.2016

2.grupa Liepāja 08.10.2016

3.grupa Limbaži 08.10.2016

4.grupa Kuldīga 07.-08.10.2016



 

U-16 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Platone (29.-30.10.2016)

2.grupa Ozolnieki (29.-30.10.2016)

 

 

 

U-15 grupa

 

Rezultātu tabula

1.grupa Rīga (04.-05.11.2016)

2. grupa Daugavpils (05.-06.11.2016)

3. grupa Limbaži (04.-05.11.2016)

4. grupa Rīga (04.-05.11.2016)

5. grupa Vircava (04.-05.11.2016)

 

 

U-14 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Vecumnieki (09.10.2016)

2.grupa Rīga (01.10.2016)

3.grupa Platone (09.10.2016)

4.grupa Rīga (09.10.2016)


 

 

U-13 grupa

Rezultātu tabula

1 .grupa Aizpute (23.10.2016)

2.grupa Daugavpils (23.10.2016)

3.grupa Limbaži (23.10.2016)

U-12 grupa

Rezultātu tabula

1.grupa Kuldīga 06.11.2016

2.grupa Zvejniekciems 06.11.2016

3.grupa Daugavpils 06.11.2016

 

Finālturnīrs

MEITENES

U-19 grupa

Pārspēles

Daugavpils 19.-20.11

***

Rīga 10.-11.12 (1.finālgrupa)

Rīga 19.-20.11(2.finālgrupa)

Vircava 19.-20.11(3.finālgrupa)

Gulbene 19.-20.11(4.finālgrupa)

Rezultātu tabula

Kopvērtējums

U-17 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 26.-27.11 (1.finālgrupa)

Limbaži 26.-27.11 (2.finālgrupa)

Aknīste 26.11 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-16 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 12-13.11 (1.finālgrupa)

Platone 12.-13.11 (2.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-15 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 03.-04.12 (1.finālgrupa)

Rīga 03.-04.12 (2.finālgrupa)

Talsi 03.-04.12 (3.finālgrupa)

Platone 03.12 (4.finālgrupa)

Dagda 03.12 (5.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-13 grupa

Rezultātu tabula

Gulbene 26.-27.11 (1.finālgrupa)

Cēsis 26.11 (2.finālgrupa)

Rīga 27.11 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-14 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 10.-11.12 (1.finālgrupa)

Cēsis 10.12 (2.finālgrupa)

Rīga 10.12 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-12 grupa

Rezultātu tabula

Liepāja 17.-18.12 (1.finālgrupa)

Limbaži 17.12 (2.finālgrupa)

Zvejniekciems 17.12 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums

MEITENES

U-19 grupa

Pārspēles

05.-06.11 Cēsis

***

 

Rīga 10.-11.12 (1.finālgrupa)

Jelgava 05.-06.11(2.finālgrupa)

Aizpute 05.-06.11(3.finālgrupa)

Rezultātu tabula

Kopvērtējums

U-17 grupa

Rezultātu tabula

Rīga 12.-13.11(1.finālgrupa)

Liepāja 12.11(2.finālgrupa)

Kopvērtējums



U-16 grupa

Rezultātu tabula

Daugavpils 03.-04.12 (1.finālgrupa)

Rīga 03.12 (2.finālgrupa)

Cēsis 03.12 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums
U-15 grupa

Rezultātu tabula

Cēsis 17.-18.12(1.finālgrupa)

Talsi 17.12(2.finālgrupa)

Kuldīga 17.12(3.finālgrupa)

Kopvērtējums
U-13 grupa

Rezultātu tabula

Sigulda 05.-06.11(1.finālgrupa)

Rīga 06.11(2.finālgrupa)

Zvejniekciems 05.11(3.finālgrupa)

Kopvērtējums

U-14 grupa

Aizpute 19.-20.11(1.finālgrupa)

Tukums 19.-20.11(2.finālgrupa)

Rezultātu tabula

Kopvērtējums

U-12 grupa

Rezultātu tabula

Valgunde 26.-27.11 (1.finālgrupa)

Zvejniekciems 26.11 (2.finālgrupa)

Rīga 26.11 (3.finālgrupa)

Kopvērtējums