U-15 meitenes

PĀRSPĒLES

Datums: 14.-15.marts

Vieta/Kalendārs: Talsi

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu novada sporta skola S.Roze,
R.Kalniņš

 


 

 


 

 


 



 

     
2. Rīgas Volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane

 


 

 


 

 


 



 

     
3. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare

 


 

 


 



 



 

     
4. Kuldīgas novada sporta skola I.Ņečiporuka

 


 

 


 

 


 



 

     
5. Madonas BJSS J.Sudārs







     

 

1.līga

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu un Salacgrīvas NSS I.Mežgaile

1


1:3

2


3:2

1


1:3

1


0:3

5 5:11 4.
2. Rīgas Volejbola skola N.Lūsis

2


3:1

2


3:0

1


1:3

1


1:3

6 8:7 3.
3. Madonas novada BJSS J.Sudārs

1


2:3

1


0:3

1

0:3

1

0:3

4 2:12 5.
4. Daugavpils BJSS K.Žuka

2


3:1

2


3:1

2


3:0

1


0:3

7 9:5 2.
5. Rīgas Volejbola skola N.Deveikusa,
A.Luščika
2

3:0

2


3:1

2


3:0

2

3:0

8 12:1 1.

Datums: 17.janvāris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu/ Salacgrīvas NSS I.Mežgaile

1


1:3

 


 

1


1:3

 2 2:6  
2. Rīgas Volejbola skola N.Lūsis

2


3:1

2


3:0

 


 

4 6:1  
3. Madonas novada BJSS J.Sudārs

 


 

1


0:3

1

0:3

2 0:3  
4. Daugavpils BJSS K.Žuka

2


3:1

 


 

2


3:0

4 6:1  
 

Datums: 8.februāris

Vieta/Kalendārs: Madona

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola N.Deveikusa,
A.Luščika

2


3:0

2


3:0

4 6:0  
2. Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skola I.Mežgaile

1


0:3

2


3:2

3 3:5  
3. Madonas BJSS J.Sudārs

1


0:3

1


2:3

2 2:6  

Datums: 29.februāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola N.Deveikusa,
A.Luščika

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola N.Lūsis

 


 

 


 

     
3. Daugavpils BJSS K.Žuka

 


 

 


 

     

2.līga

1.grupa

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

2


3:0

2


3:1

1


1:3

1


1:3

1


1:3

7 9:10 4.
2. Rēzeknes BJSS O.Žukovs, A.Žogots

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

5 0:15 6.
3. Preiļu novada BJSS I.Rumaka

1


1:3

2


3:0

1

0:3

1

0:3

1

0:3

6 4:12 5.
4. Kuldīgas novada sporta skola I.Ņečiporuka

2


3:1

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:0

10 15:2 1.
5. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare 2

3:1

2


3:0

2


3:0

1

0:3

2

3:2

9 12:6 2.
6. Minusas Volejbola skola/ Jūrmala A.Sidorova,
A.Misirova
2

3:1

2


3:0

2

3:0

1

1:3

1

2:3

8 12:7 3.

Datums: 18.janvāris

Vieta/Kalendārs: Gulbene (labots 15.01.)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

2


3:0

2


3:1

 


 

4 6:1  
2. Rēzeknes BJSS O.Žukovs, A.Žogots

1


0:3

1


0:3

1


0:3

3 0:9  
3. Preiļu novada BJSS I.Rumaka

1


1:3

2


3:0

1

0:3

4 4:6  
4. Kuldīgas novada sporta skola I.Ņečiporuka

 


 

2


3:0

2


3:0

4 6:0  

Datums: 7.-8.februāris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas novada sporta skola I.Ņečiporuka

2


3:1

2


3:1

2


3:0

6 9:1  
2. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

1


1:3

1


1:3

1


1:3

3 3:9  
3. Minusas Volejbola skola/ Jūrmala A.Sidorova,
A.Misirova

1


1:3

2


3:1



 

3 4:4  
4. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare

1


0:3

2


3:1

 


 

3 3:4  

Datums: 29.februāris - 1.marts

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola/ Jūrmalas sporta skola A.Sidorova,
A.Misirova

1


2:3

2


3:0

2


3:0

     
2. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare

2


3:2

2


3:0

2


3:0

     
3. Preiļu novada BJSS I.Rumaka

1


0:3

1


0:3



 

     
4. Rēzeknes BJSS O.Žukovs, A.Žogots

1


0:3

1


0:3

 


 

     

 

2.grupa

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu novada sporta skola S.Roze,
R.Kalniņš

2


3:0

2


3:2

2


3:1

1


1:3

2


3:0

9 13:6 2.
2. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere,
G.Sedols

1


0:3

1


1:3

2


3:2

1


1:3

2


3:0

7 8:11 3.
3. Ādažu BJSS/ Zvejniekciems J.Smirnova,
Dz.Dulpiņa

1


2:3

2


3:1

2

3:0

0

0:3

0

0:3

5 8:10 5.
4. Aizkraukles novada sporta skola I.Silavs

1


1:3

1


2:3

1


0:3

1


0:3

1


0:3

5 3:15 6.
5. Rīgas volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane
2

3:1

2


3:1

2


3:0

2

3:0

2

3:0

10 15:2 1.
6. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš,
S.Belte
1

0:3

1


0:3

2

3:0

2

3:0

1

0:3

7 6:9 4.

Datums: 17.-18.janvāris

Vieta/Kalendārs: Sabile

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu NSS S.Roze,
R.Kalniņš

2


3:0

2


3:2

2


3:1

6 9:3  
2. Liepājas rajona sp.sk. G.Stiere,
G.Sedols

1


0:3

1


1:3

 


 

2 1:6  
3. Zvejniekciems vsk./ Ādažu BJSS J.Smirnova,
Dz.Dulpiņa

1


2:3

2


3:1

2

3:0

5 8:4  
4. Aizkraukles novada BJSS I.Silavs

1


1:3

 


 

1


0:3

2 1:6  

Datums: 7.-8.februāris

Vieta/Kalendārs: Jelgava, Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada SC R.Liniņš,
S.Belte

2


3:0

1


0:3

1


0:3

4 3:6  
2. Zvejniekciems vsk./ Ādažu BJSS J.Smirnova,
Dz.Dulpiņa 

0


0:3

 


 

0


0:3

0 0:6  
3. Talsu novada SS S.Roze,
R.Kalniņš

2


3:0

 


 

1

1:3

3 4:3  
4. Rīgas Volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane

2


3:0

2


3:0

2


3:1

6 9:1  

Datums: 28.-29.februāris

Vieta/Kalendārs: Aizpute

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas rajona sporta skola/ Aizpute G.Stiere,
G.Sedols

2


3:0

2


3:2

1


1:3

     
2. Jelgavas sporta centrs R.Liniņš,
S.Belte

1


0:3

2


3:0

 


 

     
3. Aizkraukles novada sporta centrs/ Nereta I.Silavs

1


2:3

1


0:3

1

0:3

     
4. Rīgas Volejbols skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane

2


3:1

 


 

2


3:0