BALTIJAS SPORTA SKOLU/KLUBU ČEMPIONĀTS

28.-30.04.2017.

2000. gadā dzimušajiem un jaunākiem

MEITENES, KULDĪGA, (Kuldīgas Sporta Skola, Dzirnavu iela 13,)

Nr.

A GRUPA

B GRUPA

C GRUPA

 

1.

Daugavpils BJSS

LAT

Kaunas SS “Startas”

LTU

SC Tats Tallin

EST

2.

Kelme Sporta skola

LTU

Salva/Kaarsilla Tartu

EST

Rīgas VS 1 (N.L.)

LAT

3.

Kuldīgas NSS

LAT

Vilnius SS “Tauras”

LTU

Rakvere Sporta Skola

EST

4.

Parnu Sporta skola

EST

Rīgas VS 2 (K.T.)

LAT

Jonava KKSC

LTU

               

  

A GRUPA/Kuldīgas sporta skolas 1. laukums

Seti

 

Nr.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāti

1.

28.04.

13.00

Daugavpils BJSS

Parnu Sporta Skola

3

0

25:19;25:11;25:21

2.

28.04.

14.30

Kelme Sporta Skola

Kuldīgas NSS

0

3

24:26;13:25;20:25

3.

28.04.

17.00

Parnu Sporta Skola

Kuldīgas NSS

1

3

15:25;17:25;25:23;12:25

4.

28.04.

18.30

Daugavpils BJSS

Kelme Sporta Skola

3

0

25:13;25:20;25:16

5.

29.04.

11.00

Kelme Sporta Skola

Parnu Sporta Skola

1

3

25:21;19:25;8:25;15:25

6.

29.04.

12.30

Kuldīgas NSS

Daugavpils BJSS

0

3

14:25;18:25;15:25

 

B GRUPA/Kuldīgas sporta skolas 2. laukums

Seti

 

Nr.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāti

1.

28.04.

13.00

Kaunas SS “Startas”

Rīgas VS 2 (K.T.)

3

2

7:25;26:24;25:14;24:26;15:11

2.

28.04.

14.30

Salva/Kaarsilla Tartu

Vilnius SS “Tauras”

3

2

21:25;25:18;25:16;8:25;15:12

3.

28.04.

17.00

Rīgas VS 2 (K.T.)

Vilnius SS “Tauras”

3

0

25:22;25:18;25:23

4.

28.04.

18.30

Kaunas SS “Startas”

Salva/Kaarsilla Tartu

0

3

10:25;22:25;22:25

5.

29.04.

11.00

Salva/Kaarsilla Tartu

Rīgas VS 2 (K.T.)

3

0

25:22;25:23;25:16

6.

29.04.

12.30

Vilnius SS “Tauras”

Kaunas SS “Startas”

3

1

25:15;10:25;28:26;25:19

 

C GRUPA/Kuldīgas sporta skolas 3. laukums

Seti

 

Nr.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāts

1.

28.04.

13.00

SC Tats Tallin

Jonava KKSC

3

0

27:25;25:9;25:14

2.

28.04.

14.30

Rīgas VS 1 (N.L.)

Rakvere Sporta Skola

3

0

25:20;25:10;25:19

3.

28.04.

17.00

Jonava KKSC

Rakvere Sporta Skola

0

3

13:25;19:25;19:25

4.

28.04.

18.30

SC Tats Tallin

Rīgas VS 1 (N.L.)

2

3

25:17;18:25;25:20;19:25;11:15

5.

29.04.

11.00

Rīgas VS 1 (N.L.)

Jonava KKSC

3

0

25:18;25:20;25:9

6.

29.04.

12.30

Rakvere Sporta Skola

SC Tats Tallin

1

3

25:22;20:25;10:25;14:25

 

PUSFINĀLI

A GRUPA/Kuldīgas sporta skolas 1. laukums

Seti

 

Nr.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāts

1.

29.04.

16.00

Daugavpils BJSS

Rīgas VS 1 (N.L.)

3

2

30:28;21:25;17:25;25:23;15:10

2.

29.04.

17.30

Salva/Kaarsilla Tartu

SC Tats Tallin

3

2

25:18;17:25;25:14;15:25;15:7

 

B GRUPA/Kuldīgas sporta skolas 2. laukums

Seti

 

Nr.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāts

1.

29.04.

16.00

Kuldīgas NSS

Rakvere Sporta Skola

3

2

25:23;25:16;22:25;19:25;15:10

2.

29.04.

17.30

Rīgas VS 2 (K.T.)

Vilnius SS “Tauras”

0

3

18:25;20:25;17:25

 

C GRUPA/Kuldīgas sporta skolas 3. laukums

Seti

 

Nr.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāts

1.

29.04.

16.00

Parnu Sporta Skola

Jonava KKSC

3

2

25:15;23:25;26:24;20:25;15:13

2.

29.04.

17.30

Kaunas SS “Startas”

Kelme Sporta Skola

3

2

25:15;23:25;20:25;25:19;15:6

 

FINĀLSPĒLES

Kuldīgas sporta skola

Seti

 

Par vietu

Lauk.

Datums

Laiks

Komanda

Komanda

uzvarēti

zaudēti

Rezultāts

9.-10.

1

30.04.

9.30

Parnu Sporta Skola

Kaunas SS “Startas”

2

3

19:25;31:29;25:16;16:25;6:15

11.-12.

2

    30.04

9.30

Jonava KKSC

Kelme Sporta Skola

1

3

25:23;23:25;17:25;16:25

5.-6.

1

30.04.

11.00

Kuldīgas NSS

Vilnius SS "Tauras"

3

0

28:26;25:18;25:15

7.-8.

2

30.04.

11.00

Rakvere Sporta Skola

Rīgas VS 2 (K.T.)

3

2

27:29;25:18;24:26;25:17;15:6

3.-4.

cent.

30.04.

12.30

Rīgas VS 1 (N.L.)

SC Tats Tallin

1

3

23:25;25:9;23:25;23:25

1.-2.

cent.

30.04.

14.00

Daugavpils BJSS

Salva/Kaarsilla Tartu

3

1

21:25;25:14;25:19;25:20

 

Vieta Komanda Valsts Labākā spēlētāja
1. Daugavpils BJSS LAT Amālija Petrova
2. Salva/Kaarsilla Tartu EST Krislin Elis Varul
3. SC Tats Tallin EST Johanna Maar
4. Rīgas VS 1 (N.L.) LAT Marta Kamēlija Levinska
5. Kuldīgas NSS LAT Petra Ņečiporuka
6. Vilnius SS "Tauras" LTU Rugile Gruzdinskaite
7. Rakvere Sporta Skola EST Marianne Ojasalu
8. Rīgas VS 2 (K.T.) LAT Diāna Jaroša
9. Kaunas SS "Startas" LTU Karolina Pravdinskaite
10. Parnu Sporta Skola EST Annika Holland
11. Kelme Sporta Skola LTU Jovita Bukantyte
12. Jonava KKSC LTU Evelina Vaitkute