P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5

Jaunumi

Jūrmalas Gada balva sportā 2019

Ziņas

Jūrmalas Gada balva sportā 2019

Ceturtdien, 12. decembrī, Jūrmalā apbalvoti 2019. gada labākie sportisti. Jūrmalas "Gada sportistu" balvas saņēma pludmales volejboliste Tīna Laura Graudiņa un ūdens motosportists Nikita Lijcs.

VK Ezerzeme/ DU sarūpē pārsteigumu Latvijas Kausa 1/4 finālā

Interesanta cīņa norisinājās ceturtdienas vakarā Daugavpilī. Atbildes spēlē starp VK Ezerzeme/DU un OC Limbaži/ MSĢ uzvaru svinēja šīs spēles mājinieki VK Ezerzeme/DU, pieveicot pretiniekus ar rezultātu 3-1.

Vēlies pamēģināt ko jaunu, iepazīt dažādus cilvēkus , kultūras un valstis?

Ja Tavs hobijs ir volejbols, Tu esi sapņojis apskatīt dažādas valstis un iepazīt dažādus cilvēkus, atrasties īpaši tuvu volejbola oficiālajām sacensībām, tad tiesnešu seminārs ir īstā vieta, kur tev jāierodas 21.decembrī!

Tartu un “Lūšiem” čempionu cīņa, jelgavniecēm – medaļu tests

Tuvojoties Latvijas Kausa izšķirīgajām spēlēm, mazāk, nekā ierasts, maču būs Baltijas mērogā.

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas Kausa fināliem, ienākumus ziedos volejbola veterāniem

No šodienas var iegādāties biļetes uz Latvijas Kausa fināliem volejbolā! 22. decembrī Daugavas Sporta namā sieviešu fināls sāksies plkst. 15.00, bet vīrieši uzvarētāju noskaidros plkst. 18.00. Ieeja uz U-19 meiteņu un zēnu fināliem - bez maksas!

Latvijas kausā vīriešiem kļūs zināmi pusfinālisti, sievietēm – pirmā fināliste

Sīvākais Latvijas kausa ceturtdaļfināla mačs vīriešiem šonedēļ gaidāms Daugavpilī, bet sievietēm divās spēlēs pirmo finālisti noskaidros RSU/MVS un RVS komandas.

Sākusies balsošana par 2019. gada volejbolistiem, pludmales volejbolistiem un komandām

Sākot ar 10. decembri ikviens tiek aicināts balsot par, viņaprāt, 2019. gada labāko, populārāko un titula cienīgāko kandidātu 7 kategorijās.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv