VĪRIEŠU NACIONĀLĀ IZLASE 2021

VĪRIEŠU NACIONĀLĀ IZLASE 2021

Vārds Dz. gads Klubs
Deniss Petrovs 1986 ASK Nizhniy Novgorod, Krievijas Superlīga
Edvīns Skrūders 1997 Bukarestes Titans ASE, Rumānijas čempionāts
Renārs Pauls Jansons 2002 Lindemans Aalst, Beļģijas čempionāts
Romāns Saušs 1989 Helios GRIZZLYS Giesen, Vācijas Bundeslīga
Patriks Pinka 2001 RTU/Robežsardze Jūrmala, CREDIT24 Meistarlīga
Jānis Jansons 2000 APOEL Nicosia, Kipras čempionāts
Deniss Pavlovs 2002 RTU/Robežsardze Jūrmala, CREDIT24 Meistarlīga
Atvars Ozoliņš 1998 Frejus Var Volley, Francijas Pro B līga
Hermans Egleskalns 1990 Olympiacos CFP, Grieķijas čempionāts
Edvarts Buivids 1993 Lindaren Volley Luzern, Šveices NLA
Kristaps Šmits 1998 Raision Loimu, Somijas Meistarlīga
Toms Švans 1993 Parnu VC, CREDIT24 Meistarlīga
Zigurds Adamovičs 1998 Jēkabpils Lūši, CREDIT24 Meistarlīga
Vladislavs Blumbergs 1999 Jēkabpils Lūši, CREDIT24 Meistarlīga
Ingars Ivanovs 1987 VK Ezerzeme/DU, CREDIT24 Meistarlīga
Dmitrijs Špakovs 2002 RTU/Robežsardze Jūrmala, CREDIT24 Meistarlīga
Ēriks Voroņko 1990 Jēkabpils Lūši, CREDIT24 Meistarlīga
Kristaps Platačs 1999 Kladno Volejbal, Čehijas Ekstralīga
Markuss Cielavs 1999 Karelian Hurmos, Somijas Meistarlīga
Roberts Kļaviņš 2000 RTU/Robežsardze Jūrmala, CREDIT24 Meistarlīga
Kristers Dardzāns 2001 SIR Safety Perugia, Itālijas A1 līga
Gustavs Freimanis 2002 Prisma Taranto Volley, Itālijas A1 līga
Gustavs Auziņš 2005 OC Limbaži/MSĢ, CREDIT 24 Meistarlīga
Jānis Eduards Medenis 2000 Jēkabpils Lūši, CREDIT24 Meistarlīga
Pāvels Jemeļjanovs 1997 Jēkabpils Lūši, CREDIT24 Meistarlīga
Jēkabs Dzenis 2000 RTU/Robežsardze Jūrmala, CREDIT24 Meistarlīga
Artems Petrovs 2003 VK Ezerzeme/DU, CREDIT24 Meistarlīga
Vārds Amats
AVO KEEL GALVENAIS TRENERIS
GUNTIS ATARS TRENERIS
AUSTRIS ŠTĀLS TRENERIS
TOMS ZVONKOVS FIZIOTERAPEITS
RAIGO KOODRES FIZSIKĀS SAGATAVOTĪBAS TRENERIS
LOLITA KALNIŅA HAVRANEKA ĀRSTE
INGA BEIZAKA MASIERE
KARL EERIK EISENSCHMIDT STATISTIĶIS
ARTURS VITKOVSKIS MENEDŽERIS

Ziņas

Petrovs svin divas uzvaras Krasnojarskā

Deniss Petrovs ar diviem panākumiem Krasnojarskā pret “Jeņisej” veiiksmīgi uzsācis 2021. gada sacensības Krievijā. Pa zaudējumam Tomam Vanagam Čehijā, Jānim Jansonam Kiprā un Enijai Bidzānei Francijas pēc spēka otrajā līgā.

Avo Kēls izvirzīts starp 3 kandidātiem uz gada trenera balvu Igaunijā

Igaunijas Olimpiskā komiteja (EOK) paziņoja oficiālos kandidātus “Gada sportista un Gada trenera balvai, kuru vidū ir arī Latvijas vīriešu volejbola izlases galvenais treneris Avo Kēls. Uzvarētājus paziņos šovakar plkst. 19.30 “Kanal 2” raidījumā "Gada sporta zvaigznes 2020".

Petrovs ar ASK izcīna vienu punktu divos mačos pret “Fakel”

Divās spēlēs pirms Ziemassvētkiem ar Novijurengojas “Fakel” Latvijas izlases cēlāja Denisa Petrova pārstāvētā Ņižņijnovgorodas ASK tika pie viena punkta turnīra tabulā, bet Pekmans Francijas otrajā līgā Martigas komandas zaudējumā laukumā nedevās.

Noteikti Latvijas gada labākie volejbolisti un pludmales volejbolisti

Volejbola speciālistu, žurnālistu un līdzjutēju balsojumā noteikti 2020. gada balvu ieguvēji volejbolā un pludmales volejbolā, bet vēl četras balvas savus īpašniekus atradušas volejbola profesionāļu vērtējumā.

Buivids Šveicē sakrāj 14 punktus, uzbrūkot ar 81% efektivitāti

Vienā no divām uzvarām Šveicē Buivids pielika roku ar 14 punktiem, uzbrūkot ar fantastisku efektivitāti 81%. Pa uzvarai svinēja “čehi” Vanags trijās spēlēs un Dolotova – divos mačos.

Latvijas volejbola izlasēm 2021. gada Eiropas līgā principiāli dueļi ar igauņiem

2021. gada Eiropas līgas sacensībās gan Latvijas vīriešu, gan sieviešu izlase tiksies ar kaimiņiem igauņiem. Vīrieši Eiropas Zelta līgā grupā spēlēs arī ar Beļģiju un Spāniju, bet sievietes Sudraba līgā – arī ar labi pazīstamo Bosniju un Hercegovinu, kā arī Portugāli.

Buividam 23 punkti Šveicē pret savu iepriekšējo klubu, Čehijā Vanagam piektā uzvara pēc kārtas

Piekto uzvaru pēc kārtas Čehijā svinēja Vanags, pa rezultatīvai spēlei Šveicē un Francijas otrajā līgā aizvadīja attiecīgi Buivids un Pekmans, Kiprā vēsturiskā mačā zaudējumu cieta APOEL ar Jansonu ierindā, divi panākumi Austrijā Zalcburgas komandai ar Šveigeri un Raciņu ierindā, viens Čehijā – Dolotovai, bet atļauju atsākt treniņus beidzot saņēma “grieķis” Egleskalns.

SK “Jēkabpils Lūši” atgriežas tukšā, bet kā spēlēm bagātākā komanda līgā

“Credit24” meistarlīgā ar diviem zaudējumiem no izbraukuma Tallinā atgriezās SK “Jēkabpils Lūši” volejbolisti, kļūstot par spēlēm bagātāko komandu visā līgā.

Latvijas volejbola izlases pieteiktas 2021. gada Eiropas līgas sacensībām

Lai krātu starptautisko spēļu pieredzi un turpinātu vīriešu un sieviešu valstsvienību progresu, vīriešu un sieviešu izlases pieteiktas 2021. gada Eiropas līgas sacensībām.

Šodien sākas balsošana par Latvijas gada volejbolistiem

Otrdien tīmekļa vietnē volejbols.lv un delfi.lv piecās kategorijās sācies balsojums par 2020. gada Latvijas Gada volejbolistiem un pludmales volejbolistiem. Vēl četru balvu ieguvējus noteiks Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Petrovs Krievijā izcīna punktu pret līderi pasaules grandu Kazaņas "Zenit", divas uzvaras Čehijā Vanagam

Punkts turnīra tabulā jau otro nedēļu pēc kārtas Krievijā tika Petrovam, kura komanda tikai piecos setos piekāpās čempionāta līderei no Kazaņas. Divas uzvaras Čehijā tika Vanagam, tāpat divas Ukrainā – Krastiņa trenētajam Ļvivas klubam, bet kārtējo uzvaru Austrijā svinēja Zalcburgas komanda ar Šveigeri un Raciņu ierindā.

Latvijas Volejbola federācija vienojas par ilgtermiņa sadarbību ar Latvijas Universitāti

Par sadarbību volejbola jomā topošajā Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskajā centrā Pārdaugavā 1. decembrī vienojās LU un vairāku sporta spēļu federācijas Latvijā, kuru vidū ir arī Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Latvijas volejbolam jauna vizuālā identitāte

Šodien, 2020.gada 4. novembrī, Latvijas Volejbola federācija (LVF) volejbola kopienai, medijiem un plašākai sabiedrībai prezentēja jauno Latvijas volejbola vizuālo identitāti, kas izstrādāta, respektējot sporta veida ilggadējās tradīcijas, bet vienlaikus precīzāk simbolizē volejbola vērtības un atbilst mūsdienu sporta popularizēšanas prasībām.

Egleskalns atzīts par pirmās kārtas vērtīgāko spēlētāju, Deniss Petrovs atsāk Krievijas čempionātu

Grieķijā ar 30 gūtajiem punktiem par pirmās kārtas vērtīgāko spēlētāju atzīts Hermans Eglekalns, Somijā latviešu pārstāvēto komandu trijās uzvarās pirmoreiz šosezon visu maču laukumā aizvadīja Markuss Cielavs, Krievijā atkal spēlēja Deniss Petrovs, Šveicē, Edvarts Buivids iekarojis vietu pamatsastāvā, bet Austrijā pirmo neveiksmi sezonas piecos mačos cieta Ingrīdas Šveigeres un Ineses Raciņas vienība.

Jūrmalas komanda “Credit24” meistarlīgā pārbaudīs izlases kandidātus Pērnavā, bet BSVL RVS/LU iepriekšējās sezonas finālistu cīņā uzņems “TalTech”/“Tradehouse”

Vīriešiem “Credit24” meistarlīgā uz Igauniju atkārtoti dosies jūrmalnieki un jelgavnieki. VK “Biolars”/” Nedēļas nogalē “Credit24” meistarlīgā pie Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera vadītās un triju izlases dalībnieku pārstāvētās “Parnu VK” ciemos dosies VK “Biolars”/”Jelgava” un “RTU Robežsardze’’/’’Jūrmala”. Savukārt Baltijas Sieviešu volejbola līgā (BSVL) Andreja Odinokova trenētā līgas čempione

Saušam 20 punkti uzvarā Somijā, Buividam priekšā cīņa ar trīskārtējiem Čempionu līgas uzvarētājiem no Trentino

Somijā rezultatīvi uzvarā nospēlēja Romāns Saušs, savācot 20 punktus, Francijas ProB līgā 22 punkti Reinim Pekmanam, bet Edvarta Buivida pārstāvētajai Amrisvilas vienībai šonedēļ bez spēles Šveices čempionātā arī Čempionu līgas spēles pašu mājās, eksaminatoru lomā uzstājoties Maskavas “Dinamo” un Trentino “Itas”.

Egleskalns iekļūst Līgas kausa pusfinālā, zalcburgietes joprojām bez zaudējumiem

Kamēr Krievijas un Čehijas čempionāti ir apturēti Covid-19 epidēmijas dēļ, Grieķijas Līgas kausa pusfinālā iekļuva Hermans Egleskalns, bet Austrijas meistarsacīkstēs arī pēc četrām kārtām tikai uzvaras ir Ingrīdas Šveigeres un Ineses Raciņas pārstāvētajai Zalcburgas komandai.

Petrovs ar uzvaru sāk sezonu Krievijā, Austrijā vadībā latviešu pārstāvētais Zalcburgas klubs

Krievijas čempionātā Latvijas izlases cēlājs Deniss Petrovs palīdzējis Ņižņijnovgorodas ASK uzvarēt piecu setu trillerī, kurā pēdējā setā panākums svinēts 36 minūšu cīņā ar 28:26, bet Austrijas sieviešu čempionāta galvgalī pēc divām kārtām ir Ingrīdas Šveigeres un Ineses Raciņas pārstāvētā Zalcburgas komanda.

Sauša pārstāvētā Sastamalas “VaLePa” aizsāk Latvijas volejbolistu Eiropas kausu sezonu

Čempionu līgas pirmajā grupu turnīrā Latvijas izlases volejbolista Romāna Sauša pārstāvētā Somijas komanda Sastamalas “VaLePa” ierindojās otrajā vietā un sezonu turpinās CEV kausā.

Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība sagaidīta mājās

Pirmdienas vakarā Latvijas vīriešu volejbola izlase pēc dienu garas ceļošanas tika sagaidīta Rīgā. Kā jau iepriekš ziņots, svētdienas vakarā Latvija ar pirmo vietu grupā noslēdza Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, izcīnot iespēju pēc 26 gadiem atkal spēlēt finālturnīrā.

Sagaidīsim Latvijas vīriešu volejbola izlasi kopā

Pēc ceļazīmes izcīnīšanas uz Eiropas čempionāta finālturnīru Latvijas vīriešu izlase mājās ar autobusu atgriezīsies 7. septembra vakarā. Mediju pārstāvji, radi, draugi un paziņas ir aicināti sagaidīt Latvijas vīriešu volejbola izlasi pie Sporta centra ‘’Mežaparks’’ ap plkst. 19.00 (pulcēsimies jau no 18.30).

Avo Kēls: “Man bija spēcīga vēlēšanās kopā ar Latviju iekļūt Eiropas čempionāta finālturnīrā. Tā bija mana vienīgā motivācija.”

Pēc uzvarētās spēles ar Kipru un vienlaikus ceļazīmes izcīnīšanas uz Eiropas čempionāta finālturnīru uz interviju varēja aicināt visus Latvijas izlases dalībniekus - kurš cīnījās laukumā, kurš nāca laukumā epizodiski, kurš palīdzēja komandai malā uzmundrinādams.

Latvijas volejbolisti pēc 25 gadu pārtraukuma kvalificējas Eiropas čempionāta finālturnīram

Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Kipras galvaspilsētā Nikosijā pēdējā cīņā pārspēja Kipras valstsvienību un otro reizi izlases vēsturē spēlēs finālturnīrā. Latvija pārspēja Kipru ar 3-0 (25:15, 25:21, 25:23).

KOMENTĀRI: Avo Kēls: “Nesanāca izpildīt uzdevumu vakardienas spēlē, domāju, ka tas sanāks šodien”

Pēc zaudējuma Spānijai vakardienas mačā komandas kapteinis Toms Švans uzteica pretinieku pirmā tempa spēlētājus un savus komandas biedrus, kas cīnījās no mača sākuma līdz galam.

Latvijas volejbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā zaudē Spānijai

Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Kipras galvaspilsētā Nikosijā arī otrajā cīņā piekāpās Spānijas valstsvienībai. Latvija zaudēja Spānijai ar 1-3 (25:27, 25:18, 26:28, 22:25).

KOMENTĀRI: Avo Kēls “Komanda spēlēja ļoti pārliecinoši.”

Pēc uzvaras piecos setos pār Moldovu Latvijas izlases panākumu komentēja Latvijas valstsvienības galvenais treneris Avo Kēls un jubilejas spēli aizvadījušais Ingars Ivanovs, kuram tas bija 50. oficiālais mačs izlases rindās. Latvija uzvarēja Moldovu ar 3-0 (25:22, 25:17, 25:22).

Latvijas volejbola izlase atkārtoti uzvar Moldovu

Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otro apli Kipras galvaspilsētā Nikosijā uzsāka ar uzvaru pār Moldovas valstsvienību. Latvija uzvarēja Moldovu ar 3-0 (25:22, 25:17, 25:22) un pavirzījās vēl soli tuvāk finālturnīram.

Deniss Petrovs kļūst par spēlēm bagātāko volejbolistu Latvijas volejbola izlasē

Šīs dienas spēlē pret Moldovu laukumā Latvijas izlases rindās pamatsastāvā dodas arī cēlājs Deniss Petrovs, aizvadot savu 66. oficiālo maču valstsvienības rindās un kļūstot par līdz šim spēlēm bagātāko Latvijas izlases spēlētāju.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmā apļa rezultatīvākais spēlētājs Atvars Ozoliņš uzvar arī izlases e-turnīrā

Kipras galvaspilsētā notiek ne tikai Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs volejbolā, bet arī cīņas NHL virtuālajos laukumos, piedaloties Latvijas volejbola valstsvienības dalībniekiem un pirmajā turnīrā uzvaru svinot Atvaram Ozoliņam.

Kamēr latvieši grauj Kipru, moldovieši uzdod rebusus

Otrdien pirmā apļa pēdējā spēlē Latvija pārliecinoši vinnēja mājiniekus, kamēr kārtis sajauca Moldova, uzvarot grupas favorītus spāņus. Pēc mača Latvijas vienības galvenais treneris Avo Kēls jau bija domās pie nākamās spēles - piektdien ar Moldovu, bet Romāns Saušs uzteica Latvijas komandas vienotību.

Latvijas volejbola izlase ar pārliecinošu uzvaru pār Kipru noslēdz kvalifikācijas turnīra pirmo apli

Igauņu speciālista Avo Kēla vadītā Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmo apli Kipras galvaspilsētā Nikosijā noslēgusi ar triju setu uzvaru pār mājiniekiem Kipras valstsvienību. Latvija pārspēja Kipru ar 3-0 (25:17, 25:16, 25:11).

KOMENTĀRI Avo Kēls: Otrajā setā latvieši uzbruka ar 60% efektivitāti, bet spāņi bija vēl labāki

Pēc Latvijas volejbolistu pirmdienas mača ar grupas favorīti Spāniju Latvijas rezultatīvākais spēlētājs Hermans Egleskalns minēja nepadošanos un cīnīšanos līdz galam, kā arī iekrišanu ar planējošajām servēm.

Latvijas volejbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra 1. apļa spēlē zaudē Spānijai

Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Kipras galvaspilsētā Nikosijā otrajā cīņā piekāpās Spānijas valstsvienībai. Latvija zaudēja Spānijai ar 1-3 (22:25, 21:25, 25:16, 18:25).

KOMENTĀRI: Pēc pirmās Latvijas vīriešu volejbola izlases spēles pret Moldovu, Avo Kēls savai komandai dotu 7-8 balles

Latvija pārspēja Moldovu ar 3-0 (25:10, 25:21, 25:20). Komentārus pēc spēles sniedza spēles rezultatīvākais spēlētājs Atvars Ozoliņš, kurš spēles laikā sakrāja 21 punktu un galvenais treneris Avo Kēls.

Latvijas vīriešu volejbola izlase ar uzvaru pār Moldovu sāk kvalifikācijas turnīru

Igauņu speciālista Avo Kēla vadītā Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru Kipras galvaspilsētā Nikosijā sākusi ar triju setu uzvaru pār Moldovas valstsvienību.

Latvijas vīriešu volejbola izlase dodas uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru Kiprā

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu igauņu speciālista Avo Kēla vadītā Latvijas vīriešu volejbola izlase devās uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru Kiprā.

Latvijas vīriešu volejbola izlase turpina gatavoties 14 volejbolistu sastāvā

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram vīriešu volejbola izlase turpinās gatavoties 14 volejbolistu sastāvā. Pusmēnesi pirms kvalifikācijas turnīra Latvijas izlases vadība teica paldies par darbu šovasar trim spēlētājiem, kuri attieksmes ziņā arī būtu pelnījuši vietu valstsvienības rindās startā Kiprā.

Latvijas vīriešu volejbola izlasei būs jāiztiek bez spēlēm ar Radomas klubu no Polijas

Gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram Kiprā, Latvijas vīriešu izlase volejbolā bez mačiem ar Igauniju bija paredzējusi aizvadīt divas pārbaudes spēles savā laukumā ar Polijas līgas septīto spēcīgāko klubu Radomas “Cerrad Enea Czarni”, taču noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ spēles ir atceltas.

Vīriešu volejbola izlase trešajā savstarpējā spēlē piekāpjas piecu setu cīņā

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien Tartu aizvadīja trešo no trim pārbaudes spēlēm pret Igaunijas valstsvienību, trešo reizi trīs dienu laikā piedzīvojot neveiksmi. Šodien mūsu vīri piekāpās saviem oponentiem ar rezultātu 2:3 (16:25, 20:25, 25:23, 25:17, 11:15).

Vīriešu volejbola izlase arī otrajā pārbaudes spēlē atzīst igauņu pārākumu

Latvijas vīriešu volejbola izlase šovakar Igaunijas pilsētā Tartu aizvadīja otro no trim pārbaudes spēlēm pret Igaunijas valstsvienību, piedzīvojot zaudējumu trīs setos – 0:3 (23:25, 17:25, 20:25). Rīt abas komandas tiksies vēlreiz

Latvijas volejbola izlase pārsteidz igauņus pirmajā setā, taču piekāpjas Veru ar 1-3

Latvijas valstsvienība ceturtdien pirmajā pārbaudes spēlē ar Igaunijas izlasi rādīja saturīgu sniegumu, uzvarot pirmajā setā un līdz seta beigām neļaujot atslābt igauņiem pārējos setos.

Latvijas vīriešu volejbola izlase dodas uz pārbaudes spēlēm ar igauņiem

Ar 16 volejbolistiem sastāvā, mājās paliekot Tomam Švanam, Latvijas valstsvienība no 6. līdz 8. augustam Igaunijas dienvidu pilsētās aizvadīs trīs principiālas pārbaudes spēles ar šīs valsts izlasi.

Latvijas vīriešu volejbola izlase pārbaudīs spēkus cīnoties ar Polijas augstākās līgas klubu

Gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram Kiprā, Latvijas vīriešu izlase volejbolā bez mačiem ar Igauniju aizvadīs arī divas pārbaudes spēles savā laukumā, tiekoties ar Polijas “Plus” līgas klubu Radomas “Cerrad Enea Czarni”.

EČ kvalifikācijā pirmā spēle Latvijai ar Moldovu, tad – Spāniju un Kipru

Eiropas čempionāta atlases turnīra D grupas sacensības Kiprā 30. augustā atklās Latvijas – Moldovas mačs, bet vakarā tiksies mājinieki ar spāņiem. Nākamajā dienā Latvija spēkosies ar Spāniju, tad – Kipru.

Latvijas volejbola izlase vīriešiem augusta sākumā trīsreiz mēros spēkus ar igauņiem

Pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Kiprā, kas Latvijai plānots augusta beigās un septembra sākumā, Latvijas valstsvienība no 6. līdz 8. augustam Igaunijas dienvidu pilsētās Tartū un Verū aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar šīs valsts izlasi.

Atvars Ozoliņš nākamo sezonu spēlēs “Parnu VK"

Otrā tempa uzbrucējs Atvars Ozoliņš nākamsezon atgriezīsies “Credit24” meistarlīgas klubā “Parnu VK”, kur Latvijas volejbola izlases galvenā trenera igauņu speciālista Avo Kēla vadībā spēlēs kopā ar citiem valstsvienības kandidātiem Tomu Švanu un Kristapu Plataču.

Egleskalns par Pirejas “Olympiacos”: “šis bija pievilcīgākais gan finansiālā ziņā, gan ģimenei”

Latvijas volejbola izlases diagonālais uzbrucējs Hermans Egleskalns nākamsezon atkal spēlēs Grieķijas titulētākajā komandā Pirejas “Olympiacos”, kuras krāsas viņš iepriekš jau ir aizstāvējis.

Jaunie volejbolisti uzsākuši gatavošanos EČ kvalifikācijas turnīriem

Latvijas volejbola U-15 meiteņu un U-16 puišu izlases šonedēļ Rēzeknē aizvada pirmās nometnes, gatavojoties Eiropas čempionātu kvalifikācijas turnīriem. Pirmā pārbaude kaujas apstākļos izlasei būs jau oktobrī, kad abas izlases cīnīsies Baltijas kausa izcīņā.

Latvijas izlases kapteinis Švāns atgriežas Igaunijā, Caica klubs turpinās pastāvēt

Latvijas volejbolists Toms Švāns pievienojies Igaunijas klubam „Parnu”, kurā iepriekš aizvadīja trīs gadus. Savukārt Arta Caica šosezon pārstāvētā Igaunijas komanda „Saarema” paziņojusi, ka par spīti sarežģītajai situācijai un kluba prezidenta aiziešanai turpinās spēlēt arī nākamajā sezonā.

Jansons karjeru turpinās Kipras klubā Nikozijas APOEL

Latvijas izlases volejbolists Jānis Jansons pieņēmis lēmumu karjeru turpināt Kipras čempionāta klubā Nikozijas APOEL. Gados jaunajam cēlājam šī būs pirmā pieredze ārzemju klubā.

Vīriešu volejbola izlases treneru kolektīvu papildina Boriss Kolčins

Par vienu no Igaunijas volejbola speciālista Avo Kēla palīgiem Latvijas vīriešu volejbola izlasē kļuvis Boriss Kolčins, kuram jau iepriekš bijusi pieredze darbā ar Kēlu.

Pirmā nedēļa volejbolistiem ir pagājusi ieskriešanās režīmā

Pirmajā treniņu nedēļā Latvijas volejbola izlases treneri galveno uzmanību veltīja tam, lai dažādā kondīcijā esošos sportistus sagatavotu smagākam darbam nākamajās nedēļās. Sarunās ar izlases dalībniekiem – Kristapu Plataču, Ingaru Ivanovu un Edvīnu Skrūderu.

Gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijai volejbolā, uz izlasi uzaicināti 17 kandidāti

Latvijas vīriešu volejbola izlase ceļu uz savu otro Eiropas čempionāta finālturnīru sāks pirmdien, 1. jūnijā. Pirms pusmēneša Igaunijas speciālists Avo Kēls nosauca tos 27 volejbolistus, kas, viņaprāt, var būt noderīgi izlasei ja ne šajā atlases ciklā, tad jau tuvākajā nākotnē.

Egleskalnu Dienvidkorejas līgas draftā neizvēlas

Latvijas volejbola izlases diagonālais uzbrucējs Hermans Egleskalns šodien netika izvēlēts Dienvidkorejas volejbola līgas draftā. Līdz ar to nākamo sezonu viņš aizvadīs kādas citas valsts čempionātā.

Latvijas vīriešu izlases paplašinātajā kandidāšu sarakstā iekļauti 27 volejbolisti

Latvijas vīriešu volejbola izlases paplašinātajā kandidātu sarakstā valstsvienības galvenais treneris Avo Kēls pirms gatavošanās Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīra uzsākšanas iekļāvis 27 volejbolistus.

Volejbola un pludmales volejbola treniņi ir atļauti, ievērojot ierobežojumus

Publiskajā telpā jau izskanējusi informācija, kā sporta dzīve tiks regulēta no 12. maija.

Egleskalns iekļauts Dienvidkorejas līgas drafta sarakstā

Latvijas volejbola izlases diagonālais uzbrucējs Hermans Egleskalns šonedēļ tika iekļauts Dienvidkorejas volejbola līgas drafta dalībnieku sarakstā. Vai viņš nākamo sezonu aizvadīs šajā Tālo Austrumu zemē, uzzināsim pēc nedēļas.

CEV atceļ Eiropas Sudraba līgas sacensības, lemj par citiem volejbola pasākumiem

Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) paziņoja par “Maršala plānu” Eiropas volejbola atbalstam, kā arī viesa lielāku skaidrību par pārtraukto volejbola notikumu likteni un sacensībām nākotnē. Latvijas volejbolam būtiskākais ir šā gada Eiropas Sudraba līgas turnīru atcelšana.

Buivids nākamo sezonu aizvadīs Šveices spēcīgākajā klubā kā “pusīte”

Latvijas izlases spēlētājs Edvarts Buivids Šveicē nomainījis gan vienu “Lindaren” zīmola klubu pret otru, no Lucernas pārceļoties uz valsts spēcīgāko vienību “LINDAREN Volley Amriswil I”, gan pozīciju, nākamajai sezonai tiekot ņemtam komandā kā otrā tempa uzbrucējam/

Petrovam līgums ar Ņižņijnovgorodas ASK rokā arī nākamajai sezonai

Krievijā sezonu ar izcīnīto 11. vietu pabeidzis Latvijas izlases cēlājs Deniss Petrovs. Spēles pēc pamatturnīra koronavīrusa dēļ atcēla, līdz ar to ASK klubam nodrošinot vietu superlīgā. Savukārt spēlētājs Ņižņijnovgorodā jau pietauvojies arī nākamajai sezonai.

Egleskalnam pirmā vieta turnīra tabulā Francijā

Drīzumā varētu kļūt skaidrs, vai Francijas spēcīgāko līgu klubiem vēl būs jādodas laukumā 2019./2020. gada sezonā. Pagaidām pirmajā vietā ar pretenzijām uz spēlēšanu nākamajā sezonā ir Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras vienība.

Toms Vanags Čehijā pabeidzis “vēsā prāta” misija

Latvijas izlases dalībnieks Toms Vanags jau trešo sezonu aizvadīja Čehijā, otro – Odolena Vodas vienībā. Sezonas laikā bija doma pat par pusfinālu, bet pēc pāragri noslēgtā čempionāta koronavīrusa dēļ nākas secināt, ka “sezona beidzās nesākoties”.

Buivids Šveicē aizvadījis savu labāko sezonu ārzemēs

Edvartam Buividam panākumu līkne Šveicē strauji virzījās augšup, pirms pieteicās koronavīruss “Covid-19”.

Francijā Pro A čempionāts beidzies, Pro B spēlētāji sēž uz koferiem

Francijas spēcīgākajā vīriešu volejbola līgā Pro A sezona ir beigusies, Egleskalna pārstāvētajam Tūras klubam nodrošinot vietu Čempionu līgā arī nākamgad.

“Somiem” čempionāts beidzies bez medaļu sadales

Somijas līgās Latvijas volejbolistiem sezona koronavīrusa dēļ aprāpās tieši izšķirīgo notikumu priekšvakarā. Medaļas izsniegtas netika, bet trim latviešiem vīruss atņēma iespēju iekļūt spēcīgākajā līgā.

Krastiņš uzvar pamatturnīrā Ukrainā, gandrīz visās Eiropas valstīs spēles atceltas

Lielākajā daļā Eiropas valstu tāpat kā Latvijā volejbola sacensības ir atceltas vai pārceltas uz vēlāku laiku. Tikmēr Ukrainā Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas vienība ar trim uzvarām ir finišējusi pirmajā vietā pamatturnīrā.

“Francūži” izcīna punktus, Egleskalns cīnīsies par Francijas kausu

Aizvadītajā nedēļā visi četri latviešu pārstāvētie klubi divās spēcīgākajās līgās tika pie punktiem, Egleskalna pārstāvētajai Tūras vienībai saglabājot pirmo vietu Francijā.

Atvars Ozoliņš koronavīrusa skartajā Itālijā gaida Kēla telefona zvanu

Pirmā ilgākā iepazīšanās ar Itāliju Atvaram Ozoliņam kopā ar Kristapu Plataču bija 2017. gada decembrī.

Buivids iekļūst Šveices čempionāta pusfinālā, Krastiņš netiek pie Ukrainas kausa

Ar diviem panākumiem Šveices meistarsacīkšu pusfinālā iekļuva Buivida pārstāvētā Lucernas vienība.

Krastiņš cīnās par Ukrainas kausu, Egleskalns notur līderpozīcijas

Čempionu līgas sezonu ar uzvaru pabeidza Egleskalns, klubam neiekļūstot ceturtdaļfinālā. Ukrainā nedēļu mijā izšķirīgās cīņas Ukrainas kausā būs Krastiņa trenētajam Ļvivas klubam.

Volejbolisti Eiropas Sudraba līgas spēles aizvadīs Liepājā un Daugavpilī

2020. gada Eiropas Sudraba līgas mājas spēlēs gan Latvijas volejbolisti, gan volejbolistes aizvadīs ārpus galvaspilsētas, pa reizei iepriecinot Liepājas un Daugavpils līdzjutējus.

Caica pārstāvētā “Saaremaa VK” Spānijā paveic neiespējamo misiju

Aizvadītajā nedēļā panākumus Eiropas kausu izcīņās izcīnīja divas no trijām latviešu pārstāvētajām komandām, īpaši izceļoties Sāmsalas klubam, kurš CEV Izaicinājuma kausa ceturtdaļfinālā iekļuva pēc uzvaras viesos Spānijā.

Volejbolistam Tomam Švanam augsti mērķi gan Francijā, gan Latvijas izlasē

Latvijas volejbola izlases kapteinis Toms Švans šo sezonu aizvada Sennazēras klubā Francijas pēc spēka otrajā līgā.

Avo Kēls: “Spāņi ir favorīti, bet Moldovai uzdevums noteikti būs otrā vieta grupā”

Latvijas volejbola izlašu pretinieki Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīra grupās uzzināti, un pretinieku pētīšana, kandidātu vētīšana un gatavošanās cīņai par iekļūšanu labāko vidū var sākties.

Buivids kļūst par Šveices čempionāta pamatturnīra rezultatīvāko spēlētāju

Šveices čempionāta pamatturnīru ar septiņām uzvarām pēc kārtas pabeidza Lucernas volejbolisti, bet Buivids kļuva par meistarsacīkšu rezultatīvāko spēlētāju. Krievijā divās spēlēs pie punktiem tika Petrova pārstāvētā vienība, Francijā divas uzvaras izcīnīja Sauša pārstāvētā Setas komanda.

Zināmi pretinieki CEV Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram

Latvijas vīriešu volejbola izlase gaidāmajā 2021. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīrā ielozēta D apakšgrupā, kurā būs jāspēkojas ar Spānijas, Moldovas un Kipras valstsvienībām, vēsta Eiropas Volejbola konfederācija (CEV).

Egleskalnam Francijā līdz līderpozīcijām tikai punkts, Eiropas kausos trīs zaudējumi

Francijas čempionātā vairs tikai punkts līdz līderpozīcijām, ko ieņem Rennas klubs, pēc kārtējās uzvaras atlicis Hermana Egleskalna pārstāvētajai Tūras vienībai.

LVF prezidenta Jāņa Buka ziņojums LVF biedriem

Labdien, godātā volejbola saime! Esiet sveicināti olimpiskajā 2020. gadā!

“Credit24” Meistarlīgas otrā apļa labākie: Garklāvs, Adamovičs, Sorokins un Melnis

„Credit24” Meistarlīgā par otrā riņķa labākajiem spēlētājiem atzīti divi SK „Jēkabpils Lūši” spēlētāji – Zigurds Adamovičs un Dāvis Melnis, RTU/”Robežsardze” diagonālais spēlētājs Gatis Garklāvs un VK “Biolars”/Jelgava “pusīte” Ruslans Sorokins.

Egleskalnam Francijā pārtrūkst 10 uzvaru sērija, Krievijā favorītus pārsteidz Petrovs

Patīkamu pārsteigumu Krievijas čempionātā sagādāja Ņižņijnovgorodas ASK ar Denisu Petrovu ierindā, kas savā laukumā pārspēja vienu no labākajām valsts komandām Sanktpēterburgas “Zeņit”.

Egleskalnam divas uzvaras Francijā, rezultatīvākais savā komandā Toms Vanags

Tagad jau visās Eiropas valstīs atsākušies volejbola čempionāti, un divas uzvaras Francijā izcīnīja Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras vienība, tai skaitā pār līdervienību no Rennas. Par rezultatīvākajiem savā komandā kļuva Edvarts Buivids Šveicē un Toms Vanags Čehijā.

Latvijas vīriešu izlasei lielākais kāpums CEV rangā

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) jaunākajā izlašu rangā Latvijas vīriešu izlase pakāpusies par piecām vietām un ieņem 23. vietu, bet sieviešu izlase uz augšu tikusi par vienu vietu, dalot 30. vietu rangā.

Krastiņa trenētais klubs iekļūst Ukrainas kausa ceturtajā kārtā, uzvara Ozoliņam Itālijas 3. līgā

Buividam 17 punkti Šveices augstākajā līgā. Kā arī latviešu pārstāvētajiem sieviešu klubiem Austrijā un Somijā.

Latviešiem uzvaras Somijā un Šveicē, bet Krastiņa trenētajam klubam šonedēļ Ukrainas kausa spēles

Gadu latviešu “leģionāri” uzsāka ar Aivara Petruševica gūtiem 26 punktiem Somijas 1. līgā un Edvarta Buivida 21 gūto punktu Šveicē. Šonedēļ Krastiņa trenētā Ļvivas vienība Ukrainas kausa izcīņā plānojusi pārvarēt III kārtu.

