U-16 zēni

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Punkti Attiecība Vieta
1. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins

1


0:3

1


0:3

1


0:3

 

 

1


0:3

 

       
2. Smiltenes pilsētas sporta skola G.Brālēna

2


3:0

1


0:3

2


3:2

2


3:1

 

 

1


0:3

1


0:3

     
3. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

2


3:0

2


3:0

   

1


2:3

 

2


3:0

       
4. Talsu novada sporta skola/ Dundaga U.Sila

2


3:0

1


2:3

 

1


0:3

1


2:3

1


0:3

2


3:1

       
5. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzarājs, 
V.Švanbergs
 

1


1:3

 

2

3:0

1

0:3

    1

0:3

     
6. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis,
R.Obrumans
    2

3:2

2

3:2

2

3:0

  2

3:0

       
7. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere, 
G.Sedols
2

3:0

 

  2

3:0

    2

3:2

1

2:3

     
8. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš,
S.Belte
 

2


3:0

1

0:3

1

1:3

  1

0:3

1

2:3

1

2:3

     
9. Tukuma sporta skola A.Bindemanis,
A.Bērziņa
 

2


3:0

    2

3:0

  2

3;2

2

3:2

     

 

Datums: 25.janvāris

Vieta/Kalendārs: Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

1


0:3

1


2:3

2 2:6  
2. Kuldīgas NSS/ Skrunda Z.Milzarājs, 
V.Švanbergs

2


3:0

1


0:3

3 3:3  
3. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis,
R.Obrumans

2


3:2

2


3:0

4 6:2  
 
 

Datums: 25.janvāris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Sēlijas sporta skola
BJSS
O.Treine,
J.Kokins

1


0:3

1


0:3

2 0:6  
2. Smiltenes pilsētas G.Brālēna

2


3:0

1


0:3

3 3:3  
3. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

2


3:0

2


3:0

 

4 6:0  
 
 

Datums: 25.janvāris

Vieta/Kalendārs: Aizpute

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas rajona
sporta skola
G.Stiere, 
G.Sedols

2


3:2

1


2:3

3 5:5  
2. Jelgavas novada
sporta centrs
R.Liniņš,
S.Belte

1


2:3

1


2:3

2 4:6  
3. Tukuma sporta centrs A.Bindemanis,
A.Bērziņa

2


3:2

2


3:2

4 6:4  

Datums: 1.februāris

Vieta/Kalendārs: Jelgavas nov., Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš,
S.Belte

1


1:3

2


3:0

3 4:3  
2. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

2


3:1

1


2:3

3  5:4  
3. Smiltenes pilsētas BJSS G.Brālēna

1


0:3

2


3:2

3 3:5  

Datums: 7.februāris

Vieta/Kalendārs: Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas rajona
sporta skola
G.Stiere, 
G.Sedols

2


3:0

2


3:0

4 6:0  
2. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

1


0:3

2


3:0

3 3:3  
3. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins

1


0:3

1


0:3

2 0:6  

Datums: 7.februāris

Vieta/Kalendārs: Tukums (labots)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas novada SS/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švānbergs

1


1:3

1


0:3

2 1:6  
2. Smiltenes sporta skola G.Brālēna

2


3:1

1


0:3

3 3:4  
3. Tukuma sporta skola A.Bindemanis,
A.Bērziņa

2


3:0

2


3:0

4 6:0  

Datums: 7.februāris

Vieta/Kalendārs: Jēkabpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

1


2:3

2


3:0

3 5:3  
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis,
R.Obrumans

2


3:2

2


3:0

4 6:2  
3. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš,
S.Belte

1


0:3

1


0:3

2 0:6  

Datums: 13.marts

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas rajona
sporta skola
G.Stiere, 
G.Sedols

 


 

 


 

     
2. Kuldīgas novada SS/
Skrunda
Z.Milzarājs,
V.Švānbergs

 


 

 


 

     
3. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

 


 

 


 

     

Datums: 13.marts

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Tukuma sporta skola A.Bindemanis,
A.Bērziņa

 


 

 


 

     
2. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins

 


 

 


 

     
3. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis,
R.Obrumans

 


 

 


 

     
 

Datums: 14.marts

Vieta/Kalendārs: Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

 


 

 


 

     
2. Tukuma sporta skola A.Bindemanis,
A.Bērziņa

 


 

 


 

     
3. Daugavpils BJSS F.Naidjonoks

 


 

 


 

     

Datums: 14.marts

 

Vieta/Kalendārs: Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš,
S.Belte

 


 

 


 

     
2. Kuldīgas NSS/ Skrunda Z.Milzarājs, 
V.Švanbergs

 


 

 


 

     
3. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins