U-16 meitenes

1.līga

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu pilsētas sporta skola J.Kalniņa

2


3:0

1


1:3

2


3:0

2


3:0

7 10:3 2.
2. Rīgas Volejbola skola S.Cepurīte

1


0:3

1


0:3

1


2:3

2


3:0

5 5:9 3.
3. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


3:1

2


3:0

2

3:0

2


3:0

8 12:1 1.
4. Rīgas Volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane 

1


0:3

2


3:2

1


0:3

1

1:3

5 4:11 5.
5. Liepājas sporta spēļu skola 1 I.Čandare,
G.Špakovskis
1

0:3

1


0:3

1


0:3

2


3:1

5 3:10 4.

 

Datums: 25.janvāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola S.Cepurīte

1


2:3

2


3:0

 


 

3 5:3  
2. Rīgas Volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane 

2


3:2

 


 

1


0:3

3 3:5  
3. Liepājas sporta spēļu skola 1 I.Čandare,
G.Špakovskis

1


0:3

 


 

1

0:3

2 0:6  
4. Daugavpils BJSS N.Novikova

 


 

2


3:0

2


3:0

4 6:0  
 

Datums: 15.februāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielamane

1


0:3

1


1:3

2 1:6  
2. Cēsu pilsētas sporta skola J.Kalniņa

2


3:0

2


3:0

4 6:0  
3. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare,
G.Špakovskis

2


3:1

1


0:3

3 3:4  

Datums: 7.marts

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola S.Cepurīte

1


0:3

1


0:3

2 0:6  
2. Cēsu pilsētas sporta skola J.Kalniņa

2


3:0

1


1:3

3 4:3  
3. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


3:0

2


3:1

4 6:1  

2.līga

1.grupa

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola/ Jūmalas SS E.Pūliņš,
A.Misirova

2


3:1

2


3:0

2


3:0

2


 

3:0

2


3:0

10 15:1 1.
2. Līvānu BJSS V.Škoļina,
L.Petkevičs

1


1:3

2


3:0

2


3:2

2


3:0

2


3:0

9 13:5 2.
3. Madonas BJSS J.Sudārs

1


0:3

1


0:3

2

3:0

2


3:1

2

3:1

8 9:9 3.
4. Rēzeknes BJSS A.Žogots,
O.Žukovs

1


0:3

1


2:3

1


0:3

1

1:3

1


2:3

5 5:15 6.
5. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

1


0:3

1


0:3

1


2:3

2


3:1

2


3:0

7 8:10 4.
6. Liepājas sporta spēļu skola 2 I.Čandare

1


0:3

1


0:3

1


1:3

2


3:2

1


0:3

6 4:14 5.

 

Datums: 25.- 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola/ Jūmalas SS E.Pūliņš,
A.Misirova

 


 

2


3:0

2


3:1

     
2. Madonas BJSS J.Sudārs

 


 

2


3:1

1


0:3

     
3. Liepājas sporta spēļu skola 2 I.Čandare

1


0:3

1


1:3

1

0:3

     
4. Līvānu BJSS V.Škoļina,
L.Petkevičs

1


1:3

2


3:0

2


3:0

     
 

Datums: 14.-15.februāris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

1


0:3

2


3:0

 


 

3 3:3  
2. Līvānu BJSS V.Škoļina,
L.Petkevičs

2


3:0

 


 

2


3:2

4 6:2  
3. Liepājas sporta spēļu skola 2 I.Čandare

1


0:3

 


 

2

3:2

3 3:5  
4. Rēzeknes BJSS A.Žogots,
O.Žukovs

 


 

1


2:3

1


2:3

2 4:6  
 

Datums: 7.- 8.marts

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola/ Jūmalas SS E.Pūliņš,
A.Misirova

2


3:0

2


3:0

2


3:0

     
2. Madonas BJSS J.Sudārs

1


0:3

2


3:2

2


3:0

     
3. Tukuma sporta skola A.Bērziņa

1


0:3

 


 

1

2:3

     
4. Rēzeknes BJSS A.Žogots,
O.Žukovs

1


0:3

 


 

1


0:3

     
 

2.grupa

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4.     Punkti Attiecība Vieta
1. Aizkraukles novada BJSS/ Nereta I.Silavs

2


3:1

1


0:3

1


1:3

2


3:0

2


3:0

8 10:7 3.
2. Preiļu BJSS I.Rumaka

1


1:3

2


3:2

1


0:3

2


3:0

2


3:1

8 10:9 4.
3. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere,
G.Sedols

2


3:0

1


2:3

2

3:2

2

3:0

2

3:0

9 14:5 1.
4. Gulbenes BJSS Ā.Samsonova

2


3:1

2


3:0

1


2:3

2


3:0

2

3:0

9 14:4 2.
5. Bauskas BJSS G.Mašinskis

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

5 0:15 6.
6. Kuldīgas NSS/ Skrunda A.Megne, 
R.Kronlaka

1


0:3

1


1:3

1


0:3

1


0:3

2


3:0

6 4:12 5.

 

Datums: 24.-25.janvāris

Vieta/Kalendārs: Code (labots)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Bauskas BJSS G.Mašinskis

1


0:3

1


0:3

1


0:3

3 0:9  
2. Gulbenes BJSS Ā.Samsonova

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0  
3. Preiļu BJSS I.Rumaka

2


3:0

1


0:3

2

3:0

5 6:3  
4. Kuldīgas NSS/ Skrunda A.Megne, 
R.Kronlaka

2


3:0

1


0:3

1


0:3

4 3:6  
 

Datums: 14.-15.februāris

Vieta/Kalendārs: Code

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Bauskas BJSS G.Mašinskis

 


 

1


0:3

1


0:3

2 0:6  
2. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

 


 

1


2:3

2


3:1

3 5:4  
3. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere,
G.Sedols

2


3:0

2


3:2

2

3:0

6 9:2  
4. Aizkraukles novada BJSS/ Nereta I.Silavs

2


3:0

1


1:3

1


0:3

4 4:6  
 

Datums:  6.-7.marts

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS/ Skrunda A.Megne, 
R.Kronlaka

1


1:3

1


0:3

1


0:3

3 1:9  
2. Preiļu BJSS I.Rumaka

2


3:1

1


1:3

2


3:2

5 7:6  
3. Aizkraukles novada SS/ Nereta I.Silavs

2


3:0

2


3:1



 

4 6:1  
4. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere, G.Sedols

2


3:0

1


2:3

 


 

3 5:3