U-16 meitenes 2021/2022

LABĀ KRASTA PĀRSPĒLES: 

Datums: 23.01.2022. 

Vieta: Liepupes pamatskola

KREISĀ KRASTA PĀRSPĒLES: 

Datums: 23.01.2022.

Vieta: Liepājas Olimpiskais centrs

LABĀ KRASTA 1. GRUPA

Datums: 14.01.2022. 

Vieta un laiks: Jelgavas novada Sporta centrs

Datums: 11.12. - 12.12.2021. 

Vieta un laiks: Jelgavas novada Sporta centrs (labots)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.
Jelgavas novada Sporta centrs
Jānis Leitis 2
-----
3:1
2
-----
3:0
2
-----
3:1
6 9:2 1.
2. Ādažu BJSS Jeļena Smirnova 1
-----
1:3
2
-----
3:0
1
-----
2:3
4 6:6 3.
3. Rīgas Volejbola skola  Jānis Ivanovs 1
-----
0:3
0
-----
0:3
1
-----
0:3
2 0:9 4.
4. Daugavpils BJSS Žanna Žaņegina 1
-----
1:3
2
-----
3:2
2
-----
3:0
5 7:5 2.

LABĀ KRASTA 2. GRUPA

Datums: 11.12. - 12.12.2021. 

Vieta un laiks: Liepupe

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.

Limbažu nodava SS

Mārīte Sakārne 2
-----
3:1
2
-----
3:1
2
-----
3:1
6 9:3 1.
2. Gulbenes novada BJSS Ārija Samsonova 1
-----
1:3
1
-----
0:3
1
-----
1:3
3 2:9 4.
3. Rīgas Volejbola skola 2 Normunds Lūsis 1
-----
1:3
2
-----
3:0
2
-----
3:0
5 7:3 2.
4. Rīgas Volejbola skola 6 Viktorija Korbuta 1
-----
1:3
2
-----
3:1
1
-----
0:3
4 4:7 3.

KREISĀ KRASTA 1. GRUPA

Datums: 15.01.2022. 

Vieta un laiks: Tukums

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.

Tukuma Sporta skola

Andromeda Bērziņa 1
-----
0:3
1
-----
1:3
1
-----
0:3
3 1:9 3.
2. Kuldīgas novada Sporta skola Ieva Ņečiporuka 2
-----
3:0
0
-----
0:3
0
-----
0:3
2 3:6 4.
3. MVS/Jūrmalas Sporta skola Agija Zadovska 2
-----
3:0
2
-----
3:0
1
-----
0:3
5 6:3 2.
4. Rīgas Volejbola skola 4 Natālija Deveikus 2
-----
3:1
2
-----
3:0
2
-----
3:0
6 9:1 1.

KREISĀ KRASTA 2. GRUPA 

Datums: 12.12.2021. 

Vieta un laiks: Grobiņas sporta centrs (labots 07.12.2021.)

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.

Rīgas Volejbola skola 5

Andris V. Kļaviņš 2
-----
3:0
2
-----
3:1
2
-----
3:0
6 9:1  
2. Dienvidkurzemes Sporta skola Toms Mackars 1
-----
0:3
1
-----
2:3
2
-----
3:0
4 5:6  
3. Liepājas Spora spēļu skola Inga Čandere 1
-----
1:3
2
-----
3:2
2
-----
3:0
5 7:5  
4. Rīgas Volejbola skola 3 Raivis Mizāns 1
-----
0:3
0
-----
0:3
0
-----
0:3
1 0:9