P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5

Jaunumi

Izsakām līdzjūtību Rasmas Jankovskas-Aisteres tuviniekiem

Ziņas

Izsakām līdzjūtību Rasmas Jankovskas-Aisteres tuviniekiem

Latvijas Volejbola federācija un LVF Senioru komisija izsaka visdziļāko līdzjūtību Rasmas Jankovskas-Aisteres ģimenei, atvadoties no bijušās Latvijas izlases un "Aurora" meistarkomandas spēlētājas.

Buivids Šveicē aizvadījis savu labāko sezonu ārzemēs

Edvartam Buividam panākumu līkne Šveicē strauji virzījās augšup, pirms pieteicās koronavīruss “Covid-19”.

Šveigerei un Raciņai sezona Austrijā visticamāk beigusies septītajā vietā

Austrijas volejbola čempionātā sievietēm sezona ir noslēgusies arī divu Latvijas spēlētāju pārstāvētajam Zalcburgas klubam. Ingrīdai Šveigerei un Inesei Raciņai atliek vien sagaidīt apstiprinājumu, ka klubs ieņēmis pašreizējo septīto vietu un posties nākamajai sezonai.

Sacensības “Credit24” Meistarlīgā oficiāli atceltas, uzvarētājs netiks noskaidrots

Latvijas un Igaunijas volejbola federācijas pieņēma lēmumu par “Credit24” Meistarlīgas turnīra pabeigšanu, sacensības apturot un uzvarētāju nenoskaidrojot.

Pasaules tūres trīs zvaigžņu posms pludmales volejbolā pārcelts uz nenoteiktu laiku

Piektdien, 20. martā, Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) paziņoja, ka arī šī gada Pasaules tūres trīs zvaigžņu posms pludmales volejbolā, kura norise bija plānota no 6. līdz 10. maijam Jūrmalā, Majoru pludmalē, ir pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Francijā Pro A čempionāts beidzies, Pro B spēlētāji sēž uz koferiem

Francijas spēcīgākajā vīriešu volejbola līgā Pro A sezona ir beigusies, Egleskalna pārstāvētajam Tūras klubam nodrošinot vietu Čempionu līgā arī nākamgad.

“Somiem” čempionāts beidzies bez medaļu sadales

Somijas līgās Latvijas volejbolistiem sezona koronavīrusa dēļ aprāpās tieši izšķirīgo notikumu priekšvakarā. Medaļas izsniegtas netika, bet trim latviešiem vīruss atņēma iespēju iekļūt spēcīgākajā līgā.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv