P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 29 30 31 1 2

Jaunumi

“Credit24” Meistarlīgas otrā apļa labākie: Garklāvs, Adamovičs, Sorokins un Melnis

Ziņas

“Credit24” Meistarlīgas otrā apļa labākie: Garklāvs, Adamovičs, Sorokins un Melnis

„Credit24” Meistarlīgā par otrā riņķa labākajiem spēlētājiem atzīti divi SK „Jēkabpils Lūši” spēlētāji – Zigurds Adamovičs un Dāvis Melnis, RTU/”Robežsardze” diagonālais spēlētājs Gatis Garklāvs un VK “Biolars”/Jelgava “pusīte” Ruslans Sorokins.

Egleskalnam Francijā pārtrūkst 10 uzvaru sērija, Krievijā favorītus pārsteidz Petrovs

Patīkamu pārsteigumu Krievijas čempionātā sagādāja Ņižņijnovgorodas ASK ar Denisu Petrovu ierindā, kas savā laukumā pārspēja vienu no labākajām valsts komandām Sanktpēterburgas “Zeņit”.

PIENA SPĒKA kausa izcīņas sacensības Griķu pamatskolā

Piektdien, 24.janvārī, Bauskas novada Griķu pamatskolā spēkiem mērojās Rundāles, Bauskas un Vecumnieku novadu vecāko grupu komandas.

“Lūši” izmanto iespēju pakāpties uz trešo vietu “Credit24” Meistarlīgā

“Credit24” Meistarlīgā šonedēļ “Jēkabpils Lūši” apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ vienību, pakāpdamies uz trešo vietu turnīra tabulā.

Janvāra jubilāri

Sveicam!

PIENA SPĒKA kauss turpinās Lielvārdē

22. janvārī Lielvārdes novada Sporta centrā notika Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu 1. posma izspēles Latvijas vispārizglītojošo skolu PIENA SPĒKA kausa izcīņai 1. un 2. grupā.

Kristaps Platačs: “Gribējās uzspēlēt pret Milānu”

Latvijas izlases kandidāts Kristaps Platačs šosezon piestājis Pērnavā, kas kopš Avo Kēla iecelšanas par Latvijas izlases galveno treneri kļuvusi par mazu latviešu saliņu Igaunijā.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv