P O T C P S Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Jaunumi

Egleskalns iekļūst Līgas kausa pusfinālā, zalcburgietes joprojām bez zaudējumiem

Ziņas

Egleskalns iekļūst Līgas kausa pusfinālā, zalcburgietes joprojām bez zaudējumiem

Kamēr Krievijas un Čehijas čempionāti ir apturēti Covid-19 epidēmijas dēļ, Grieķijas Līgas kausa pusfinālā iekļuva Hermans Egleskalns, bet Austrijas meistarsacīkstēs arī pēc četrām kārtām tikai uzvaras ir Ingrīdas Šveigeres un Ineses Raciņas pārstāvētajai Zalcburgas komandai.

LVF biroja darba laiks

No 17. oktobra LVF birojs strādā attālināti.

Divas uzvaras Baltijas līgā sievietēm RVS/LU, divi zaudējumi – VK “Jelgava”/LLU

Līdz šim abās spēlēs uzvarējušās VK “Jelgava”/LLU volejbolistes sestdien Baltijas Sieviešu volejbola līgas (BSVL) spēlē piekāpās RSU/MVS vienībai, bet svētdien – līgas čempionēm RVS/LU, kas pie otras uzvaras tika mačā ar Daugavpils VK “miLATss”. Savukārt daugavpilietes svētdien atspēlējās no divu setu deficīta pret RSU/MVS.

“Credit24” meistarlīgā Jēkabpils volejbolisti otro reizi sezonā uzvar jūrmalniekus

“Credit24” meistarlīgas sezonu ar vēl divām uzvarām nedēļas nogalē turpināja SK “Jēkabpils Lūši” volejbolisti, kas savā laukumā vispirms pēdējo gadu Latvijas “klasikā” piecos setos pieveica “RTU Robežsardze”/“Jūrmala” vienību, bet svētdien trijos setos apspēlēja VK “Biolars”/”Jelgava” komandu.

Klasika nedēļas nogalē: Jēkabpils un Jūrmalas komandas “Credit24” meistarlīgā, RVS/LU un “Jelgava”/LLU BSVL

Sestdien otro savstarpējo spēli šajā sezonā “Credit24” meistarlīgas ietvaros aizvadīs pēdējo sezonu divi spēcīgākie Latvijas klubi, Jēkabpilī tiekoties SK “Jēkabpils Lūši” un RTU ”Robežsardze”/”Jūrmala” komandām. Dienu vēlāk tāda pati cīņa būs Baltijas Sieviešu volejbola līgā (BSVL), RVS/LU uzņemot “Jelgava”/LLU vienību.

Covid-19 dēļ atceltas tradicionālās jauniešu Baltijas kausa sacensības volejbolā

Otrdien pieņemto jauno Covid-19 ierobežojumu dēļ, kas būs spēkā no 17. oktobra līdz 6. novembrim, nenotiks tradicionālā Baltijas kausa izcīņa volejbolā, kas jauniešu izlasēm tiek rīkotas skolēnu rudens brīvlaikā.

Jaunatnes treneru kursi notiks tiešsaistē

Informējam, ka Jaunatnes treneru kursi, kuri bija paredzēti 21.-22.oktobrī, notiks tiešsaites platformā, nevis Rīgas Volejbola skolā, kā bija paredzēts iepriekš. Lektoru sastāvs paliek nemainīgs, nedaudz ir mainīta programma.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv