U-14 meitenes

1.līga

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas novada sporta skola 1 I.Ņečiporuka

 


 

 


 

 


 

     
2. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare

 


 

 


 

 


 

     
3. Rīgas Volejbola skola  N.Lūsis

 


 

 


 



 

     
4. Rīgas Volejbola skola N.Deveikusa,
V.Korbuta

 


 

 


 

 


 

     
 
 

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Gulbene

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

 


 

 


 

 


 

     
2. Limbažu/ Salacgrīvas sporta skola I.Sprancmane

 


 

 


 

 


 

     
3. Zvejniekciema/ Ādažu BJSS J.Smirnova, 
Dz.Dulpiņa

 


 

 


 



 

     
4. Daugavpils BJSS Ž.Zaņegina

 


 

 


 

 


 

     
 
 

Datums: 2.februāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola N.Deveikusa,
V.Korbuta

 


 

 


 

 


 

     
2. Zvejniekciema vidusskola/ Ādažu BJSS J.Smirnova, 
Dz.Dulpiņa

 


 

 


 

 


 

     
3. Daugavpils BJSS Ž.Žaņegina

 


 

 


 



 

     
4. Liepājas sporta spēļu skola I.Čandare

 


 

 


 

 


 

     
 
 

Datums: 2.februāris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu/ Salacgrīvas NSS I.Sprancmane

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola N.Deveikusa, V.Korbuta

 


 

 


 

 


 

     
3. Kuldīgas novada sporta skola 1 I.Ņečiporuka

 


 

 


 



 

     
4. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

 


 

 


 

 


 

     
 
 

2.līga

1.grupa

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Rīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola J.Ivanovs, R.Mizāns

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane

 


 

 


 

 


 

     
3. Kuldīgas NSS/ Skrunda R.Kronlaka

 


 

 


 



 

     
4. Kuldīgas NSS I.Ņečiporuka

 


 

 


 

 


 

     
 
 

Datums: 2.februāris

Vieta/Kalendārs: Kuldīga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Cēsu pilsētas sporta skola J.Kalniņa

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola V.Korbuta

 


 

 


 

 


 

     
3. Kuldīgas NSS/ Skrunda R.Kronlaka

 


 

 


 



 

     
4. Kuldīgas NSS 2 I.Ņečiporuka

 


 

 


 

 


 

     
 
 

2.grupa

Datums: 26.janvāris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu/ Salacgrīvas NSS M.Sakārne

 


 

 


 

 


 

     
2. Minusas Volejbola skola/ Jūrmala A.Sidorova,
A.Misirova

 


 

 


 

 


 

     
3. Daugavpils BJSS Z.Ivanova

 


 

 


 



 

     
4. Tukuma sporta skola A.Bērziņa,
A.Nikmane

 


 

 


 

 


 

     
 
 

Datums: 2.februāris

Vieta/Kalendārs: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš,
S.Roze

 


 

 


 

 


 

     
2. Minusas Volejbola skola/ Jūrmala A.Sidorova,
A.Misirova

 


 

 


 

 


 

     
3. Rēzeknes BJSS O.Žukovs,
A.Žogots

 


 

 


 



 

     
4. Tukuma sporta skola A.Bērziņa,
A.Nikmane