U-14 Meitenes

1.grupa

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Punkti Attiecība Vieta
1. Limbažu un Salacgrīvas NSS I.Sprancmane

1


0:2

2


2:0

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Jelgavas novada sporta centrs J.Leitis,
S.Belte

2


2:0

 


 

2


2:0

 


 

 


 

 


 

     
3. Gulbenes novada BJSS L.Ķikuste,
S.Vīcupa-Ulme

1


0:2

 


 

1

1:2



 



 



 

     
4. Talsu novada sporta skola R.Kalniņš,
S.Roze

 


 

1


0:2

2


2:1

 


 

 


 



 

     
5. Rīgas Volejbola skola 4 J.Ivanovs,
R.Mizāns


 

 


 

 


 



 

2

2:0

2

2:0

     
6. Rēzeknes novada BJSS O.Krukovskis

 

 


 



 



 

1

0:2

1

1:2

     
7. Minusas Volejbola skola A.Sidirova, 
A.Misirova


 

 


 



 



 

1

0:2

2

2:1

     

Datums: 4.oktobris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Datums: 31.oktobris

Vieta/Kalendārs: Limbaži

Datums: 21.novembris

Vieta/Kalendārs: Rēzekne

2.grupa

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas Volejbola skola 2 V.Korbuta

2


2:0

2


2:0

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Rīgas Volejbola skola 3 J.Lielmane,
A.V.Kļaviņš

1


0:2

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa

1


0:2

 


 



 



 



 



 

     
4. Liepājas rajona sporta skola G.Siere

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 



 

     
5. Rīgas Volejbola skola 1 S.Cepurīte

 

 


 

 


 



 

2

2:0

1

1:2

     
6. Cēsu pilsētas sporta skola J.Kalniņa

 

 


 



 



 

1

0:2

1

1:2

     
7. Liepājas sporta spēļu skola G.Juriks,
I.Valdmane


 

 


 



 



 

2

2:1

2

2:1

     

Datums: 4.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga RVS 1.grupa

Datums: 4.oktobris

Vieta/Kalendārs: Rīga RVS 2.grupa

3.grupa

Rezultātu tabula

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Punkti Attiecība Vieta
1. Daugavpils BJSS K.Žuka

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2. Kuldīgas NSS I.Ņečiporuka

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3. Līvānu BJSS V.Škoļina,
L.Petkevičs

 


 

 


 



 



 



 



 

     
4. Kuldīgas NSS/ Skrunda R.Kronlaka

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 



 

     
5. Rīgas Volejbola skola 5 L.Verbicka

 

 


 

 


 



 



 



 

     
6. Smiltenes pilsētas BJSS G.Brālēna

 

 


 



 



 



 



 

     
7. Liepājas sporta spēļu skola G.Juriks,
I.Valdmane


 

 


 



 



 



 



 

     

Pārcelts uz 16.oktobri
Datums: 4.oktobris
Vieta/Kalendārs: Kuldīga