P O T C P S Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Jaunumi

"ERGO Open" posmā Jūrmalā nedēļas nogalē intriģē Regžas atgriešanās laukumā un pāru maiņas sieviešu sacensībās

Ziņas

"ERGO Open" posmā Jūrmalā nedēļas nogalē intriģē Regžas atgriešanās laukumā un pāru maiņas sieviešu sacensībās

23. jūlijā Majoru pludmalē Jūrmalā sāksies "ERGO Open" Latvijas čempionāta ceturtais posms pludmales volejbolā. Latvijas olimpiešu prombūtnes laikā vīriešiem favorīti atkal būs Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, bet sievietēm prognožu kārtis jauc maiņas duetos ar Varvaras Brailko un Anetes Namiķes piedalīšanos.

Šmits nākamsezon spēlēs Somijas klubā Raisio “Loimu”

Latvijas izlases otrā tempa uzbrucējs ir vienojies par līgumu ar Somijas augstākās līgas klubu Raisio “Loimu”, kurā pavadīs nākamo sezonu.

Atvērta CEV mediju akreditācija gaidāmajam Eiropas čempionātam volejbolā

Latvijas volejbola federācija informē, ka atvērta pieteikšanās CEV mediju akreditācijai uz Eiropas čempionāta finālturnīru volejbolā. Latvijas valstsvienība grupas spēles aizvadīs, no 1. līdz 9. septembrim, Tallinā, Igaunijā. Tiesības spēlēt Eiropas čempionāta finālturnīrā Latvija ieguva 2020.gada septembrī Kiprā. Savā kvalifikācijas grupā tika apsteigta Spānija, Moldova un Kipra, izcīnot pirmo vietu un nodrošinot tiesības uz pirmo kopš 1995. gada dalību finālturnīrā.

Gustavs Freimanis nākamajā sezonā spēlēs Itālijas spēcīgākās līgas klubā "Prisma Taranto"

Aizvadītajās trijās sezonās Gustavs Freimanis bija "Jēkabpils Lūšu" pirmā tempa uzbrucējs. Latvijas izlases rindās šogad spēlēja Eiropas Zelta līgas mačos, bet tagad ir viens no reālākajiem kandidātiem uz piedalīšanos EČ finālturnīrā. Desmit dienu laikā divi mūsu jaunie volejbola talanti vienojušies ar Itālijas spēcīgākās līgas klubiem, kas tāds iepriekš nav bijis.

Par uzvarētājiem Cēsīs kļūst Samoilovs/Šmēdiņš un Andrjukaitīte/Pavlikiene

“ERGO Open 2021” Latvijas čempionāta trešajā posmā pludmales volejbolā Cēsīs pie uzvarētāju titula tika Latvijas pāris Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Lietuvas duets Urte Andrjukaitīte/Monika Paulikiene.

Latvijas U-17 volejbolisti iegūst astoto vietu, debitējot EČ finālturnīrā

Albānijas galvaspilsētā Tirānā notiekošajā Eiropas čempionāta finālturnīrā Latvijas U-17 zēnu izlase svētdien ar 1-3 (25:21, 15:25, 19:25, 22:25) piekāpās Beļģijai un ierindojās astotajā pozīcijā.

Latvijas U-17 volejbolisti piekāpjas bulgāriem un svētdien cīnīsies par EČ septīto vietu

Albānijas galvaspilsētā Tirānā notiekošajā Eiropas čempionāta finālturnīrā Latvijas U-17 zēnu izlase sestdien ar 1-3 (24:26, 28:30, 25:19, 22:25) zaudēja Bulgārijai un kvalificējās spēlei par septīto vietu. 18. jūlijā plkst. 14.00 pretī stāsies beļģi.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv