U-16 Zēni 2021/2022

1. GRUPA

Datums: 19.12.2021

Vieta un laiks: Kokneses Sporta centrs

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 1 Māris Vensbergs
1
-----
0:3
 
1
-----
1:3

1
-----
2:3
 
3 3:9  
2. Daugavpils BJSS Boriss Čolokjans
2
-----
3:0
 

-----
 
2
-----
3:0
4 6:0  
3.

Jēkabpils SS /

Aizkraukles novada SS

Raivis Obrumans 2
-----
3:1

-----
 
2
-----
3:0
4 6:1  
4. Kuldīgas novada SS Zigmunds Milzarājs
2
-----
3:2
 
1
-----
0:3
1
-----
0:3
4 3:8  

Datums: 9. - 10. oktobris

Vieta/kalendārs: Daugavpils BJSS

Rezultāti: 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils Sporta skola/Aizkraukles Sporta skola R. Obrumans 1
-----
0:3
1
-----
2:3
----- ----- 2
-----
3:0
4    
2. Daugavpils BJSS 1 B. Čolokjans 2
-----
3:0
2
-----
3:1
----- 2
-----
3:1
----- 6    
3. Daugavpils BJSS 2 F. Naidjonoks 2
-----
3:2
1
-----
1:3
2
-----
3:0
----- ----- 5    
4. Bauskas novada BJSS G. Mašinskis ----- ----- 1
-----
0:3
1
-----
0:3
1
-----
0:3
3    
5. Rīgas Volejbola skola 1 M. Vensbergs ----- 1
-----
1:3
----- 2
-----
3:0
2
-----
3:1
5    
6. Viļakas BJSS E. Veļķers 1
-----
0:3
----- ----- 2
-----
3:0
1
-----
1:3
4    

2. GRUPA 

Datums: 18. - 19.12.2021.

Laiks un vieta: Rīgas Volejbola skola

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2 Jorens Janišonis 1
-----
2:3
2
-----
3:0
2
-----
3:1
5 8:4  
2. Minusas Volejbola skola Arnis Reliņš 2
-----
3:2
2
-----
3:1
1
-----
0:3
5 6:6  
3. Mārupes Sporta centrs Krista Jansone 1
-----
0:3
1
-----
1:3
1
-----
0:3
3 1:9  
4. Talsu NSS / Dundaga Una Sila 1
-----
1:3
2
-----
3:0
2
-----
3:0
5 7:3  

Datums: 9. - 10. oktobris

Vieta/kalendārs: Talsu nov., Laucienes Sporta centrs (labots)

Vieta/kalendārs: Tīraines Sporta komplekss

Rezultāti:

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas novada Sporta skola Z. Milzarājs ----- ----- ----- ----- ----- -----      
2. Jelgavas novada Sporta centrs R. Liniņš ----- 2
-----
3:1
----- ----- ----- ----- 2    
3. Talsu novada Sporta skola/Dundaga U. Sila ----- 1
-----
1:3
----- ----- ----- ----- 1    
4. Talsu novada Sporta skola R. Kalniņš ----- ----- ----- ----- ----- -----      
5. Mārupes Sporta centrs K. Jansone ----- ----- ----- ----- 1
-----
1:3
2
-----
3:1
3    
6. Rīgas Volejbola skola 2 J. Janišonis ----- ----- ----- ----- 2
-----
3:1
2
-----
3:1
4    
7. Minusas Volejbola skola A. Reliņš ----- ----- ----- ----- 1
-----
1:3
1
-----
1:3
2