Čempionu līgā panākumu svin Egleskalns, Krievijā par uzvaru pār favorītiem priecājas Petrovs

Deniss Petrovs sekmēja Ņižņijnovgorodas kluba svinības uzvarā pār trešās vietas īpašnieci Novijurengojas “Fakel”, un sekmīgas spēles latviešiem arī Čehijā, Itālijā, Somijā un Šveicē.

Aleksandrs Kudrjašovs ir gatavs savam trešajam kausam

“Biolars”/Jelgava komandai un Aleksandram Kudrjašovam Latvijas Kausa pusfinālā 21. decembrī Sporta namā “Daugava” būs visgrūtākais pretinieks – trīskārtējie Latvijas Kausa ieguvēji.

Abas Latvijas izlases spēlēs Eiropas Sudraba līgā

Latvijas vīriešu izlase nākamajā gadā startēs Eiropas Sudraba līgā, debiju Eiropas Sudraba līgā piedzīvos arī Latvijas sieviešu valstsvienība.

Eiropas kausu "sastrēgums" Latvijas volejbolistiem, Egleskalnam Francijā 27 punkti

Sešām latviešu pārstāvētajām komandām otro nedēļu pēc kārtas galvenās spēles dažādu rangu Eiropas kausu mačos.

Jūrmalas Gada balva sportā 2019 vairākiem Latvijas pludmales volejbolistiem

Ceturtdien, 12. decembrī, Jūrmalā apbalvoti 2019. gada labākie sportisti. Jūrmalas "Gada sportistu" balvas saņēma pludmales volejboliste Tīna Laura Graudiņa un ūdens motosportists Nikita Lijcs.

Vēlies pamēģināt ko jaunu, iepazīt dažādus cilvēkus , kultūras un valstis?

Ja Tavs hobijs ir volejbols, Tu esi sapņojis apskatīt dažādas valstis un iepazīt dažādus cilvēkus, atrasties īpaši tuvu volejbola oficiālajām sacensībām, tad tiesnešu seminārs ir īstā vieta, kur tev jāierodas 21.decembrī!

Latviešiem sekmīgas spēles pirms saspringtas nedēļas Eiropas kausos

Šonedēļ laukumā triju Eiropas kausu mačos dosies visas sešas latviešu pārstāvētās vīriešu volejbola komandas.

Egleskalnam četru uzvaru sērija, Šveicē rezultatīvs Buivids, bet Krastiņš vadībā Ukrainā

Latvijas volejbolistiem ārvalstīs aktīvā Hermana Egleskalna pārstāvētās Tūras komandas pakāpšanās uz trešo vietu Francijas čempionātā. Tagad būs jācīnās divās frontēs, jo šonedēļ klubam sākas arī CEV Čempionu līgas grupu turnīra sacensības.

Ar diviem uzvarētiem setiem Buividam un Platačam pietiek CEV Izaicinājuma kausa nākamās kārtas sasniegšanai

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Izaicinājuma kausa otro kvalifikācijas kārtu šonedēļ pārvarēja abi latviešu pārstāvētie klubi.

Buividam 35 punkti, Egleskalns tuvojas virsotnei, Petrovs atkal spēlē

Ražena aizvadītā nedēļa padevās Latvijas volejbolistiem ārvalstīs. Šveicē Edvarts Buivids guva 35 punktus.

Rezultatīvi uzvarās Egleskalns un Ozoliņš, Pekmaņa komanda pieveic Švana vienību, bet Ukrainā vadībā izvirzījies Krastiņa trenētais klubs

Francijas spēcīgākajā līgā Hermans Egleskalns “Tours Volley-Ball” uzvarā savā laukumā ar 3-0 (25:20, 25:20, 25:21) pār “Nice Volley-Ball” kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju, gūstot 18 punktus.

Sauša pārstāvētā Seta kļūst par līderi Francijā, Somijas kausa pusfinālā iekļūst divi latviešu pārstāvētie klubi

Otro uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Hermana Egleskalna pārstāvētā “Tours Volley-Ball”, kas savā laukumā ar 3-0 (25:23 25:13 25:22) pārspēja Ažaksjo klubu, gūstot otro uzvaru pēc kārtas. Egleskalns guva 13 punktus, no kuriem pa diviem – ar servi un blokā.

Aerify Recovery Technology atbalstīs volejbola izlases

Latvijas Volejbola federācija uzsāk sadarbību ar Latvijas uzņēmumu Aerify Recovery Technology, kas ļaus mūsu izlasēm profesionālāk veikt atjaunošanās procesus pēc dažādām izlašu spēlēm.

Zaudējums otrajā pārbaudes spēlē, pārbaudītas rezerves

Turpinot gatavošanos CEV Eiropas volejbola Zelta līgas turnīram, Latvijas volejbola vīriešu izlase atkārtoti tikās ar Baltkrievijas izlasi

Latvijas vīriešu volejbola izlase uzsākusi gatavošanos CEV Eiropas Volejbola Zelta līgai

6. maijā gatavošanos CEV Eiropas Volejbola Zelta līgas turnīram uzsākusi Latvijas vīriešu volejbola izlase. Galvenā trenera Avo Kēla vadībā izlases darbā ir iesaistīti 14 volejbolisti.

Vīriešu volejbola izlasei kandidātu sarakstā 26 spēlētāji

Pēc mēneša sāksies Latvijas vīriešu izlases volejbolā gatavošanās Eiropas Zelta līgas turnīram. Valstsvienības galvenais treneris Avo Kēls paplašinātajā izlases kandidātu sarakstā iekļāvis 26 volejbolistus.

Latvijas izlasi vadīs Avo Kēls un Inguna Minusa

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes sēdē apstiprināti pieaugušo izlašu treneri nākamajam Eiropas čempionāta ciklam. Latvijas izlasi vīriešiem turpinās vadīt Avo Kēls un sievietēm – Inguna Minusa.

Latvijas volejbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklu beidz ar uzvaru pār Izraēlu

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru ar uzvaru Jelgavā noslēguši Avo Kēla vadītie Latvijas izlases volejbolisti, Jelgavā četros setos uzvarot Izraēlu un grupā ierindojoties 3. vietā.

Novājinātā sastāvā Latvija viesos piekāpjas Igaunijai

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru ar zaudējumu trijos setos viesos turpinājuši Latvijas izlases volejbolisti, Tartu piekāpjoties Igaunijas valstsvienībai.

Latvijas volejbola izlases uzsāk gatavošanos EČ kvalifikācijas spēlēm

Latvijas vīriešu un sieviešu izlase volejbolā, šodien uzsāka nepilnu divu nedēļu garu sagatavošanās posmu gaidāmajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm.

Latvijas izlase spēlēs Eiropas Zelta līgā

Šodien Luksemburgā notikušajā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) apspriedē nolemts, ka nākamā gada Eiropas līgā Latvijas vīriešu izlase volejbolā startēs Eiropas Zelta līgā.

Sākas biļešu tirdzniecība uz Latvijas – Izraēlas spēli 9. janvārī

No šodienas var iegādāties biļetes uz Latvijas vīriešu izlases pēdējo spēli Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā Jelgavā. Spēle notiks 9. janvārī Jelgavā.

Sākas biļešu tirdzniecība uz Latvijas – Igaunijas spēli 6. janvārī Tartu

Kopš šodienas līdzjutēji var iegādāties biļetes uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli Latvija – Igaunija, kas 6. janvārī notiks Tartu.

Latvijas volejbolisti arī 2019. gadā spēlēs Eiropas līgā

Latvijas vīriešu izlase volejbolā pieteikta startam 2019. gada Eiropas līgā. Izloze 13. decembrī.

Vīriešu izlasei 21 kandidāts EČ kvalifikācijas spēlēm

Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris Avo Kēls publiskojis kandidātu sarakstu janvāra sākumā gaidāmajām divām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Igauniju un Izraēlu. Klāt nākuši divi talantīgi jaunie volejbolisti un libero.

Eiropas kausos šosezon startēs septiņi Latvijas volejbolisti

Šosezon kādā no sešiem Eiropas kausa izcīņas turnīriem spēlēs septiņi Latvijas volejbolisti. Prestižākajā Čempionu līgā vienā grupā ielozēta Hermana Egleskalna pārstāvētā „Tours VB” no Francijas un Borisa Kolčina vadītā Maskavas „Dinamo”.

Buivids un Kudrjašovs pievienojas Somijas Meistarlīgas klubam - “Kokkolan Tiikerit"

Šodien pirmo treniņu jaunajā klubā aizvadījis Edvarts Buivids un Aleksandrs Kudrjašovs. Viņi šosezon pārstāvēs “Kokkolan Tiikerit” no Somijas.

Uzvar igauņi, cerība paliek

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā zaudējumu savā laukumā piedzīvojuši Latvijas izlases volejbolisti, “gadsimta cīņā” “Arēnā Rīga” piekāpjoties Igaunijas valstsvienībai.

“Gadsimta spēle” Latvijai

Šodien Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē “Arēnā Rīga” tiksies Latvijas un Igaunijas volejbolisti. Kaimiņvalstu “gadsimta cīņā” abas valstsvienības gribēs izcīnīt pirmo uzvaru šajā atlases ciklā.

Latvijas volejbolistiem – pirmais treniņš „Arēnā Rīga”

Sestdien Latvijas volejbolisti aizvadīs pirmo treniņu spēļu vietā, kur dienu vēlāk notiks „gadsimta mačs”, - „Arēnā Rīga”. Tik lielā zālē šovasar Latvijas vilki vēl nav ne trenējušies, ne spēlējuši.

Igauņi pērk biļetes un brauc pēc uzvaras

Svētdien, 19. augustā, ilgi gaidītajā “gadsimta cīņā” “Arēnā Rīga” Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā tiksies Latvijas un Igaunijas volejbolisti. Mūsu ziemeļu kaimiņi apsolījuši nokrāsot tribīnes Igaunijas karoga krāsās un jau iegādājušies apmēram divus tūkstošus biļešu.

Latvijas volejbolisti Izraēlā piekāpjas mājiniekiem

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru ar zaudējumu Raananā šodien uzsākuši Latvijas izlases volejbolisti. Iespējas uzlabot pozīcijas turnīra tabulā būs jau svētdien - “gadsimta cīņā” “Arēnā Rīga” ar Igaunijas valstsvienību.

Šovakar Latvijas volejbolistiem misija Izraēlā

Pirmo Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli Raananā šodien aizvadīs Latvijas izlases volejbolisti. Izredzes galvenais treneris Avo Kēls vērtē kā 55:45.

Pirmais eksāmens Latvijas vilkiem – Izraēlā

Uz pirmo Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra maču šodien devušies Latvijas izlases volejbolisti. Trešdien spēle Raananā.

Latvijas volejbolisti vēlreiz uzvar Zviedriju

Pārbaudes spēles pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Latvijas vilki pabeidz ar uzvaru pār Zviedrijas izlasi – 3:1 (23, -22, 18, 20).

Latvijas vilki uzvar Zviedriju ar 3:1

Pirmajā draudzības spēlē Sporta namā “Daugava” starp Latvijas un Zviedrijas vīriešu izlasēm ar 3:1 (22, 23, -25, 22) pārāki bija Latvijas volejbolisti.

Volejbola izlasēm pēdējās pārbaudes spēles

Gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, 7. un 8. augustā Sporta namā “Daugava” Latvijas izlase volejbolā vīriešiem tiksies ar Zviedrijas izlasi, bet sieviešu izlase uzņems Dānijas valstsvienību.

Latvijas vilki devušies uz Portugāli

Līdz Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram volejbolā atlikušas nedaudz vairāk nekā divas nedēļas. Tajās Latvijas vilkus gaida piecas pārbaudes spēles, no kurām pirmās norisināsies 1., 2. un 3. augustā Portugāles pilsētiņā Vilaflorā.

Latvijas vilkus Rīgā varēs redzēt spēlējam 7. augustā

Kļuvuši zināms Latvijas vīriešu izlases pārbaudes spēļu kalendārs, gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram. Rīgā komandu varēs vērot Sporta namā “Daugava” 7. augustā spēlē ar Zviedrijas izlasi.

Latvijas vilki ziedo asinis un palīdz cilvēkiem

Latvijas izlases volejbolisti šodien pēc treniņa kopīgi devās uz Valsts asinsdonoru centra (VADC) mobilo autobusu pie Dailes teātra, lai ziedotu asinis, lai palīdzētu cilvēkiem, kam tas var glābt dzīvību. Viņi aicina arī citus sekot viņu paraugam.

Latvijas vilki “LIDO” pusdieno kopā ar mediju pārstāvjiem

Uz nedēļas jubilejas pusdienām gatavošanās posmā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm Latvijas izlases volejbolisti šodien Rīgā, Krasta ielas “LIDO” bija aicinājuši arī mediju pārstāvjus.

Latvija vilki nograuž maķedoniešus arī trešoreiz

Eiropas Sudraba līgas finālčetrinieka cīņas Skopjē Latvijas vīriešu volejbola izlase noslēdza ar uzvaru, mačā par 3. vietu apspēlējot maķedoniešus ar 3:1 (20, 16, -23, 26). Uzvaru līgā izcīnīja Horvātija, kas četros setos pieveica Baltkrieviju un ieguva tiesības nākamsezon spēlēt Eiropas Zelta līgā.

Latvija iekrīt baltkrievu izliktajās vilku lamatās

Latvijas vīriešu izlase volejbolā Eiropas Sudraba līgas pusfinālā šodien Skopjē trijos setos piekāpās Baltkrievijai. Otrā pusfinālā vēlajā spēlē Balkānu duelis – mājinieki maķedonieši tiksies ar horvātiem. Šodienas spēles likme bija ne vien balvu fonds, bet arī cīņa par 1. vietu Eiropas Sudraba līgā, kas dotu iespēju nākamajā sezonā spēlēt līgu augstāk – Eiropas Zelta līgā.

Eiropas Sudraba līgas FINAL4. LATVIJA - BALTKRIEVIJA

Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas Sudraba līgas pusfināla spēlē tiksies ar Baltkrievijas valstsvienību. Spēles sākums 18:00 pēc Latvijas laika. Tiešraide sportacentrs.com un Sportacentrs TV.

Volejbola festivāls pieaugušajiem – 18. augustā!

19. augustā “Arēnā Rīga” notiks Eiropas čempionāta atlases spēle starp Latvijas un Igaunijas vīriešu izlasēm. Tas būs kā saldais ēdiens lieliskai nedēļas nogalei ar volejbola festivālu pieaugušajiem un bērniem Rīgas pilsētas svētku ietvaros!

Latvijas volejbolisti Eiropas līgas pusfinālā tiksies ar Baltkrieviju

Ceturtdien notikusi Eiropas Sudraba līgas volejbolā finālčetrinieka pusfināla izloze. Latvija 15. jūnijā tiksies ar Baltkrieviju, Maķedonija ar Horvātiju.

Latvijas volejbolisti Eiropas līgas grupu turnīru noslēdz tikai ar uzvarām

Latvijas vīriešu izlase volejbolā Eiropas Sudraba līgā šodien, Jelgavā prestižā mačā uzvarēja Austriju, svinot panākumus visās sešās grupas spēlēs. Un pievienosies fināla četriniekā iekļuvušajai Maķedonijai, Baltkrievijai un Horvātijai. Izloze notiks jau šo ceturtdien.

Latvijas volejbolisti Eiropas līgā turpina uzvaru sēriju

Latvijas vīriešu izlase volejbolā Eiropas Sudraba līgā šodien Skopjē svinēja piekto uzvaru pēc kārtas, pieveicot Maķedoniju ar 3:0 (26, 27, 17). Un jau 6. jūnijā, Jelgavā pēdējā grupas spēle tiksies ar Austriju.

Latvijas volejbolisti Eiropas līgā Kosovu apspēlē arī Prištinā

Latvijas vīriešu izlase volejbolā jeb Latvijas vilki Eiropas Sudraba līgā uzvarējusi ceturto reizi pēc kārtas, Kosovas izlasi pieveicot pretinieku “midzenī” - 3:0 (21, 9, 20). Izspēlēties dabūja visi spēlei pieteiktie Latvijas volejbolisti.

Latvijas vilki Eiropas līgā “nokož” arī Kosovu

Latvijas vīriešu izlase volejbolā Eiropas Sudraba līgā svinējusi trešo panākumu pēc kārtas, Daugavpilī viegli apspēlējot Kosovu. Rezultatīvākais mājiniekiem bija daugavpilietis Andis Cimoška, bet debiju izlases rindās piedzīvoja Edgars Šimanskis un Armands Āboliņš libero pozīcijā.

Latvijas izlase Eiropas līgā tiksies ar Kosovu

Latvijas vīriešu izlase volejbolā pēc uzvarām pār Austriju un Maķedoniju sestdien Daugavpilī uzņems Kosovu. Gaidāms, ka šajā spēlē valstsvienības rindās debitēs vēl kāds no Latvijas spēlētājiem.

Latvijas izlase svin otro uzvaru Eiropas līgā

Latvijas vīriešu izlase volejbolā pēc uzvaras viesos pār Austriju šodien savā laukumā Daugavpilī ar 3:0 (17, 16, 19) apspēlēja arī Maķedoniju un sestdienas spēli turpat Daugavpilī pret Kosovu sagaidīs grupas līdera statusā.

Latvijas izlase volejbolā dodas uz divām spēlēm Daugavpilī

Latvijas izlase volejbolā nākamās divas spēles aizvadīs savā laukumā – Daugavpilī. Jau otrdienas rītā valstsvienība dosies uz Daugavpili, kur trešdien uzņems Maķedoniju un sestdien – Kosovu.

Latvijas vilki saplosa Austrijas ērgļus

Atgriešanos Eiropas līgā šodien Latvijas vīriešu izlase uzsākusi ar uzvaru Klāgenfurtē pār mājiniekiem austriešiem, uzvarot ar 3:1 (21, -21, 17, 22).

Latvijas vilki sāk medības

Latvijas vīriešu volejbola izlasepēc divu nedēļu treniņnometnes ir gatava uzvarām. Jau šo piektdien 18. maijā Latvijas valstsvienība dodas uz Austriju, kur sestdien Klāgenfurtē aizvadīs pirmo šīs sezonas Eiropas Sudraba līgas spēli pret mājiniekiem – Austrijas volejbolistiem. Volejbolistu fanu kreklus rotā vilki, un cīņā viņus vedīs barvedis – komandas kapteinis Ruslans Sorokins.

Egleskalns mērķē uz EČ kvalifikāciju

Hermans Egleskalns tikko kļuvis par Francijas čempionu volejbolā. Vēl tikai jāsalabo veselība, un viņš brauks mājās. Eiropas līgā gan visticamāk izlases pirmais numurs diagonālā uzbrucēja postenī šopavasar nespēlēs.

Šodien izlases treniņnometnei pievienosies Deniss Petrovs

Pirmdien, pulksten 18:00, Latvijas vīriešu izlasei pievienosies arī Ļeņingradas apgabala “Dinamo” cēlājs Deniss Petrovs, kuram sezona beidzās tikai pirms nedēļas.

Vīriešu volejbola izlasei pievienojies Edgars Šimanskis

Vakar treniņnometni pirms Eiropas Sudraba līgas sacensībām uzsāka Latvijas vīriešu izlase volejbolā. Šodien tai pievienojies Edgars Šimanskis, kurš kļuvis par garāko vīru izlasē.

Vīriešu volejbola izlase no preses konferences dodas uz pirmo treniņu

Ar preses konferenci tirdzniecības parkā “Alfa” veikala “Sportland” telpās un pirmo treniņu Mežaparkā šodien Latvijas vīriešu volejbola izlase uzsākusi gatavošanos Eiropas Sudraba līgas sacensībām. Preses konferences laikā parakstīta vienošanās par Latvijas izlašu ietērpšanu “Mizuno” firmas spēļu kreklos.

TOMS VANAGS – NO LABAS SEZONAS ČEHIJĀ AR SKATU UZ EIROPAS LĪGU

Nedaudz izrauties no klubu sezonas un pasapņot par vasaru un spēlēm izlasē LVF Preses dienests lūdza izlases kandidātu Tomu Vanagu, kurš pēc Igaunijas šo sezonu aizvada Čehijā.

KOLČINAM KRIEVIJAS SUPERLĪGĀ 3.VIETA REGULĀRAJĀ SEZONĀ, PETROVAM 11.VIETA

Latvijas volejbola izlases kandidātam Denisa Petrovam, pārstāvot Krievijas Superlīgas klubu Ļeņingradas apgabala “Dinamo”, noslēgusies regulārā sezonā ar izcīnīto 11.vietu, savukārt Borisa Kolčina trenētā Maskavas “Dinamo” komanda ierindojusies augstajā 3.vietā.

IVANOVS, PETRUŠEVICS UN BIRZULIS UZVAR SOMIJAS 1.LĪGAS REGULĀRAJĀ SEZONĀ

Latvijas volejbola izlases kandidāti Ingars Ivanovs un Aivars Petruševics, pārstāvot Aigara Birzuļa trenēto "Karelian Hurmos" klubu, uzvarējuši Somijas 1.līgas regulārajā čempionātā.

DENISS PETROVS GRIB SPĒLĒT IZLASĒ

Avo Kēla publiskotajā Latvijas izlases kandidātu sarakstā iekļauts arī ilggadējais izlases cēlājs Deniss Petrovs, kurš jau trešo sezonu pelna maizi Krievijas Superlīgā.

Turpinot gatavošanos CEV Eiropas volejbola Zelta līgas turnīram, Latvijas volejbola vīriešu izlase atkārtoti tikās ar Baltkrievijas izlas