P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

KADETI EEVZA ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ OTRIE

Ziņas

KADETI EEVZA ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ OTRIE

Latvijas kadetu izlase Ukrainas pilsētā Čerkasos Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā ar 3:0 vinnēja Gruziju un izcīnīja otro vietu.

KADETIEM ČERKASOS UZVARA UN ZAUDĒJUMS

Latvijas kadetu izlase Līgo dienā Ukrainas pilsētā Čerkasos Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā pārspēja Lietuvu un piekāpās Igaunijai.

LIEPĀJĀ TIEK DOTS STARTS LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTAM PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Ar sacensībām Liepājā šodien sākas Latvijas jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā. Tas ir pirmais no četriem kvalifikācijas posmiem, un sacensības zēniem un meitenēm notiek četrās vecuma grupās.

BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ UZVAR DAUGAVPILS BJSS

Kuldīgā 10. Baltijas valstu čempionāta finālā volejbolā sporta skolām/klubiem meitenēm Daugavpils BJSS apspēlēja Salva/Kaarsilla Tartu ar 3:1 (-21, 14, 19, 20).

BALTIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLĀ MEITENĒM TIKSIES DAUGAVPILS BJSS UN SALVA/KAARSILLA TARTU

Svētdien Kuldīgā 10. Baltijas valstu čempionāta finālā volejbolā sporta skolām/klubiem meitenēm, kas dzimušas 2000. gadā un vēlāk, spēlēs Daugavpils BJSS un Salva/Kaarsilla Tartu.

BALTIJAS ČEMPIONĀTU TEICAMI UZSĀKUŠAS LATVIJAS KOMANDAS

Piektdien Kuldīgā sākās 10. Baltijas valstu čempionāts volejbolā sporta skolām/klubiem 2000. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm. Ar labiem panākumiem cīnījās četras Latvijas komandas.

JUBILEJAS ČEMPIONĀTS SPORTA SKOLĀM UN KLUBIEM

No 28. līdz 30. aprīlim tiks noskaidroti 10. Baltijas valstu čempioni sporta skolām/klubiem. Par medaļām cīnīsies arī astoņas Latvijas komandas.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv