Junioru NACIONĀLĀS PLUDMALES VOLEJBOLA IZLASES (meitenes)

Vārds Dz. gads Klubs
Kate Vasiļjeva 2004 U-18 / Ruukki
Elīza Dreimane 2004 U-18 / Ruukki
Terēze Estere Grants 2004 U-18 / Beach Box Gepardi
Rēzija Mazure Mago 2004 U-18 / MSĢ
Zaiga Kalvāne 2004 U-18 / PPVK
Deniela Konstantinova 2005 U-18 / PPVK
Amanda Regute 2005 U-18 / Beach Box Gepardi
Elīza Līva Kalniņa 2004 U-18 / MVS
Anna Rīta 2006 U-18 / MVS
Kitija Martini-Ādamsone 2005 U-18 / PPVK
Anete Pundure 2005 U-18 / PPVK
Marika Klaucāne 2004 U-18 / PPVK
Māra Blaka 2005 U-18 / PPVK
Sanija Bērziņa 2006 U-18 / O-Sands/RVS
Keita Leinasare 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Amanda Zālīte 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Ance Celma 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Odrija Žozī Vīka 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Vlada Koroļova 2005 U-18 / Beach Arena
Larisa Tomiļina 2005 U-18 / Beach Arena
Evija Giela 2005 U-18 / Beach Arena
Heilija Keirāne 2005 U-18 / Beach Arena
Renāte Kruklīte 2006 U-18 / Beach Arena
Enija Rumaka 2006 U-18 / Beach Arena
Līva Ēbere 2007 U-18 / Beach Arena
Agnese Grīnberga 2007 U-18 / Beach Arena
Bonija Runce 2007 U-18 / Beach Arena
Marta Gintere 2007 U-18 / Beach Arena
Katrīna Benediktova 2004 U-18 / PPVK
Ance Kļaviņa 2004 U-18 / PPVK
Tīna Valerta 2005 U-18 / PPVK
Evelina Krieva 2006 U-18 / PPVK
Emīlija Jaundzeme 2007 U-18 / PPVK
Anete Namiķe 2002 U-20 / Beach Box Gepardi
Varvara Brailko 2002 U-20 / Beach Box Gepardi
Krista Paegle 2002 U-20 / Ruukki
Anija Ozoliņa 2003 U-20 / VPVK Bloks
Alise Muravjova 2003 U-20 / PPVK
Katrīna Lukstiņa 2003 U-20 / Beach Box Gepardi
Beāte Liepājniece 2003 U-20 / VPVK Bloks
Kristīne Briede 2001 U-22 / Ruukki
Elīna Kurtiša 2005 U-18 / Engures sportam
Linda Kurtiša 2005 U-18 / Engures sportam
Līva Vāvere 2004 U-18 / Smiltenes BJSS
Līva Eglīte 2005 U-18 / Talsu novada sporta skola
Emīlija Katrīna Jumiķe 2005 U-18 / O-Sands/RVS
Ance Upeniece 2001 U-22 / O-Sands/RVS
Vanesa Grosberga 2001 U-22 / O-Sands/RVS
Gita Vītola 2005 U-18 / -
Jekaterīna Ņikitina 2002 U-20 / Beach Arena
Evelīna Vītola 2007 U-18 / Beach Arena
Karlīna Kazāka 2007 U-18 / Beach Arena
Anastāsija Postnova 2003 U-20 / MSĢ
Beatrise Barone 2003 U-20 / Beach Arena
Elīza Isajeva 2001 U-22 / Latvijas Pludmale
Vārds Amats
Aigars Birzulis Galvenais treneris
Atvars Vilde Galvenā trenera asistents
Aleksandrs Solovejs Galvenā trenera asistents
Andris Krūmiņš Galvenā trenera asistents
Rihards Finsters Galvenā trenera asistents
Vladimirs Obodovs Galvenā trenera asistents