P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

Četri “3-0” Latvijas klubu labā “Credit24” meistarlīgā

Ziņas

Četri “3-0” Latvijas klubu labā “Credit24” meistarlīgā

“Credit24” meistarlīgā pa divām spēlēm savā laukumā pret Igaunijas klubiem nedēļas nogalē vinnēja SK “Jēkabpils Lūši” un “RTU Robežsardze”/“Jūrmala”.

Romāna Princa mūža kaislība – volejbols

Var teikt, ka volejbolā Romāns Princs nokļuva nejauši. Toties pēc tam visu mūžu bija uzticīgs izvēlētajam sporta veidam. Kaut aicināja uz basketbolu, biatlonu... Volejbolu viņš bija gatavs spēlēt vienmēr.

“Credit24” meistarlīgas spēles atsākas ar Jūrmalas un Jēkabpils komandu cīņām mājās pret igauņu klubiem

Gads “Credit24” meistarlīgā Latvijā šonedēļ tiks uzsākts ar “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” un SK “Jēkabpils Lūši” klubu mājas spēlēm, nedēļas nogalē uzņemot Tallinas “TalTech” un Avo Kēla vadīto “Parnu VK” ar trim Latvijas volejbolistiem sastāvā.

Pateicībā par ziedojumiem Latvijas volejbola senioriem, LVF dāvinās Eiropas čempionāta kreklus

Turpinot tradīciju vākt ziedojumus Latvijas volejbola senioriem, arī šosezon katram ir iespēja sniegt palīdzīgu roku tiem Latvijas volejbola veterāniem, kam tā visvairāk ir vajadzīga, veicot ziedojumus akcijas ‘’Nepaliec vienaldzīgs un ziedo!’’ ietvaros.

Petrovs svin divas uzvaras Krasnojarskā

Deniss Petrovs ar diviem panākumiem Krasnojarskā pret “Jeņisej” veiiksmīgi uzsācis 2021. gada sacensības Krievijā. Pa zaudējumam Tomam Vanagam Čehijā, Jānim Jansonam Kiprā un Enijai Bidzānei Francijas pēc spēka otrajā līgā.

Skrūders no SK “Jēkabpils Lūši” – mēneša labākais volejbolists “Credit24” meistarlīgā

Decembrī “Credit24” meistarlīgā spēles no Latvijas klubiem aizvadīja vien “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un SK “Jēkabpils Lūši”, no kuru vidus arī tika izvēlēts mēneša labākais spēlētājs.

“Nepaliec vienaldzīgs un ziedo” Latvijas volejbola senioriem

Turpinot tradīciju Latvijas kausa volejbolā ietvaros vākt ziedojumus Latvijas volejbola senioriem, arī šosezon katram ir iespēja sniegt palīdzīgu roku tiem Latvijas volejbola veterāniem, kam tā visvairāk ir vajadzīga. Ziedot var pa tālruni 90006389, viena zvana summai sasniedzot 1,42 eiro, kā arī atsevišķā bankas kontā Nr. LV27HABA0551048979972

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv