U-13 zēni finālgrupas

1.GRUPA 2.GRUPA 3.GRUPA 4.GRUPA FINĀLGRUPAS

 

1.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils sp.sk. R.Obrumans, G.Grigalis

7


3:1

7


3:1

7


3:1

8


4:0

7


3:1

8


4:0

8


4:0

52 24:4 1.
2. Cēsu PSS/Siguldas VĢ N.Šulte, M.Krams

5


1:3

6


2:2

6


2:2

8


4:0

8


4:0

8


4:0

8


4:0

49 21:7 3.
3. Jelgavas NSC S.Belte

5


1:3

6


2:2

5


1:3

8


4:0

8


4:0

8


4:0

8


4:0

48 20:8 4.
4. Daugavpils BJSS I V.Priščeps

5


1:3

6


2:2

7


3:1

8


4:0

8


4:0

8


4:0

8


4:0

50 22:6 2.
5. Vecumnieku NDSS I R.Zariņš', R.Plēsnieks

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

5


1:3

4


0:4

4


0:4

29 1:27 8.
6. Kuldīgas NSS/Skrunda V.Švānbergs

5


1:3

4


0:4

4


0:4

4


0:4

7


3:1

5


1:3

5


1:3

34 6:22 7.
7. Minusas VS A.Reliņš

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

8


4:0

7


3:1

5


1:3

36 8:20 6.
8. Kuldīgas NSS Z.Milzarājs

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

8


4:0

7


3:1

7


3:1

38 10:18 5.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

09.03.

Kuldīgas NSS/Skrunda, Kuldīgas NSS, Jēkabpils sporta skola, Daugavpils BJSS I, Cēsu PSS/Siguldas VĢ, Vecumnieku NDSS I, Jelgavas NSC, Minusas Volejbola skola

Cēsis

2.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

09.03.

Talsu NSS/Dundaga, Daugavpils BJSS II, Vecumnieku NDSS II, Rīgas VS III

Valle

3.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1. Zvejniekciema vsk. Dzidra Dulpiņa/Gunārs Lācis

6


2:2

6


2:2

5


1:3

7


3:1

7


3:1

31 11:9 15.
2. RVS II G.Vanagas

6


2:2

6


2:2

6


2:2

7


3:1

7


3:1

32 12:8 14.
3. RVS I M.Vensbergs

6


2:2

6


2:2

5


1:3

6


2:2

6


2:2

29 9:11 17.
4. Mārupes SC K.Jansone

7


3:1

6


2:2

7


3:1

6


2:2

7


3:1

33 13:7 13.
5. Sēlijas sporta skola GintsTreinis/ Olita Treine

5


1:3

5


1:3

6


2:2

6


2:2

7


3:1

29 9:11 16.
6. Viļakas nov.BJSS Edvīns Veļķers/Jānis Dokāns

5


1:3

5


1:3

6


2:2

5


1:3

5


1:3

26 6:14 18.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

09.03.

Rīgas VS I, Sēlijas sporta skola, Viļakas novada BJSS, Zvejn. vsk./Ādažu BJSS, Rīgas VS II, Mārupes SC

Zvejniekciems