P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Jaunumi

PIESAKIES KURSIEM

Ziņas

PIESAKIES KURSIEM

Piesakies Jaunatnes volejbola treneru kursiem! No 19. marta līdz 20. martam Rīgas Volejbola skolā!

Trīs Latvijas cerības “Credit24” Meistarlīgas ceturtdaļfinālos

“Credit24” Meistarlīgas ceturtdaļfinālā SK “Jēkabpils Lūši” uz priekšu dzīs līdzjutēji, RTU/”Robežsardze” balstīs spēli uz servju artilēriju un bloku, bet VK “Biolars”/Jelgava pretiniekiem jācer uz servi, serves uzņemšanu un aizsardzību.

PIENA SPĒKA kausa izcīņa volejbolā Latvijas skolās turpina iepriecināt

Nedēļā no 17. februāra līdz 22. februārim Latvijas vispārizglītojošo skolu PIENA SPĒKA kausa volejbolā sacensības notika Balvos, Jēkabpilī, Jūrmalā, Daugavpilī, Cēsīs, Barkavā un Dundagā.

Krastiņš cīnās par Ukrainas kausu, Egleskalns notur līderpozīcijas

Čempionu līgas sezonu ar uzvaru pabeidza Egleskalns, klubam neiekļūstot ceturtdaļfinālā. Ukrainā nedēļu mijā izšķirīgās cīņas Ukrainas kausā būs Krastiņa trenētajam Ļvivas klubam.

Par Nacionālās Līgas pamatturnīra uzvarētājiem kļūst VK Ezerzeme

Nedēļas nogalē norisinājās pēdējās un izšķirošās pamatturnīra spēles vīriešu komandām, kas sadalīja vietas kopvērtējuma tabulā gan augstākās, gan zemākās grupas konkurencē.

Latvijas volejbolisti “Credit24” Meistarlīgā noskaidro ceturtdaļfināla pāru pretiniekus

Pēc pēdējām “Credit24” Meistarlīgas pamatturnīra spēlēm svētdien kļuva zināms, ka SK “Jēkabpils Lūši” ceturtdaļfinālā tiksies ar “Parnu VK”, RTU/”Robežsardzes” puiši spēlēs ar Tallinas “Selver”, bet VK “Biolars”/Jelgava pretinieki būs pamatturnīra uzvarētāja “Saaremaa VK”.

Baltijas līgā sievietēm būs jaunas čempiones – RVS izslēdz Alītas klubu

No trim ceturtdaļfināla dueļiem Baltijas līgā ar Latvijas komandu – RVS, VK “Jelgava”/LLU un VK “miLATss” – līdzdalību kā uzvarētājas finālčetriniekā iekļuva rīdzinieces.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv