Junioru NACIONĀLĀS PLUDMALES VOLEJBOLA IZLASES (puiši)

Junioru NACIONĀLĀS PLUDMALES VOLEJBOLA IZLASES (puiši)

Vārds Dz. gads Klubs
Olivers Bulgačs 2004 U-18 / O-Sands/RVS
Dāvis Teteris 2004 U-18 / O-Sands/RVS
Bruno Bulgačs 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Kristaps Naglis 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Hugo Straustiņš 2004 U-18 / O-Sands/RVS
Ernests Puškundzis 2004 U-18 / Beach Box Gepardi
Artjoms Meļohims 2005 U-18 / Beach Box Gepardi
Dāvids Tatarincevs 2005 U-18 / Beach Box Gepardi
Kristians Fokerots 2005 U-18 / MSĢ
Gustavs Auziņš 2005 U-18 / MSĢ
Toms Liepa 2004 U-18 / MSĢ
Džonatans Baumanis 2004 U-18 / MSĢ
Artūrs Pastars 2006 U-18 / Beach Arena
Ģirts Puriš 2006 U-18 / Beach Arena
Roberts Raitums 2005 U-18 / Beach Arena
Oskars Kilks 2006 U-18 / O-Sands/RVS
Markuss Maculēvičs 2006 U-18 / O-Sands/RVS
Ansis Dobelis 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Jānis Dobelis 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Viesturs Mekšs 2006 U-18 / O-Sands/RVS
Aivis Blekte 2006 U-18 / O-Sands/RVS
Robins Zaščerinskis 2006 U-18 / O-Sands/RVS
Patriks Orups 2007 U-18 / O-Sands/RVS
Ralfs Andrejevs 2007 U-18 / O-Sands/RVS
Sandis Bērziņš 2003 U-20 / O-Sands/RVS
Markuss Graudiņš 2003 U-20 / O-Sands/RVS
Leo Saulītis 2003 U-20 / O-Sands/RVS
Reinis Andersons 2003 U-20 / O-Sands/RVS
Reinis Rorbaks 2003 U-20 / O-Sands/RVS
Kārlis Ābelītis 2003 U-20 / MSĢ
Dāvis Storķis 2003 U-20 / MSĢ
Eduards Stieģelis 2003 U-20 / MSĢ
Ralfs Namiķis 2002 U-20
Hugo Verlis 2003 U-20 / O-Sands/RVS
Artūrs Rinkēvičs 2001 U-22 / Beach Box Gepardi
Ardis Bedrītis 2000 U-22 / Beach Box Gepardi
Rūdolfs Stankēvičs 2001 U-22 / Beach Box Gepardi
Roberts Kļaviņs 2000 U-22 / MSĢ
Ēriks Muižnieks 2001 U-22 / Beach Box Gepardi
Valērijs Farbtuhs 2002 U-22 / Beach Box Gepardi
Verners Kļaviņš 2003 U-20 / MSĢ
Kristiāns Jānis Tīsis 2003 U-20 / MSĢ
Klāvs Vilde 2003 U-20 / MSĢ
Kaspars Kronbergs 2004 U-20 / MSĢ
Grigorijs Smagars 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Viesturs Pastars 2003 U-20 / MVS
Dāgs Gustavs Garančs 2006 U-20 / MVS
Mārcis Sarmulis 2002 U-20 / Beach Arena
Ernests Gūtmanis 2005 U-18 / Engures sportam
Krišs Liepiņš 2005 U-18 / Engures sportam
Ričards Jurciņš 2004 U-18 / Engures sportam
Mikus Semeneņa 2003 U-20 / Engure sportam
Edvīns Viguls 2004 U-18 / VK Lotos Augšdaugava DBT
Sandis Vilcāns 2003 U-20 / VK Lotos Augšdaugava DBT
Artems Petrovs 2003 U-20 / VK Lotos Augšdaugava DBT
Marks Samuiļenko 2004 U-18 / VPVK Bloks
Dāvis Martins Vēvers 2003 U-20 / Cēsu pilsētas Sporta skola, Siguldas VĢ
Daniels Žukovskis 2004 U-20 / Cēsu pilsētas Sporta skola, Siguldas VĢ
Reinis Vasiļevskis 2004 U-18 / Cēsu pilsētas Sporta skola, Siguldas VĢ
Mārtiņš Konošonoks 2002 U-20 / Daugavpils Sporta skola
Rodrigo Pundurs 2002 U-20 / Bauskas BJSS
Roberts Smilga 2003 U-20 / Bauskas BJSS
Vārds Amats
Lauris Iecelnieks Galvenais treneris
Atvars Vilde Galvenā trenera asistents
Aleksandrs Solovejs Galvenā trenera asistents
Andris Krūmiņš Galvenā trenera asistents
Rihards Finsters Galvenā trenera asistents
Vladimirs Obodovs Galvenā trenera asistents

Ziņas

U-18 vecuma grupas Latvijas pludmales volejbola dueti startē EEVZA rīkotajās sacensībās Viļņā

No 26. – 28. jūlijam Lietuvas pilsētā Viļņā, Austrumeiropas volejbola zonalā asociācija (EEVZA) rīko pludmales volejbola sacensības U-18 vecuma grupas jauniešiem, kurā piedalās 8 Latvijas komandas. Kopumā turnīrā savu dalību pieteikušas 25 komandas no kurām 13 meiteņu un 12 puišu konkurencē, pārstāvot 3 valstis – Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Diemžēl citu valstu pārstāvji turnīrā nepiedalīsies.