P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

Noslēgušās Jaunatnes Kausa izcīņas sacensības U-15 meitenēm un U-16 zēniem

Ziņas

Noslēgušās Jaunatnes Kausa izcīņas sacensības U-15 meitenēm un U-16 zēniem

Kā zēniem, tā meitenēm ceļojošos kausus saglabāja iepriekšējā gada uzvarētāji. U-15 meiteņu grupā - Rīgas Volejbolas skolas meiteņu komanda (treneres N.Deveikusa un A.Luščika), bet zēniem U-16 grupā – Daugavpils BJSS (treneris F. Naidjonoks)

Atdzimst vispārizglītojošo skolu kauss volejbolā – “Piena Spēka kauss”

Pēc gada pārtraukuma atdzimis vispārizglītojošo skolu kauss volejbolā! Līdz pat 10. novembrim ikviena skola var pieteikt dalību “Piena Spēka kauss” 2020. gada izcīņai.

Baltijas Kausā volejbolā Latvijas junioru un jauniešu izlasēm trīs 2. vietas

Noslēdzies Baltijas Kauss volejbolā ar Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas jauniešu un junioru izlašu piedalīšanos. Latvija tika pārstāvēta visu vecumu grupās, zēni aizvadīja sacensības U-18 un U-16 vecuma grupās, bet meitenes spēlēja U-17 un U-15 vecuma grupās.

Latvijas jaunatnes čempionātā U-17 zēniem uzvar Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS

Medaļu ieguvējus Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā noskaidrojuši U-17 grupas zēni. Par čempioniem kļuvuši Raivja Obrumaņa un Ivara Māliņa trenētie Jēkabpils Sporta skolas/Aizkraukles novada sporta skolas puiši, nākamās vietas atvēlot Daugavpils BJSS un Talsu novada sporta skolai.

Latvijas jaunatnes čempionātā U-16 meitenēm uzvar RVS

Par pirmajām šīs sezonas Latvijas jaunatnes čempionēm volejbolā U-16 grupā kļuvušas Svetlanas Cepurītes vadītās Rīgas Volejbola skolas meitenes

LVF Ziemas kausā U-12 meitenēm uzvar Limbažu un Salacgrīvas NSS

Noslēgusies LVF Ziemas kausa izcīņa. Pēdējās godalgotās vietas sadalīja U-12 meitenes. 19 komandu turnīrā Rīgā tāpat kā Rudens kausā šajā grupā uzvarēja Inetas Sprancmanes trenētā Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola.

Konkurss uz jaunatnes izlašu treneru amatu

Latvijas Volejbola federācija izsludina konkursu uz U-14 (2006./2007.dz.g.) meiteņu volejbola izlases un U-15 (2005./2006.dz.g.) zēnu volejbola izlases galvenā trenera amatu!

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv