U-19 Juniori

U-19 Juniori

Vārds Dz. gads Klubs
Kārlis Uģis Ābelītis 2003 Rīgas Volejbola skola, MSĢ
Dāvis Storķis 2003 Kuldīgas NSS/Skrunda, MSĢ
Leo Catlakšs 2003 Daugavpils BJSS
Džonatans Baumanis 2004 Minusas Volejbola skola, MSĢ
Verners Kļaviņš 2003 Vecumnieku NDSS, MSĢ
Eduards Stieģelis 2003 Kuldīgas NSS, MSĢ
Jānis Teikmanis 2004 Minusas Volejbola skola
Marsels Jonass 2003 Liepājas RSS, MSĢ
Sandis Vilcāns 2003 Daugavpils BJSS
Kaspars Kronbergs 2003 Tukuma sporta skola, MSĢ
Kristians Tīsis 2003 MSĢ
Kristaps Niks Šmits 2003 Liepājas RSS
Klāvs Vilde 2003 Cēsu PSS
Jēkabs Bērziņš 2004 Rīgas VS
Toms Emīls Liepa 2004 Smiltenes pilsētas BJSS
Gustavs Auziņš 2005 Cēsu PSS
Reinis Vasiļevskis 2004 Cēsu PSS
Jānis Pallo 2004 Rīgas VS
Vārds Amats
Lauris Iecelnieks Galvenais treneris
Klāvs Zaļkalns Treneris

Ziņas

Noskaidroti U-18 puišu un U-17 meiteņu izlašu pretinieki

Laura Iecelnieka trenētā Latvijas U-18 puišu izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas otrajā kārtā tiksies ar Austriju, Beļģiju un Slovēniju, kamēr Ilmāra Pūliņa vadītās U-17 meiteņu izlases pretinieces aprīlī būs Čehija, Grieķija un Slovēnija.

Iecelnieks: “EEVZA čempionāts nav neiespējamā misija”

No 21. līdz 24. novembrim Daugavpilī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā U-17 grupā Laura Iecelnieka vadītā Latvijas izlase cīnīsies par vienu ceļazīmi uz 2020. gada Eiropas U-18 čempionāta finālturnīru.

EEVZA čempionāts volejbolā U-17 jauniešiem notiks Daugavpilī

No 21. līdz 24. novembrim Daugavpilī norisināsies Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāts U-17 vecuma grupā, kurā tiks izcīnīta arī viena ceļazīme uz 2020. gada Eiropas U-18 čempionāta finālturnīru.

Latvijas U-17 izlase 5.setu cīņā piekāpjas Zviedrijai

Šodien Latvijas U-17 zēnu izlase aizvadīja Eiropas čempionāta kvalifikācijas 2.kārtas sacensību 2.spēli, kurā piekāpās spraigā cīņā Zviedrijas izlasei.

Uz EČ kvalifikācijas turnīru dodas arī Latvijas U-17 zēnu izlase

Vakar uz Eiropas U-16 čempionāta kvalifikācijas turnīru devās Latvijas U-16 meiteņu izlase,bet šodien uz Serbiju devusies arī Edgara Savicka un Jāņa Jerumaņa vadītā Latvijas U-17 zēnu izlase. Zēniem ceļā uz finālturnīru B grupā stāsies pretī trīs izlases – Portugāle, Zviedrija un Serbija.

Latvijas U-17 zēnu izlasei 2.vieta pārbaudes turnīrā

Nedēļas nogalē Daugavpilī norisinājās starptautiskais volejbola turnīrs, kurās piedalījās Latvijas U-17 zēnu izlase, Igaunijas U-17 zēnu izlase un komandas no Krievijas un Balkrievijas

Latvijas U-17 zēnu izlasei pārbaudes turnīrs Daugavpilī

Šajā nedēļas nogalē Daugavpilī norisināsies starptautiskās volejbola sacensības, kurās piedalīsies Latvijas U-17 zēnu izlase, Igaunijas U-17 zēnu izlasse un komandas no Krievijas un Balkrievijas.

Latvijas U-16 un U-17 izlases uzzina pretiniekus Eiropas čempionāta atlases 2. kārtā

Kļuvuši zināmi Latvijas U-17 zēnu un U-16 meiteņu komandas pretinieki Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīra 2. kārtā. Lai spēlētu finālā, zēniem jābūt sešu labāko un meitenēm – piecu labāko komandu vidū.

Lielo Baltijas kausu mājās ved Latvijas U-18 puišu izlase

Baltijas kausa izcīņas trešajā dienā Pērnavā Latvijas jaunie volejbolisti tikās ar Lietuvu un trijos no četriem mačiem uzvarēja. Lielais kauss par uzvaru turnīrā otro gadu pēc kārtas tika Gunta Atara vadītajai Latvijas junioru izlasei.

Baltijas kausā Latvijas juniori uzvar Somiju

Baltijas kausa izcīņas otrajā sacensību dienā Pērnavā Latvijas izlases spēlēja ar Somiju. Uzvara trijos setos tika Gunta Atara vadītajai Latvijas junioru izlasei, bet tikai piecos setos pretinieču pārākumu atzina Andreja Odinokova kūrētā Latvijas U-17 meiteņu izlase.

Baltijas kausa pirmajā dienā Latvija piekāpjas Igaunijai

Baltijas kausa izcīņas pirmajā sacensību dienā Pērnavā visas četras Latvijas izlases bija spiestas atzīt mājinieku pārākumu.

Pērnavā jauniešu izlases cīnīsies par Baltijas kausu

Piektdien, sestdien un svētdien Pērnavā izlašu sezonu ar cīņu par Baltijas kausu atklās četru valstu jauniešu izlases. Puišiem tās būs U-18 un U-16 valstsvienības, meitenēm – U-17 un U-15 izlases.