U-16 Meitenes

1.grupa

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2 N.Deveikusa

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Limbažu un Salacgrīvas NSS I.Mežgaile,
M.Sakārne

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Madonas sporta skola J.Sudārs

 


 

 


 



 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4. Aizkraukles novada sporta skola I.Silavs

 


 

 


 

 


 



 

 


 

 


 

 


 

     
5. Minusas Volejbola skola/ Jūrmala A.Sidorova,
A.Misirova


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
6. Liepājas rajona sporta skola G.Stiere

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
7. Kuldīgas novada sporta skola I.Ņečiporuka

 

 


 



 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
8. Rīgas Volejbola skola 3 A.V.Kļaviņš,
J.Lielmane

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     

Datums: 2.- 3.oktobris

Vieta/Kalendārs: Aizpute

Pārcelts uz 23.oktobri
Datums: 2.- 3.oktobris
Vieta/Kalendārs: Viļķene

2.grupa

Rezultātu tabula 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola  N.Lūsis

 


 

2


3:0

 


 

 


 

2


3:0

 


 

2


3:0

     
2. Daugavpils
BJSS
K.Žuka

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Liepājas sporta spēļu skola G.Špakovskis,
P.Juriks

1


0:3

 


 



 

 


 

2


3:0

 


 

2


3:1

     
4. Ādažu BJSS J.Smirnova

 


 

 


 

 


 

2

3:2

 


 

1


1:3

 


 

     
5. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

 

 


 

 


 

1


2:3

 


 

1


2:3

 


 

     
6. Jelgavas novada sporta centrs R.Liniņš

1


0:3

 


 

1


0:3

 


 

 


 

 


 

1


0:3

     
7. Preiļu novada BJSS I.Rumaka

 

 


 



 

 

2


3:1

2


3:2

 


 

 


 

     
8. Talsu novada sporta skola S.Roze,
R.Kalniņš

1


0:3

 


 

1


1:3

 


 

 


 

2


3:0

 


 

     

Datums: 3.oktobris

Vieta/Kalendārs: Preiļi (Labots)

Datums: 2.- 3.oktobris

Vieta/Kalendārs: Jelgava