U-14 zēni

1.līga

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švanbergs

1


0:2

2


2:1

1


0:2

1


0:2

1


0:2

2


2:0

8 4:9 5.
2. Talsu novada sporta skola/ Dundaga U.Sila

2


2:0

2


2:0

1


1:2

1


0:2

1


1:2

2


2:0

9 8:6 4.
3. Rīgas Volejbola skola J.Janišonis

1


1:2

1


0:2

2

2:0

1

0:2

1

0:2

2

2:0

8 5:8 6.
4. Jelgavas novada sporta centrs 1 R.Liniņš,
S.Belte

2


2:0

2


2:1

1


0:2

1


0:2

1


0:2

2


2:1

9 6:8 3.
5. Daugavpils BJSS 1 V.Priščeps 2

2:0

2


2:0

2


2:0

2

2:0

2

2:0

2

2:0

12 12:0 1.
6. Daugavpils BJSS 2 F.Naidjonoks 2

2:0

2


2:1

2

2:0

2

2:0

1

0:2

2

2:0

11 10:3 2.
7. Vecumnieku novada domes sporta skola R.Plēsnieks,
R.Zariņš 
1

0:2

1


0:2

1

0:2

1

1:2

1

0:2

1

0:2

6 1:12 7.

 

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Jelgavas nov., Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs 1 R.Liniņš,
S.Belte

2


2:1

1


0:2

 


 

3 2:3  
2. Vecumnieku nov. domes sporta skola R.Plēsnieks,
R.Zariņš 

1


1:2

 


 

1


0:2

2 1:4  
3. Daugavpils BJSS 1 V.Priščeps

2


2:0

 


 

2

2:0

4 4:0  
4. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švanbergs

 


 

2


2:0

1


0:2

3 2:2  

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola J.Janišonis

1


0:2

1


0:2

2 0:4  
2. Talsu novada sporta skola/ Dundaga U.Sila

2


2:0

1


1:2

3 3:2  
3. Daugavpils BJSS 2 F.Naidjonoks

2


2:0

2


2:1

4 4:1  

Datums: 15.februāris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas novada sporta skola/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švanbergs

1


0:2

2


2:1

 


 

3 2:3  
2. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

2


2:0

 


 

1


1:2

3 3:2  
3. Rīgas Volejbola skola J.Janišonis

1


1:2

 


 

2

2:0

3 3:2  
4. Jelgavas novada sporta centrs 1 R.Liniņš,
S.Belte

 


 

2


2:1

1


0:2

3 2:3  

Datums: 15.februāris

Vieta/Kalendārs: Daugavpils

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Vecumnieku novada
domes sporta skola
R.Plēsnieks,
R.Zariņš

1


0:2

1


0:2

2 0:4  
2. Daugavpils BJSS 1 V.Priščeps

2


2:0

2


2:0

4 4:0  
3. Daugavpils BJSS 2 F.Naidjonoks

2


2:0

1


0:2

3 2:2  

Datums: 29.februāris

Vieta/Kalendārs: Jelgavas novads, Valgunde

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Jelgavas novada sporta centrs  R.Liniņš,
S.Belte

1


0:2

2


2:0

3 2:2  
2. Daugavpils BJSS 2 F.Naidjonoks

2


2:0

2


2:0

4 4:0  
3. Kuldīgas NSS/ Skrunda Z.Milzerājs,
V.Švānbergs

1


0:2

1


0:2

2 0:4  

Datums: 29.februāris

Vieta/Kalendārs: Vecumnieki

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Vecumnieku novada domes
sporta skola
R.Plēsnieks,
R.Zariņš

 


 

1


0:2

1


0:2

     
2. Daugavpils BJSS 1 V.Priščeps

 


 

2


2:0

2


 

2:0

     
3. Talsu NSS/ Dundaga U.Sila

 2


2:0

1


0:2



     
4. Rīgas Volejbola skola J.Janišons 2

2:0

1


0:2



     

2.līga

1.grupa

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

1/1


0:2/0:2

2/2


2:0/2:0

2/2


2:0/2:1

10 6:5 2.
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis

2/2


2:0/2:0

2/2


2:0/2:0

2/2


2:0/2:0

12 12:0 1.
3. Viļakas novada BJSS E.Veļķers

1/1


0:2/0:2

1/1


0:2/0:2

2/2

2:0/2:0

8 4:9 3.
4. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš

1/1


0:2/1:2

2/1


2:0/0:2

1/1


0:2/0:2

7 3:10 4.

 

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Jēkabpils (labots)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

1


0:2

2


w:0

2


2:0

5 2:2 2.
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis

2


2:0

2


w:0

2


2:0

6 4:0 1.
3. Viļakas novada BJSS E.Veļķers

0


w:0

0


w:0

0

w:0

0 w:0 4.
4. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš

1


0:2

2


w:0

1


0:2

4 0:4 3.

Datums: 1.marts

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Minusas Volejbola skola A.Reliņš

1


0:2

2


2:1

2


2:0

     
2. Jēkabpils sporta skola G.Grigalis

2


2:0

2


2:0

2


2:0

     
3. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš

1


0:2

1


0:2

1

0:2

     
4. Viļakas novada BJSS E.Veļķers

1


1:2

1


0:2

2


2:0

     

2.grupa

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu pilsētas sporta skola/
Siguldas Valsts ģimnāzija
J.Freivalds,
R.Lazdiņš

2/2


2:1/2:0

2/2


2:0/2:0

2/2


2:0/2:0

12 12:1 1.
2. Aizkraukles novada sporta skola/
Koknese
I.Māliņš

1/1


1:2/0:2

2/2


2:0/2:0

2/1


2:0/1:2

9 8:6 2.
3. Jelgavas novada sporta centrs 2 S.Roziņa

1/1


0:2/0:2

1/1


0:2/0:2

1/1

0:2/0:2

6 0:12 4.
4. Rīgas Volejbola skola M.Vensbergs

1/1


0:2/0:2

1/2


0:2/2:1

2/2


2:0/2:0

9 6:7 3.

 

Datums: 15.februāris

Vieta/Kalendārs: Cēsis

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu pilsētas SS/ Siguldas VĢ J.Freivalds,
R.Lazdiņš

2


2:0

2


2:0

2


2:0

6 6:0  
2. Aizkraukles NSS/ Koknese I.Māliņš

1


0:2

2


2:0

1


1:2

4 3:4  
3. Jelgavas novada SC 2 S.Roziņa

1


0:2

1


0:2

1

0:2

3 0:6  
4. Rīgas Volejbola skola M.Vensbergs

1


0:2

2


2:1

2


2:0

5 4:3  

Datums: 29.februāris

Vieta/Kalendārs:  Cēsis

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu pilsētas SS/ Siguldas VĢ J.Freivalds,
R.Lazdiņš

2


2:1

2


2:0

2


2:0

6 6:1  
2. Aizkraukles NSS/ Koknese I.Māliņš

1


1:2

2


2:0

2


2:0

5 5:2  
3. Jelgavas novada SC 2 S.Roziņa

1


0:2

1


0:2

1

0:2

3 0:6  
4. Rīgas Volejbola skola M.Vensbergs

1


0:2

1


0:2

2


2:0

4 2:4