U-15 zēni

PĀRSPĒLES

Datums: 7.-8.marts

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola O.Aizporietis

1


2:3

1


1:3

1


0:3

3 3:9 4.
2. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

2


3:2

1


1:3

1


0:3

4 4:8 3.
3. Jelgavas novada sporta centrs S.Belte, R.Liniņš

2


3:1

2


3:1

2

3:2

6 9:4 1.
4. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Plēsnieks, R.Zariņš

2


3:0

2


3:0

1


2:3

5 8:3 2.

 

1.līga

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs S.Belte,
R.Liniņš

1


1:3

1


2:3

1


0:3

2


3:1

2


3:2

7 9:12 5.
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis,
R.Obrumanis

2


3:1

2


3:1

1


0:3

1


1:3

1


1:3

7 8:11 3.
3. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Plēsnieks,
R.Zariņš

2


3:2

1


1:3

1

0:3

1

0:3

2

3:1

6 7:12 6.
4. Daugavpils BJSS A.Adamovičs

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:0

10 15:0 1.
5. Kuldīgas NSS/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švanergs
1

1:3

2


3:1

2


3:0

1

0:3

1

2:3

7 9:10 2.
6. Rīgas Volejbola skola J.Janišonis 1

2:3

2


3:1

1

1:3

1

0:3

2

3:2

7 9:12 4.

 

 

Datums: 18.-19.janvāris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs S.Belte, R.Liniņš

1


1:3

1


2:3

 


 

2 3:6  
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis, R.Obrumans

2


3:1

2


3:1

1


0:3

5 6:5  
3. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Plēsnieks, R.Zariņš

2


3:2

1


1:3

1

0:3

4 4:8  
4. Daugavpils BJSS A.Adamovičs

 


 

2


3:0

2


3:0

4 6:0  

Datums: 1.-2.februāris

Vieta/Kalendārs: Vecumnieki

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas volejbola skola J.Janišons

1


1:3

2


3:1

2


3:2

5 7:6  
2. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Plēsnieks, R.Zariņš

2


3:1

 


 

1


0:3

3 3:4  
3. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis, R.Obrumans

1


1:3

 


 

1

1:3

2 2:6  
4. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švānbergs

1


2:3

2


3:0

2


3:1

5 8:4  

Datums: 22.-23.februāris

Vieta/Kalendārs: Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs S.Belte,
R.Liniņš

1


0:3

2


3:2

2


3:1

5 6:6  
2. Daugavpils BJSS A.Adamovičs

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0  
3. Rīgas volejbola skola J.Janišons

1


2:3

1


0:3



 

2 2:6  
4. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švānbergs

1


1:3

1


0:3

 


 

2 1:6  

2.līga

1.grupa

Rezultātu tabula - 1.aplis, 2.aplis

Nr.p.k. Komanda Treneris Seti Punkti Seti Punkti Kopā Kopā Vieta
1. Rīgas Volejbola skola G.Vanags 6:4

5

7:2

5

13:6 10 2.
2. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

9:0

6

9:1

6

18:1 12 1.
3. Mārupes sporta centrs K.Jansone

1:9

3

0:9 3 1:18 6 4.
4. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins

4:7

4

3:6

4 7:13 8 3.

 

Datums: 18.-19.janvāris

Vieta/Kalendārs: RVS

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola G.Vanags

1


0:3

2


3:0

2


3:1

5 6:4  
2. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0  
3. Mārupes sporta centrs K.Jansone

1


0:3

1


0:3

1

1:3

3 1:9  
4. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins

1


1:3

1


0:3

2


3:1

4 4:7  

Datums: 22.-23.februāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

2


3:1

2


3:0

2


3:0

     
2. Rīgas Volejbola skola G.Vanags

1


1:3

2


3:0

2


3:0

     
3. Sēlijas sporta skola O.Treine,
J.Kokins

1


0:3

1


0:3

2

3:0

     
4. Mārupes sporta centrs K.Jansone

1


0:3

1


0:3

1


0:3

     

2.grupa

Rezultātu tabula - 1.aplis, 2.aplis

Nr.p.k. Komanda Treneris Seti Punkti Seti Punkti Kopā Kopā Vieta
1. Rīgas volejbola skola O.Aizporietis 9:1

6

7:3

5

16:4 11 1.
2. Rīgas Volejbola skola M.Vensbergs

0:9

3

3:9

3

3:18 6 4.
3. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere,
G.Sedols

4:6

4

3:7 4 7:13 8 3.
4. Cēsu pilsētas SS/ Siguldas VĢ J.Freivalds,
R.Lazdiņš

7:4

5

9:3

6 16:7 11 2.

 

Datums: 1.-2.februāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas volejbola skola O.Aizporietis

2


3:0

2


3:0

2


3:1

6 9:1 1.
2. Rīgas Volejbola skola M.Vensbergs

1


0:3

1


0:3

1


0:3

3 0:9 4.
3. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere,
G.Sedols

1


0:3

2


3:0

1

1:3

4 4:6 3.
4. Cēsu pilsētas SS/ Siguldas VĢ J.Freivalds,
R.Lazdiņš

1


1:3

2


3:0

2


3:1

5 7:4 2.

Datums: 22.-23.februāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas volejbola skola O.Aizporietis

2


3:0

2


3:0

1


1:3

5 7:3  
2. Rīgas Volejbola skola M.Vensbergs

1


0:3

1


1:3

1


2:3

3 3:9  
3. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere,
G.Sedols

1


0:3

2


3:1

1

0:3

4 3:7  
4. Cēsu pilsētas SS/ Siguldas VĢ J.Freivalds,
R.Lazdiņš

2


3:1

2


3:2

2


3:0

6 9:3